Fuerteventūra – Lankytinos vietos

Pamirškite darganą, pilkus debesis ir melancholišką nuotaiką. Tarsi išsvajotas saulės spindulys, per akimirką išsklaidantis net didžiausią niūrumą, o tiksliau visas tūkstantis jų laukia visų, atostogoms pasirinkusių Fuerteventūrą

Amžinos vasaros karalystė pasitinka su malonia 25 laipsnius siekiančia temperatūra, auksiniais paplūdimiais, išpuoselėtais parkais, informatyviais muziejais, vandens pramogų zonomis, istorinėmis gyvenvietėmis bei gamtos stebuklais, kurių nepamiršite ilgus metus. Kam išlaidauti brangioms kelionėms į tolimiausius kraštus, kai viskas, ko reikia tikrai nepriekaištingam poilsiui yra visai netoli? Tegul kiekviena minutė atneša tik teigiamų emocijų pliūpsnį, o mes raginame neaplenkti šių lankytinų objektų.

Fuerteventūra

Fuerteventūra

Nepasigailėsite į ekskursijos maršrutą įtraukę įspūdingąjį La Lajita zoologijos sodą. Jame apgyvendinta šimtai paukščių, žinduolių ir roplių, pradedant žirafomis, papūgomis ir baigiant gyvatėmis ar vabzdžiais. Lankytojus džiugina profesionalūs gyvūnų šou, kuriuose galima stebėti kaip vieni ar kiti faunos atstovai atlieka pačius unikaliausius triukus. Tuo pačiu užsukite ir į botanikos sodo erdves, kviečiančias apžiūrėti palmių, kaktusų, egzotinių gėlių ekspozicijas.

Automobilio nuoma Fuerteventūroje

Fuerteventūra garsėja ir savo kultūriniu palikimu, todėl vertėtų aplankyti bent vieną kitą praeities kaimą, miestelį. Puerto Del Rosario miestas didžiuojasi kurorto sostinės titulu. Labiausiai dėmesį čia patraukia nuostabia aura apgaubtas uostas, kur aiškiai atsispindi tradicinės Kanarų architektūros ypatumai.

O štai Betancuria miestas irgi gali būti vadinamas sostine, tik jau buvusia. Iki šių dienų išliko tokie žymūs statiniai kaip Šv. Mergelės Marijos bažnyčia, vienuolynas, įrengti nauji muziejai.

Ramiai, bet nenuobodžiai popietę praleisite Antigua kaime. Ypač gerai nuteikia kruopščiai tvarkoma aplinka, nuolatos žydintys gėlynai, vaizdingos skulptūros, pagyvinančios bendrą peizažą. Turistams siūloma apžiūrėti 1785 metais baigtą statyti bažnyčią, malūną, kurio viduje aptiktumėte mielą amatų krautuvėlę su plačiu asortimentu rankų darbo suvenyrų.

Cotillo kaimelį jau senokai pamėgę vandens sporto aistruoliai. Klimatinės sąlygos ypač palankios buriavimui ar banglentėms. Jei šie užsiėmimai jums ne prie širdies, išbandykite puikią pramogą- ekskursiją po Fortaleza del Toston fortą. Galų gale nevertėtų praleisti progos pasimėgauti rinktiniais patiekalais išgirtuose restoranuose.

Prisiliesti prie laukinės gamtos galima Del Llano urve. Po ugnikalnio išsiveržimo susiformavęs darinys, jau skaičiuoja ne vieną milijoną metų, tad nesuklystume jį pavadinę relikvija. Klaidžiodami tuneliuose išvysite stalagmitus, išskirtinius vorus, gyvenančius tik šiame urve.

Įkvėpti gryno oro ar tiesiog pabūti natūralioje aplinkoje kviečia įstabusis Jandia nacionalinis parkas. Pagrindinis vietos akcentas- 807 metrų aukščio La Zarzos viršukalnė. Įdomių istorijų apie regioną išgirsite iš gidų, dirbančių senoviniame švyturyje.

Šiuolaikiškose erdvėse veikiantis Druskos muziejus, supažindina su šio mineralo reikšme ir svarbą žmonijai, anksčiau taikytomis išgavimo technikomis ir dabartinį technologijų proveržį. Atsiminimui nusipirkite bent maišelį vietoje išgaunamo produkto, nes muziejaus teritorijoje tam specialiai įkurta druskos parduotuvė.

Fuerteventūros kurortuose pagyvensite siestos ritmu. Vis dar neprarandantis populiarumo ir savito braižo Corralejas stebina pačiame centre įkurdintais paplūdimiais, nenusileidžiančiais tikrosioms pajūrio pakrantėms. Platus pasirinkimas aktyvaus laisvalaikio leidimo būdų, taip pat vilioja tiek vietinius, tiek svečius. Tenisas, pasiplaukiojimai laivu, dviračiai- viskas skirta jūsų komfortui bei pasitenkinimui.

Kitas pasiūlymas būtų Morro Joble. Gan sparčiai iš nediduko kaimelio į aukštos kokybės poilsinę zoną išaugusi vieta pakerės nuostabiais paplūdimiais, vaiskia jūra, tvyrančia harmonija.

Prasiblaškymui tiks Baku vandens parkas. Šioje nepaprastai didelės apimties teritorijoje smagu bus visai šeimai. Banguojantys baseinai, nusileidimo takai, džiakuzi, boulingas, įmantrus restoranas užims visai dienai ir neleis išvykti tuščiu skrandžiu.

Viešbučių Fueteventūroje rezervacijaBooking.com

Fuerteventura yra viena iš tų Kanarų salų, kur paprastai keliaujama labiau pailsėti, pabūti, pasportuoti jūroje ar tiesiog pasidžiaugti saule. Būtent dėl to čia įvairūs apartamentai dažnai yra populiaresni nei viešbučiai – sava virtuvė, balkonas bei svetainė sukuria daug papildomo komforto ir atostogų džiaugsmo. Na o tam, kad tikrai gautumėte ko norite, siūlome viešbučių Fuerteventūroje rezervacija pasirūpinti iš anksto dar internetu. Tai paprasta, nieko nekainuoja, lengvai pakeičiama ar atšaukiama.

Video apie Fuerteventūrą

Fuerteventūros žemėlapis

Fuerteventūra – nedidelė sala. Būnant čia savaitę ar dvi, siūlome bent porą dienų skirti detalesniam salos pažinimui. Ir šioje vietoje labai padeda automobilio nuoma Fuerteventūroje. Vos per dvi dienas automobiliu galima spėti pamatyti tikrai daug tokio dydžio salos. O tokiam laikui nuoma kainuos nedaug – tad būtinai apie tai pagalvokite.