Antalija – lankytinos vietos

Kuo Jums kvepia Antalija? Vieniems – atostogomis. Kitiems – geltonu smėliu, o gretimiems – pačiais skaniausiais patiekalais, kurie, kartą jų paragavus, kelią priklausomybę. Daugelis sutiktų, kad vienas gražiausių kampelių visame pasaulyje yra Antalija, kuri kartą suteikusi galimybę pažinti šią vietą – sukelia priklausomybę.

Automobilio nuoma Antalijoje

Žinoma, Antalija džiugina ne tik labai įvairiomis pramogomis, kurias sukūrė žmones, tačiau ir paprastumu, o tuo pačiu ir genialumų, kurį gali pasiūlyti gamta. Tai ypač išpuoselėti paplūdimiai, kuriuose norisi gulėti visą dieną.

Nuostabiai atrodo žaliosios oazės, kur pasimiršta visi rūpesčiai, žinoma, ir daugelis kitų labai smagių pramogų, kurios les pamiršus visus rūpesčius – atsipalaiduoti…

Antalija lankytinos vietos

Antalija

Kadangi Antalijos lankytinų vietų gauna labai plati bei įvairi – nurodysime Jums kelis pagrindinius taškus, kurie turėtų padėti susidaryti nuomonę apie šalį ir tuo pačiu vietas, kurios geriausiai reprezentuoja šią vietą.

Kaleici

Antalijoje vienas aktyviausiai turistų lankomų taškų yra Kaleici, kurioje galite išvysti Osmanų imperijos laikus primenančius atributus.

Kitas Kaleici pavadinimas – senamiestis, tad šis žodi kur kas aiškesnis ir dažniausiai padeda bent preliminariai įsivaizduoti – ko galime tikėtis. Čia rasite autentiškus statinius, kurie neblogai išlikę iki šių dienų, o juos restauruojant visada laikomasi išlaikyti senąja architektūrą.

Senasis uostas

Kai esate Antalijoje – turite aplankyti ir senąjį uostą, kuris dažnai pavadinimas miesto vizitine kortele ir netgi – pačiu svarbiausiu simboliu. Tiesa, būdami uoste galite ne tik smagiai pasivaikščioti, tačiau ir aktyviai paplaukioti, kadangi daug vietinių verslininkų siūlo smagias pasiplaukiojamo pramogas.

žsisakykite vietą jachtoje arba laivelyje, pasigrožėkite gamta, paprasčiausiai pasiilsėkite. Paplaukiojus labai rekomenduojame paprasčiausiai pasivaikščioti po uostą, kuris labai dažnai yra pavadinamas pačia romantiškiausia vieta visoje Antalijoje.

Archeologijos muziejus

Kol vieni tik grožisi gamta ir ilsisi, tuo tarpu kiti teigia, kad atvyks į šalį labai svarbu kuo detaliau pažinti jos istoriją, kadangi tai – ekskursijos dalis. Taigi, Antalijoje bene daugiausia dėmesio sulaukia archeologijos muziejus, tad būtent jame praleisti pusdienį labiausiai ir rekomenduojame.

Čia rasite eksponatus ne tik iš Antalijos, tačiau ir tolimesnių regionų. Informaciniai stendai padės suprasti kas ir kaip, suteiks ekskursijai daugiau įmantrumo.

Miniatiūrų muziejus

Jeigu esate muziejų lankytojas, tokiu atveju būdami Antalijoje būtinai turite apsilankyti ir Miniatiūrų muziejuje, kuris kiekvienais metais sulaukia šimtų tūkstančių lankytojų. Tiesa, apsilankyti verta, kadangi net ir būdamas gana paprastas tuo pačiu jis yra toks ypatingas bei įdomus.

Paprasčiausiai visi muziejuje esantys eksponatai yra sumažinti kelis ir net kelis šimtus kartu, tad būdami muziejuje pasijausite tarsi milžinai. Juk savotiškai įdomu, tiesa?

Antalijos gamtinis parkas

Nors lankytojų vietų labai daug ir daugelį jį išpuoselėjo žmonės, kad turistai pamatytų ir pažintų kuo daugiau, tačiau, visgi, Antalijoje daugiausia dėmesio sulaukia gamta, kadangi pati iš savęs ji yra nuostabi, kvapni ir regai – vienas didžiausių džiaugsmų.Pasivaikščiojimas Antalijos gamtiniame parke gali būti vienas gražiausių Jūsų gyvenimo nuotykių, tad leiskite sau pažinti nuostabaus grožio ir labai nepaprastą atmosferą.

Daugelis teigia, kad aplinka yra labai raminanti, tačiau čia turėtų atvykti kiekvienas, kuris pasiilgo ramybės, poilsio ir harmonijos.

Laros paplūdimys

Verta paminėti ir paplūdimių gausą, kuri labai įvairi ir pritaikyta pagal kiekvieno asmens poreikius. Visi paplūdimiai – ypač puikiai išpuoselėti, tad gausite geriausią aptarnavimą. Bene vienas aktyviausių, kuris vertimams ypač aukštu lygmeniu, yra Laros paplūdimys.

Kodėl jis toks ypatingas?

Na, tai tobula vieta ir tiems, kurie paprasčiausiai nori pasiilsėti, ir tiems, kurie ieško aktyvių pramogų galimybės. Juk patogu, kai viskas vienoje vietoje? Ča Jūsų laukia baseinai, taip pat, barai, skanus maistas ir aptarnavimas kiekviename žingsnyje.

Viešbučių Antalijoje rezervacijaBooking.com

Tokia ta Antalija… Ji tikrai nuostabi. Dažnai pavadinamas viena nuostabiausių vietų visame pasaulyje. Jeigu dar niekada čia nesate buvęs, gal verta?

Pažiūrėkite šį video apie Antalijos lankytinas vietas!

Antalijos žemėlapis