Genuja – TOP lankytinos vietos

Genuja – pats didžiausias Italijos uostamiestis, kuris vilioja turistus ne tik kvapais ir nuostabaus skonio žuvimi, tačiau taip pat ir kitų lankytinų vietų gausa, kuri nustebins net ir, atrodo, gana gerai pažįstančius Italiją.

Išties, Genuja labai dažnai vadinama net individualia valstybe, kadangi jos kultūra labai skiriasi nuo įprastos itališkos dvasios, kurią daugelis tikisi pamatyti.

Automobilio nuoma Italijoje

O čia pamatyti tikrai yra ką. Bene labiausiai akis traukia senos pilys, kurios iki šių dienų yra išlaikiusios savo didybę bei grožį.

Genuja – tokia paprasta, tačiau tuo pačiu ir tokia ypatinga. Taigi, ką verta joje aplankyti?

Genuja lankytinos vietos

Genuja

Via Garibaldi pilys

Jeigu norite pamatyti nuostabius architektūrinius šedevrus – tokiu atveju būtinai turite aplankyti kuo daugiau Genujos pilių. Pagal turistų poreikius siūlomas vienas bilietas, kuris suteiks Jums galimybę apsilankyti net keliose pilyse. Taip pavyks sumokėjus mažiau – pamatyti kur kas daugiau.

Bene pačios svarbiausios ir daugiausia dėmesio sulaukiančios turinčios pilys yra Palazzo Rosso, Palazzo Bianco, ir Palazzo Tursi. Visos jos labiausiai žavi savo didybe bei unikalia architektūra, juolab, visos įvardijamos kaip vienos tvirčiausių ir labiausiai galingumą reprezentuojančių pilių.

di Genova akvariumas

di Genova akvariumas stebina ne tik savo gyvūnija, tačiau ir pačio pastato išore, kadangi pat akvariumas atrodo kaip didelis skritulys, kuriame gyvena tiek daug organizmų!

Šis akvariumas yra pats didžiausias Italijoje ir tuo pačiu vienas didžiausių visoje Europoje.

Jeigu norite labai detaliai ištyrinėti kiekvieną akvariumo kampelį – tam paskirkite visą savaitgalį ir prabūkite čia dvi dienas. Deja, retas gali sau tiek laiko leisti vaikščioti po akvariumą, tad pasistenkite pamatyti tiek daug, kiek tik įmanoma.

San Lorenzo katedra

San Lorenzo katedra atims Jums žadą, kadangi tikai nerasite analogiškos architektūros statinio, kuris paliks Jums pačias geriausias emocijas. Katedra pastatyta gotikiniu stiliumi, tad kiekviena jos detalė yra labai smulki ir tuo pačiu kiekvienas potėpis – ypatingas.

Santi Ambrogio ir Andrea ir Piazza Matteotti

Santi Ambrogio ir Andrea ir Piazza Matteotti bažnyčia – dar vienas religinis statinys, kuriam verta skirti daugiau dėmesio. Pati bažnyčia buvo statyta XVII – XVII amžių sandūroje ir ją projektavo garsus Renesanso dizaineris D. Tibaldi. Bažnyčioje puikiai dera barokinis stilius projektuojamas kartu su marmuriniais paviršiais, auksu, freskomis bei kitais išskirtiniais akcentais, kurie kuria prabangos įspūdį.

Santa Maria di Castello

Santa Maria di Castello architektūrinis objektas dažnai įvardijamas kaip vienas seniausių, o gal net ir pats seniausias statinys Genujoje.

Teigiama, kad būtent čia prekiavo senovės finikiečių bei etruskų gentys. Nors to pilnai pagrįsi neįmanoma, tačiau daugelis šaltinių nurodo būtent taip.

Nacionalinė galerija “Palazzo Spinola”

Jeigu mėgstate meną, tokiu atveju Nacionalinė galerija “Palazzo Spinola” yra Jums puikiai tinkanti vieta. Ne tik dėl garsiausių ir šiuolaikinių menininkų darbų, tačiau ir dėl išskirtinės pačio pastato architektūros bei interjero, kuris kvepia prabanga bei elegancija.

Via Balbi ir Palazzo Reale

Via Balbi ir Palazzo Reale rūmai – nuostabūs, labai ekstravagantiški ir labai karališki. Žinoma, labiausiai akis traukia didybė, kuri atrodo išskirtinai ir tuo pačiu skoningai. Greta rasite ir labai daug prekybos vietų, kuriose galima įsigyti garsiausių dizainerių darbų.

Kainos nėra mažos, tačiau tai, kad drabužiai yra dizainerių darbo turėtų paskatinti jus kiek paišlaidauti. Apsilankykite ir šių rūmu sode, kurie stebina savo grožiu.

Kartą aplankius Genuja tikrai norėsis į ją grįžti. Juk ji tokia įvairi, o jeigu neturite daug laiko – nepavyks visko ir apeiti. Svarbiausia skirti kuo daugiau dėmesio šiam puikiam regionui, kuris jus dar gali nustebinti. O mūsų aprašytos vietos tik maža dalis palyginus su tuo, kuo stebina Genuja. Kuo daugiau jos pamatysite – tuo geriau suprasti pavyks kokia ji.

Viešbučių Genujoje rezervacijaBooking.com

Genuja – nuostabi vieta pabūti bent kelias dienas. Jei keliaujate po Italiją, būtinai nors nakčiai ar dviems rezervuokite viešbutį ir Genujoje. Kainos čia nelabai skiriasi nuo kitų Italijos miesto, o daugeliu atveju galite tikėtis nuostabaus vaizdo pro viešbučio langą. Rezervuojant viešbutį internetu, galite tikėtis žemesnių kainų bei aiškesnių nuomos sąlygų.

Ką pamatyti Genujoje

Dar daugiau lankytinų vietų Genujoje šiame video!

Genujos žemėlapis