Agadiras – Lankytinos vietos

Agadiras mylimas ne tik dėl lankytinų vietų gausos, tačiau ir dėl labai puikaus oro, kuris džiugina beveik ištisus metus!

Nepriklausomai nuo to, kuriuo metu planuojate savo kelionę – atvykti į šį nuostabią kraštą verta ištisus metus. Prie Atlanto vandenyno esantis miestas džiugina turistų rojumi, tad kiekvienas ras čia ką veikti.

Ir tie, kurie paprasčiausiai nori gulėti smėlėtame paplūdimyje, ir tie, kuriems atrodo, kad pačios geriausios atostogos turi būti aktyvios.

Automobilio nuoma Agadire

Jūsų dėmesiui nurodysime pačias pagrindines lankytinas vietas, kurios geriausiai atspindi Agadiro gyvenimo tempą ir dvasią.

Agdiras lankytinos vietos

Agadiras

Agadiro paplūdimys

Kadangi į tokias vietas kaip Agaridas žmonės dažniausiai keliauja, kadangi nori pasilsėti ir paprasčiausiai praleisti dienas gulint paplūdimyje – visiškai natūralu, kad būtent čia ir renkasi daugiausia turistų.

Nors Agadiras siūlo labai daug įvairių pramogų, tačiau būtent poilsį saulėtame paplūdimyje renkasi daugelis. Vieta yra puikiai pritaikyta turistų poreikiams, labai švaru, siūlomos visos komfortą garantuojančios prekės, kuriomis ne tik prekiaujama, tačiau jos ir nuomojamos. Paplūdimio ilgis siekia 7 km, tad tikrai rasite vietą, kur galite prigulti visai dienai. O gal net ir kelioms.

Agadiro Marina

Agadiro Marina lietuvių juokais yra vadinama Basanavičiaus gatve, kadangi ji yra greta vandenyno, o ilgoje gatvėje galite rasti pramogų. Tai labai puiki vieta ilgiems pasivaikščiojimams. Vaikščiodami galite nusipirkti ledų arba vietinių greito maisto, taip pat pasigrožėti laivais bei pasiplaukioti jais, kadangi siūloma ir tokia pramoga.

Rojaus slėnis

Rojaus slėnis nėra pačiame Agadire, tačiau iki jo reikia pavažiuoti vos  30 km, tad tikrai verta. Papildomas privalumas, kad tai nėra labai plačiai turistams žinoma vieta, tad jeigu norite pamatyti unikalų slėnį, kuriame tikrai Jūsų nepasitiks žmonių gausa – būtinai čia leiskite sau atvykti.

Pasivaikščiojimas gali trukti visą dieną, kadangi sustojimų laukia nemažai. Ne tik tuomet, kai norite pasigrožėti gamta, tačiau ir nušokti nuo uolos į vandenyną, galiausiai, paprasčiausiai pasimėgauti saulės teikiamais malonumais.

Medina Coco Polizzi

Dar viena vieta, kuri turistų nėra lankoma labai aktyviai, nors tikrai verta dėmesio. Kadangi turistiniai autobusai iki čia neveža – siūlome pasinaudoti auto nuoma.

Ši medina – atskiras miestelis. Įdomu tai, kad visas miestas dirbtinai sukurtas ir baigtas statyti tik 2007-ais metais. Miestelio sukūrimo tikslas yra atkurti po žemės drebėjimo sugriautą Agadiro Medijos versiją.

Kadangi miestelis buvo kuriamas naudojant tik vietines medžiagas – galite įsivaizduoti kiek daug laiko bei pastangų tai reikalavo. Miestelyje rasite ką veikti, kadangi čia yra amfiteatras, kavinukės bei daugelis kitų vietų, kurios leis smagiai pasiilsėti.

Mažoji Massa dykuma

Mažoji Massa dykuma traukia dėl išskirtinio grožio gamtos. Tai yra vieta, kurioje net ir labiausiai pavargęs žmogus galiausiai patirs ramybę bei galės visiškai atsipalaiduoti. Auksinės spalvos kopos, taip pat, flora ir fauna padės Jums pamiršti bet kokius rūpesčius ir įkvėpti nuostabaus gyvenimo.

Dažnai sakoma, kad tai puikiausia vieta meditacijai. Siūlome ir Jums ją išbandyti.

Krokodilų parkas

Mėgstantiems gyvūniją siūlome apsilankyti Agadiro krokodilų parke. Kaip išduoda jo pavadinimas – pagrindiniai šio parko gyventojai yra krokodilai. Parke galima ne tik grožėtis gyvūnais, tačiau ir plačiau susipažinti su jų gyvenimu, pamatyti kaip jie yra šeriami ir panašai.

Jauskitės saugūs, parkas yra pritaikytas smalsiems turistams.

El Had turgus

Geriausia vieta, kurioje kiekvienas galės apsipirkti iki soties, yra El Had turgus. Čia rasite vietinių gaminamo maisto bei dirbinių, prieskonių bei pažinsite gyventojus, kurie labai mielai bendrauja. Atraskite Agadiro grožį ir praleiskite šiame turguje gerą pusdienį.

Akivaizdu, kad Agadiras yra labai įvairus ir labai gražus. Kuo daugiau jo pažinsite – tuo labiau pažinsite ir Maroką.

Viešbučių Agadire rezervacijaBooking.com

Agadiras ir jo lankytinos vietos

Šiame video galite pasigrožėti Agadiru ir susipažinti su įdomiausiomis jo vietomis. Pažiūrėkite! 🙂

Agadiro žemėlapis