Burgas – TOP lankytinos vietos

Burgas yra vienas mėgstamiausių kurortų, kurį kiekvienais metais aplanko milijonai turistų iš viso pasaulio. Suprantama, kad lietuviai taip pat dažnai renkasi šią kryptį, kadangi Bulgarijoje esantis kurortas – pigus, tačiau patirtis – nuostabi.

Žinoma, Burgas yra puiki vieta ne tik gulėjimui paplūdimyje, tačiau ir siekiant geriau pažinti Bulgariją. Aptarsime labiausiai dėmesio vertas lankytinas vietas, kurios skelbia senove puikiai derančia su modernumu, kuris garantuoja malonų poilsį. Žinoma, po dienos pasivaikščiojimo taip pat būtinai turite išbandyti vietinių siūlomas sveikatingumo paslaugas, naktimis – išbandyti Burgo klubus, kuriuose ritmu galėsite suktis iki pat paryčių.

Burgas lankytinos vietos

Burgas – lankytinos vietos

Jeigu esate Burge, tokiu atveju būtinai turite apsilankyti Šv.Metodijaus ir Šv.Kirilo  katedroje, kuri labiausiai akis traukia nuostabiu stiliumi. Žinoma, galima grožėtis ne tik išore, tačiau ir vidumi, tad būtinai užeikite. Akis tikrai patrauks didingos freskos, puikiai atrodo vitražai, nuostabios ikonos. Visa tai – įspūdinga, labai gražu, verta Jūsų dėmesio.

Armėnų bažnyčia yra tituluojama kaip kad pats seniausias architektūrinis objektas Burgase, tad tai vieta, kuris verta Jūsų dėmesio. Tai labai reikšmingas kultūrinis objektas, kurį turi aplankyti visi esantys Burge. Vietiniai dažnai sako, kad tai svarbiausias jų miesto simbolis.

Viešbučiai Burge



Booking.com

Ternopolis yra senovinė gyvenvietė, kuri akis traukia ne tik jaukiais namukais ir tuo pačiu unikaliomis patiekalų gamybos tradicijomis, tačiau taip pat ir gydomaisiais vandens šaltiniais, kurie padeda susigrąžinti jaunystę. Kadangi mieste yra ne vienas SPA salonas – būtinai bent jau porai dienų leiskite sau atsipalaiduoti ir pasinerti į magiškus vandens malonumus, kurie padės pamiršti visus rūpesčius.

Dėmesio vertas ir kitas mažas miestelis, kuriame taip pat akis labiausiai traukia paprastumas. Galbūt tai ir yra genialiausia. Tai – Nessebar miestelis. Visas miestelis yra įrašytas į UNESCO kultūros paveldą, tad kiekvienas žemės centimetras yra griežtai saugomas. Datuojama, kad patys pirmi žmonės čia pradėjo gyventi dar prieš 3 000 metų. Galima rasti net objektų ir tuo pačiu pastatų, kurie atskleidžia senovinę Burgo dvasią. Mieste taip pat galite rasti daug bažnyčių, kurios skaičiuoja šimtmečius. Maldų namai taip pat dekoruojami modernais šiuolaikinių menininkų paveikslais, tad taip sujungiami du skirtingi paveikslai.

Burgaso archeologijos muziejus yra puiki vieta tiems, kurie nori geriau susipažinti su istorija. Pasiimkite audio gidą ir pats pirmas išgirskite unikalius pasakojimus apie šios vietovės gyvenimą ir tuo pačiu žmonių santykius. Daugelis eksponatų yra brangiojo metalo, tad griežtai saugomi.

Automobilio nuoma Burge

Taip pat esate labai laukiami ir Burgaso jūros parke, kuris vis atnaujinamas ir stengiamasi žmonėms pasiūlyti vis inovatyvesnias galimybes susipažinti su jūros gyvenimu. Vasaros sezono metu po atviru dangumi rengiami įvairūs performansai su gyvūnais. Muziejų labai mėgsta vaikai, kurie turi galimybę susipažinti su skirtingomis žuvų rūšimis, edukuotis jūros gyvenimo klausimais.

Aleksandro, Bogorodi gatvės Burge laikomos pačiomis svarbiausiomis, kadangi būtent jose galite rasti daug kavinių, parduotuvių ir tuo pačiu gatvės maisto, kuris padės jums pažinti tikrus Burgo skonius. Taip pat apsilankykite Lėlių teatre, kuris labai patinka vaikams. Tuo tarpu suaugusieji dažniausiai lankosi Operos rūmuose, kuriuose galima išgirsti pačius žinomiausius kūrinius iš viso pasaulio.

Capacabana labai dažnai vadinama pačia linksmiausia vieta Burge. Tai yra mažas, tačiau labai jaukus baras, kuris naktimis atsiveria savo duris ir laukia tiek vietinių, tiek miesto svečių, kurie mėgsta judėti ir skaniai gerti visą naktį. Taip pat apsilankykite pačiuose garsiausiuose ir labiausiai pripažintuose paplūdimiuose, kurie yra pelnę po kelias žvaigždutes: Sunny Beach, Sveti Vlas, Irakli.

Burgo žemėlapis



Booking.com