Charkovas lankytinos vietos

Charkovas yra vienas gražiausių Ukrainos miestų, kuris tikrai vertas Jūsų dėmesio. Nors jame nėra ypač daug lankytinų objektų, tačiau pats miestas išties atrodo labai įspūdingas ir vertas dėmesio. Nuostabiai atrodo namai, aplinka, gamta, smulkmenos, kurios garantuoja, kad miestas paliks Jums daugelį puikių įspūdžių.

Romantiškos siauros gatvės, taip pat, spalvoti namai ir dar margesni religiniai objektai – dažniausiai viskas, ko reikia tiek kaitriomis vasaros naktimis, tiek vėsiomis žiemomis. Juk gražus miestas laukia Jūsų visais metų laikais, tad apsilankykite.

Charkovo lankytinos vietos

Laisvės aikštė

Bene visuose didesniuose miestuose yra Laisvės aikštė, kuri dažnai vadinama pačia svarbiausia vieta visame mieste. Tokia yra ir Charkove. Tiesa, jos išskirtinumas yra dydis, kadangi atrodys jos viduryje – nematysite kraštų. Taip pat ši aikštė yra žinoma todėl, kad kadaise čia konsertavo garsioji QUEEN grupė ir jos atėjo pasiklausyti net trečdalis milijono žmonių. Visi puikiai tilo, kadangi aikštės masyvas – milžiniškas.

Viešbučiai CharkoveBooking.com

„Gosprom“ pastatas

„Gosprom“ pastatas lietuviams tikrai žinomas. Visas pastatas atrodo tikrai vaiduokliškai, yra gigantas, kadangi jo aukštis siekia net 63 metrus. Taip pat greta yra ir TV bokštas, kurio aikštis siekia net 108 metrus. Juokais šis pastatas yra vadinamas pačiu pirmuosius SSRS dangoraižiu ir nors šiuolaikinių dangoraižių fone jis nėra aukštas, tačiau tikrai atrodo labai įspūdingai, galbūt tiktų žodis – galingai.

Namas su bokštu

Kalbant apie kitus galingus ir labai didelius Charkovo pastatus – taip pat dėmesio vertas yra ir namas su bokštu, kuris tikrai taip pat patrauks Jūsų akis savo masyvu. Namas yra aikštėje ir jis siekia net 11 aukštų. Tiesa, įspūdingai atrodo ne tik jo aukštis, tačiau ir plotis, pats masyvas, kuris lietuviškų pastatų fone atrodytų ypač galingas, šiuo metu pastate yra demonstruojama daug objektų, kurie atspindi stalinizmo imperijos laikus, taip pat, kuriamos galerijos, kuriose rasite šiuolaikinių menininkų darbus. Kolekcijos nuolatos atnaujinamos, tad verta apsilankyti ne kartą.

„Jungle“ vandens parkas

Judame kiek toliau nuo architektūros ir siūlome pasigrožėti „Jungle“ vandens parku. Tiksliau, ne pasigrožėti, tačiau išbandyti jo siūlomus malonumus, pramogas, kurios puikiai tinka bet kokio amžiaus asmenims. Parke Jūsų laukia ne tik patys paprasčiausi baseinai, kuriuos dažniausiai renkasi pasyvesnių vandens pramogų mylėtojai, tačiau taip pat ir įvairūs dekoro elementai, kurie leis būnant parke jaustis taip, tarsi esate tropikuose.

Charkovas lankytinos vietos

Gorkio centrinis kultūros ir poilsio parkas

Gorkio centrinis kultūros ir poilsio parkas vadinamas Ukrainos Disneilendu. Paprasčiausiai čia Jūsų laukia labai daug unikalių atrakcionų, kurie tiks ir patiks visai šeimai. Pasirinkimas paltus ir tiems, kurie mėgsta labai ektramelius potyrius, ir tiems, kurie mėgsta kiek pasyvesnes pramogas. Svarbiausia – išbandyti, kadangi šis parkas tikrai viena smagiausių vietų visoje Ukrainoje.

Veidrodis –  fontanas

Akivaizdu, kad ne ir patys paprasčiausi objektai mieste gali būti patys lankomiausi ir sulaukiantys daugiausia dėmesio. Būtent toks yra veidrodis, tiksliau, fontanas arba dar tiksliau – jų derinys. Kiekvienas atlieka jam skirtą funkciją ir galiausiai galime džiaugtis unikaliu fontanu, kuris veidrodžių fone atrodo kur kas didesnis. Nakties metu taip pat įjungiamos lemputės, kurios suteikia žaismą šviesoms.

Automobilio nuoma Charkove

 

Sarzhin Yar parkas

Sarzhin Yar parkas yra skirtas tiems, kurie nori atsipalaiduoti ir tuo pačiu įgauti daugiau jėgų. Paprasčiausiai čia Jūsų laukia mineraliniai baseinai, kurie leidžia pamiršti visus rūpesčius ir tuo pačiu atsipalaiduoti. Taip pat parke nuolat rengiamos įvairios šventės, ritualai, kurie taip pat susiję su gydomosios šiame parke atliekamomis procedūromis.

Charkovo botanikos sodas

42 haktarų Charkovo botanikos sodas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie myli gamtą ir tuo pačiu mėgsta džiaugtis vis kitokiais augalais. Botanikos sode tikrai pamatysite ne tik vietinės augmenijos, tačiau ir iš kito pasaulio kraštų atvežtų augaliukų, kuriems sukuriamos tinkamos augimo sąlygos.

Charkovo žemėlapis

 Booking.com