Hurgada lankytinos vietos

Hurgada – tai vienas iš Egipto miesto, kuris jau seniai tapo viena lankomiausių kurortinių vietų. Hurgadoje rasite daug lankytinų vietų, kuriose sužinosite apie Egipto praeitį, klestėjimo laikus, didybę ir šlovę. Pabuvoję šiame regione neabejotinai geriau pažinsite šio krašto kultūrą ir tradicijas. Hurgadoje prisižiūrėsite į dykumas, mėgausitės gražiausiomis pasaulio spalvomis išmargintais koralų rifais, nuostabiais paplūdimiais. 

Viešbučiai Hurgadoje

Booking.com

Žinoma, apsilankę Hurgadoje tikrai turėsite galimybę išbandyti vandens pramogas, vandens sportą, apsilankyti senamiestyje bei pasivaikščioti po vietinį turgelį. Kad patirtumėte kuo daugiau įspūdžių, pateikiame sąrašą populiariausių lankytinų vietų Hurgadoje.

Hurgada – lankytinos vietos

Pirmiausia, patariame pradėti savo kelionę nuo Senamiesčio, kuriame rasite įvairiausių niekučių. Tai gali būti puikios lauktuvės artimiesiems arba atsiminimai sau. Senamiestyje įsikūrusios antikvarinės parduotuvėlės bei pavieniai prekystaliai, ant kurių rasite vietinių gamybos daiktų: kvepalai, bižuterija, kaljanas ir kitos gėrybės. Visgi, rekomenduojame jas išvysti savo akimis, nes tokius reginius sunku nupasakoti. Žinoma, tokiu būdu išvysite ir kasdienį vietinių gyvenimą, kuriuo ko gero susižavėsite. 

Nepraleiskite progos užsukti į senąjį uostą – tai keliautojų pamėgta vieta. Neabejotinai, užuosite gardžius prieskonius, išvysite ką tik sugautą žuvį, tai bus magiška įvairių skonių, kvapų, spalvų akimirka. Pakeliui surasite ne vieną restoranėlį ar kavinukę, kuriuose galėsite prisėsti atsikvėpti. 

Didžioji Hurgados Mečetė – šis lankytinas objektas traukia bet kurios religijos keliautojus. Tai įdomus architektūrinis statinys, kurį tikrai verta pamatyti.

Rekomenduojame apžiūrėti ir Šventosios Marijos bažnyčią, kurios interjeras ir išorė itin šiuolaikiški todėl išsiskiria iš aplinkos.

Taip pat vertas dėmesio Šv. Antonijaus ir Šv. Povilo stačiatikių vienuolynas. Šis vienuolynas pritraukia lankytojus iš viso pasaulio. Ekskursijos prasideda labai anksti ryte, tad turėsite progą pasigrožėti ryto aušra.

Į savo kelionės maršrutą būtinai įtraukite ir Jūrų biologijos muziejų, kuris priblokš savo eksponatais. Jame išvysite rečiausias koralų rūšis, Raudonosios jūros gyvūnus, pavyzdžiui, ryklius, vėžlius ir įvairias žuvis.

Nacionalinis ir Selket muziejai taip pat verti dėmesio. Juose sužinosite apie senuosius Egipto laikus, klestėjimo laikotarpį bei iškilimą. 

Gamtos ir natūralaus grožio gerbėjams rekomenduojame apsilankyti Parfyro kalne nuo kurio atsiveria nuostabūs gamtos vaizdai.

Aplankykite Koralų draustinį, kuriuo tęsiasi net 2 kilometrus apimanti koralų linija. Dauguma sako, kad draustinio grožį sunku nupasakoti, privalu pamatyti patiems. 

Giftuno salas taip pat verta pamatyti. Jas pasieksite plaukdami kateriu, tuo tarpu pamatysite ir jau minėtus koralus bei vandens gyventojus.

Automobilio nuoma Hurgadoje

Marina pakrantė – tai daug pramogų siūlanti vieta. Čia galėsite išbandyti romantiškus pasiplaukiojimus valtele su stikliniu dugnu, išbandyti vandens sportą buriuojant, nardant, išbandant jėgos aitvarus. Adrenalino fanatikams įspūdį paliks 42 metrų aukščio Rocket bandži atrakcionai. Atostogų pojūtį tik sustiprins gatvėse skambanti gyva muzika bei akrobatų pasirodymai. Nustebins paplūdimio klubai bei egiptiečių restoranai.

Fintanų šou dar viena įdomi pramoga. Tai vandens šokiai skambant klasikinės muzikos kūriniams. 

Hurgada lankytinos vietos

Jeigu dar vandens pramogų negana, siūlome apsilankyti vandens pramogų parke, kuris paliks įspūdį tiek mažiems, tiek dideliems keliautojams. Šiame pramogų parke, kuris pavadintas garsiojo laivo Titanikas garbei, įrengti atrakcionai, baseinai, dirbtinės bangos bei upės. 

Moto safaris – tai dar viena pramoga ekstremalams. Jos metu pamatysite beribes dykumas, beduinus, turėsite galimybę pajodinėti kupranugariais. Vakaro pabaigoje jūsų lauks romantiška vakarienė žvakių šviesoje, stebint žvaigždėms bei besiklausant rytietiškos muzikos. Jauki atmosfera garantuota.

Taigi, Hurgadoje veiklų susras tiek ramesnis keliautojas, tiek ekstramalas ar keliaujantieji su vaikais. Svarbiausia, optimaliai susiplanuoti savo maršrutą ir pirmyn!

Hurgados žemėlapis

Booking.com