Gdynė lankytinos vietos

Nereikia keliauti tūkstančių kilometrų, kad galėtumėte pažinti kitas kultūras, juolab, kad pavyktų aikščioti pamačius unikalius objektus, gamtos kampelius. Labai daug grožio slypi ir kaimyninėje Lenkijoje. Juolab, tikrai ne tik Zakopanėje, kaip kad teigia daugelis.Nuostabus miestelis, kuris gali pasigirti lankytinų objektų gausa, yra Gdynė. Nors čia nėra labai daug lankytinų objektų, tačiau pats miestelis iš savęs yra labai jaukus, unikalus, istoriškai patrauklus, galiausiai, pigus.

Viešbučių Gdynėje rezervacijaBooking.com

Lankytinos vietos Gdynėje

Velnio ratas – mėgstantiems aktyvų laisvalaikį

Jeigu jau esate Gnydėje – tokiu atveju turite pamatyti jos panoramą iš viršaus. O tam tikrai nereikia keliauti į aukštus  kalnus bei lipti šimtus laiptelių į pastatų stogus, kadangi šiame miestelyje Jūsų laukia velnio ratas. Ne tik pamatysite miestą iš viršaus, tačiau ir labai smagiai praleisite laiką. Tai pramoga, kuri puikiai tinka visiems nepriklausomai nuo amžiaus, o nuotraukos kadras iš viršaus ilgus metus primins Jums nuostabias šios kelionės akimirkas.

Paplūdimys – puikus pasirinkimas vasaros metu

Jeigu per šalį keliaujate šiltuoju metų laiku, tokiu atveju būtinai turite apsilankyti ir pagrindiniame šio miestelio paplūdimyje. Puiku tai, kad svarbiausias ir pats pagrindinis miesto paplūdimys yra miesto centre, tad tikėtina, kad vienoje vietoje smagiai praleisite visą dieną, kadangi nusimaudžius – siūlome pasivaikščiojimą po siauras miesto gatveles. Kadangi jūra tikrai labai švari – maudynės bus labai malonios ir garantuos nuostabiausias akimirkas. Greta banguojančios jūros netoli yra kavinukių, kuriose galėsite mėgautis tradiciniais lenkiškais patiekalais.

Automobilio nuoma Gdynėje

 

Emigracijos muziejus

Turbūt nesuklysime pasakę, kad Emigracijos muziejus yra tikrai vienas unikaliausių muziejų visame pasaulyje. Galbūt čia nelaukia labai unikalios technologijos, kurios šiuo metu dažnai įkomponuojamos inovatyviuose muziejuose, tačiau Jus tikrai nustebins išskirtinai pasirinktos kompozicijos. Muziejus atidarytas 2015-ais metais, tad galima sakyti, kad jis dar gana jaunas. Trečiadieniais muziejaus lankytojai priimami nemokamai. Kitomis dienomis kaina siekia iki 10-es zlotų, tad pritaikius nuolaidas tikrai nepermokėsite.

Karo laivai: H34 ir Dar Pomorza

Istoriją bei laivyba besidomintys asmenys taip pat turėtų aplankyti ir šiuos du laivus, kurie buvo naudojami II pasaulinio karo metais. Šiuo metu laivai yra paversti mini muziejumi, kuriame galite plačiau susipažinti ne tik su pačiais laivais, tačiau ir karine Lenkijos technika, kuri buvo naudojama karo metais. Šie laivai dažnai vadinami pačiu svarbiausiu miesto simboliu, kuris perteikia vietinių ryžtą keliaujant dėl savo nepriklausomybės.

Kamiena Gora kalnas

Kalbant apie gamtos kampelius bene daugiausia Gdynėje dėmesio sulaukia Kamiena Gora kalnas. Užlipus į kalną Jūsų lauks didelius kryžius, tad čia aktyviai lankosi tie, kuriems svarbi religija, kurie išpažįsta katalikybę. Užkilti į kalno viršų galima funikulieriumi ir tai Jums nieko nekainuos. Tiesa, lipimas taip pat gana malonus procesas, tad jeigu leidžia galimybės – lipkite.

Gdynė lankytinos vietos

Gdynės akvariumas

Mylintiems gamtą ir norintiems daugiau ir išsamiau susipažinti su vandens pasauliu rekomenduojamas apsilankymas Gdynios akvariume, kuriame auginami jūros gyventojai, įvairūs augalai, rengiamos pažintinės ekskursijos. Prisijungus prie grupės galėsite išgirsti įdomių gido pasakojimų. Įėjimo kaina siekia beveik 30 zlotų, tačiau juos skirti verta, kadangi šis akvariumas yra viena labiausiai vertų dėmesio vietų Gdynėje.

Tokia ta Gdynė. Gana paprasta, tačiau dažniausiai ir sužavi tas jos paprastumas. Ji laukia visų, kurie nori geriau pažinti Lenkijos istoriją ir tuo pačiu kultūrą. Net ir paprasčiausias pasivaikščiojimas miesto gatvelėmis – puikus laiko praleidimo būdas.

Gdynės žemėlapisBooking.com