Essaouira – Lankytinos vietos

Essaouira – vienas gražiausių Maroko miestų, kuris ne tik puikiai atspindi šios šalies kultūrą bei dvasią, tačiau taip pat džiugina modernumu, kuris pasitinka keliauti patogiai ištroškusius turistus.

Puiki keliavimo priemonė yra nuomojama mašina, kuri padės apkeliauti ne tik Essaouira, tačiau ir visą Maroką. Juk kiekvienas jo regionas yra toks skirtingas, tad norisi apvažiuoti kuo daugiau, kadangi tokiu atveju geriau pažinsite ir šios šalies dvasią.

Essaouira lankytinos vietos

Esaouira

Spiaggia di Essaouira

Spiaggia di Essaouira yra vienas gražiausių paplūdimių, kur kiekvienas gali pamiršti bet kokius gyvenimo rūpesčius ir paprasčiausiai atsipalaidavę visą dieną praleisti gulėdami prie vandenyno.

Automobilio nuoma Maroke

Kadangi paplūdimyje kiekvieną dieną apsilanko tūkstančiai turistų, suprantama, kad siūlomos geriausios kokybės paslaugos, kurios atitinka net ir pačių išrankiausių asmenų poreikius. Nuo patogių gultų iki skanių kokteilių, kuris garantuos puikiausias pramogas kiekviena.

Svarbiausia, kad greta paplūdimio yra platus viešbučio tinklo pasirinkimas, tad rekomenduojame apsistoti  greta. Tokiu atveju viskas bus vienoje vietoje ir galėsite dienas leisti galėdami ir ilsėdamiesi priešais saulės vonias.

Sqala du Port Essaouira

Sqala du Port Essaouira yra uostamiestis, kuris gali pasigirti ne tik labai gražia aplinka, tačiau ir turgeliais, kuriuose kiekvienas galės įsigyti pačios geriausios kokybės žuvies.

Jeigu norite būdamas čia paragauti vietinių patiekalų – tokiu atveju šiame uostamiestyje siūloma pati plačiausia gausa ir būtent čia galima įsigyti ne tik žalių, tačiau ir jau iki galo paruoštų jūros gėrybių.

Šis uostamiestis tikrai labai gražus ir jį verta aplankyti būtinas. Net ir būdamas gana paprastas savyje jis turi kažką tokio unikalaus bei išskirtinio.

Kasbah galerija

Jeigu esate meno mylėtojas ir tokiu atveju norite pamatyti, kaip atrodo ne tik Essaouira gyvenvietės menininkų dirbiniai, tačiau viso arabiško pasaulio menas – tokiu atveju būtinai turite aplankyti šią galeriją. Joje menas tikrai nesibaigia tik su paveikslais, kadangi eksponatų gausa tikrai stebina.

Ypač daug dėmesio yra skiriama natūraliems rankų darbų kilimams, kuriuose labai puikiai atsispindi skoningi raštai. Meno dirbiniuose labai puikiai matyti ir vietinių gyvenimo ritmas, tad siūlome apsilankyti galerijoje ne tik meniniais, tačiau ir istoriniais tikslais.

Quad dykuma

Essaouira, kaip ir daugelis kitų Maroko miestų, turi šiek tiek dykumos, kuri padeda geriau suprasti, kaip gyvena vietiniai ir kaip istorija darė įtaką gyvenant prie šios vietos.

Jeigu norite, kad vaikščiojimas dykuma būtų kuo įspūdingesnis ir įdomesnis – puikus pasirinkimas yra samdyti gidą.

Dar pigesnis ir paprastesnis variantas yra paprasčiausiai vykti su ekskursija, kurias organizuoja vietinės agentūros. Tikrai nebūtina rezervuoti iš anksto, kadangi  lankoma reguliariai ir dažniausiai esamuoju metu arba trumpai palaukus rasite vežikus, kurie pasirūpins, kad Jūsų pasivaikščiojimas po dykumą būtų ne tik įdomus, tačiau tuo pačiu ir labai informatyvus.

Vandens aitvarų sportas

Jeigu esate aktyvaus laisvalaikio mėgėjas, tokiu atveju būtinai turite išbandyti Essaouira labai plačiai puoselėjamą vandens aitvarų sportą. Nors jis reikalauja fizinio pasiruošimo ir tuo pačiu gebėjimo, žinių, tačiau juk visi pradėjo nuo kažko.

Viešbučių Esueroje rezervacijaBooking.com

Pamokas galite rasti ne vienoje vietoje, tad kuris nors variantas Jums tikrai tiks ir patiks. Siūlome išbandyti, kad šis sportas paliktų Jums tik pačius geriausius atsiminimus ir tuo pačiu padėti pažinti vietinių gyvenimo tempą bei pramogas.

Essaouira tikrai yra ką veikti. Siūlomų pramogų gausa dažniausiai stebina, bet kiekvienas čia ras tai, kas jam labiausiai tinka. Svarbiausia yra būti atviram galimybėms.

Video apie Essaouira

Video apie Essaouira. Susipažinkite! 🙂

Essaouira žemėlapis