Brestas lankytinos vietos

Brestas – mažai kam žinomas miestas Baltarusijoje. O gaila, kadangi būdamas net ir gana paprastas, tuo pačiu jis yra labai ypatingas ir įdomus. Vertinama ir tai, kad lankytinų vietų čia gana daug. Tiesa. Šis miestas labai puikiai tinka tokiu atveju, kai ieškote krypties savaitgaliui. Juk Baltarusija yra labai plati, tad nereiktų čia praleisti visų savo atostogų.

Taigi, grįžtant prie Bresto galima pasidžiaugti, kad jis yra labai įvairus. Taigi, kiekvienas čia ras kažką ypatingo bei tai, kas jam sukels pačius maloniausius jausmus. Miesto dydį galima palyginti su Kaunu, tad tikrai bus kur pasivaikščioti.

Bresto lankytinos vietos

Brestas lankytinos vietos

Bresto tvirtovė

Unikalaus grožio, raudonų plytų Bresto tvirtovė buvo pastatyta XIX amžiuje. Nors, santykinai, gana vėlai, tačiau šiuo metu likę griuvėsiai, kurie primena apie permainingus laikus. Žinoma, griuvėsiai išlikę gana neblogai, tad vistiek gana nesunkiai pavyksta pamatyti šios pilies didybę. Tai, galima sakyti, yra aktyviausiai lankoma vieta šiame mieste. Ji ypač išpopuliarėjo antro pasaulinio karo metu, kuomet buvo naudojama Raudonosios armijos padalinių.

Geležinkelio muziejus

Tiesa, kurie mėgsta techniką, tikrai turėtų apsilankyti ir geležinkelio muziejuje. Nors skamba gana paprastai, tačiau tikrai nėra taip paprasta, kaip gali atrodyti. Pirmiausia, čia galite susipažinti su gana senų modelių traukiniais, kurie padės Jums keliauti laiku. Taip pat suteikiama galimybė pamatyti įvairius priedus, kurie padės suvokti, kaip technika veikia. Galiausiai, geležinkelių muziejus džiugina ir savo įdomiomis istorijomis su kuriomis Jus supažindins muziejaus darbuotojai. Tai tikrai gana jauki ir unikali vieta, kurią verta aplankyti.

Viešbučiai BresteBooking.com

Bresto žibintų uždegėjas

Šis miestelis gali pasigirti turintis neįprastos profesijos atstovą, kuris kiekvieną vakarą atlieka tą patį performansą. Jo darbas yra užgesinti senovinius žibintus, kurie veikia žvakių pagalba. Gesintojas dėvi unikalią uniformą ir kiekvieną vakarą pėsčiųjų gatvėje užgesina minėtus žibintus. Šis performansas vyksta jau nuo 2009-ųjų metų ir daugelis žmonių teigia, kad tai vienas jaukiausių dalykų matytų gyvenime.

Miesto 1000-mečio paminklas

Iš pavadinimo gana aiškiai galima suprasti, kad paminklas buvo statytas dar tada, kai miestui suėjo 1000 metų. Tiesa, bent jau taip sakė vietiniai, kadangi pagal istorinius šaltinius paminklas buvo pastatytas bent jau 10 metų anksčiau nei datuojamas jubiliejus. Tiesiog buvo paminklas, tad kodėl jam nesuteikus kokios nors prasmės?

Archeologinis muziejus “Berestje”

Mėgstantiems istoriją tai pat siūlome apsilankyti ir archeologijos muziejuje, kuris leis geriau pažinti rytų slavų gyvenimą. Eksponatai vaizduoja gyvenimą nuo X iki XIV amžiaus. Svarbiausia, kad visa tai paremta tikrai archeologiniais radiniais, tad galėsite savo akimis pamatyti, kaip Viduramžiais gyveno žmonės, kaip jie ilsėjosi, kokiais amatais užsiėmė ir taip toliau.

Automobilio nuoma Breste

Ružanų rūmai

Norintiems pamatyti daugiau prabangos labai rekomenduojami Ružanų rūmai. Jie kvepia romantika, taip pat, atrodo labai įspūdingai. Tiek jų vidus, tiek jų išorė, tad apsilankykite ir įkvėpkite didybės.

Senelio Šalčio rezidencija

Jeigu norite pasikalbėti su seneliu šalčiu, tačiau pergyvenate, kad dabar yra vasara – tokiu atveju ši rezidencija yra puiki kryptis, kadangi ji atvėrusi savo duris yra ištisus metus. Čia Jūsų lauks kalėdinė muzika, nuostabūs žaisliukai, taip pat, unikalaus grožio elniai. Viskas, ko gali reikėti tobuloms Kalėdoms.

Belovežo girios stumbrai

Jeigu neteko būti Lietuvos stumbrine, tokiu atveju siūlome apsilankyti čia. Galėsite ne tik pamatyti vienus didžiausių gyvūnų, tačiau taip pat net ir juos paliesti, susipažinti su jų gyvenimo tempu bei įprasta kasdienybe.

Bresto žemėlapisBooking.com