Kanarų salos – Lankytinos vietos

Visus metus džiuginanti vasara yra vienas pagrindinių Kanarų salyno privalumų. Čia turistai bus pamaloninti ne tik šiluma ir saulės voniomis, bet ir neregėto grožio panoramomis. Atsispirti tokiam pasiūlymui išties nelengva, ypač kai už lango vyrauja minusinė temperatūra bei slogutį kelianti pilkuma.

Kiekvienoje Kanarų salyno saloje esama puikių paplūdimių, išpuoselėtų poilsiaviečių, bet nevertėtų pamiršti apie ne ką mažiau patrauklius lankytinus objektus. Teisingai susiplanavus laiką, galima suspėti pabūti visose įdomesnėse vietose, tad trumpai apžvelkime populiariausias Kanarų stoteles.

Kanarai lankytinos vietos

Kanarai

Bene spalvingiausia ir turistams geriausiai pažystama sala – Gran Kanarija, tikrai turi kuo pasigirti ir nustebinti. Vienas už kitą įvairesni miestai ir miesteliai sužavi šimtmečius puoselėjamomis tradicijomis, kultūriniu savitumu. Pažinkite vietinių kasdienybę, iš kartos į kartą perduodamas amatų paslaptis Ingerio miestelyje, pasigerėkite tiesiog gatvėje augančių egzotinių vaismedžių alėjomis Teidėje ar žavinga architektūra, kurią vainikuoja Mergelės Marijos bažnyčia.

Automobilio nuoma Kanaruose

Turininga popietė nusimato apsilankiusiems Palmitos parke, kuriame gausu augalijos, paukščių, drugelių, gėlių.

Tarsi tikroje dykumoje pasijusite vaikščiodami po Maspalomas kopas. Natūraliai susiformavęs darinys primena jūrą, mat smėlio vingiai itin panašūs į bangas.

Tikra šventė ekstremalams – Holiday world atrakcionai. Nebijantiems aukščio, siūloma išbandyti 27 metrų aukščio apžvalgos ratą, nuo kurio atsiveria fantastiškas reginys, linksmuosius kalnelius. Kiek ramiau nusiteikusiems skirti pasiplaukiojimai dirbtiniame ežere ar SPA procedūros.

Kitas Kanarų perliukas nedidukė, bet nepaprastai turtinga savo gamta La Gomera sala. Rekomenduojama nepraleisti progos išvysti garsiąsias Los Organas uolas. Pastarosios patraukia dėmesį dėl unikalios, stačiakampių formos struktūros, bendrame peizaže atrodančios tiesiog nepakartojamai. Tuo pačiu apsilankykite Garachonajaus nacionaliniame parke, įvertintame net pačios UNESCO  organizacijos. Tobulam poilsiui rinkitės ištaigingus paplūdimius ar lagūnas.

Nenusivilsite ir ryškiąja Lanzarote. Ugnikalniai, vynuogynai, lagūnos, tipiški šiam regionui balti namai, sukuria neeilinę atmosferą. Turistams siūlomos ekskursijos po ugnikalnių parką, vynuogių ar kaktusų laukus. Vakarais galima pasigrožėti įstabiais saulėlydžiais iš pakrantėse įsikūrusių kavinių ar barų, tad nuobodžiauti tikrai neteks.

Jei kalbėtume apie seniausiai egzistuojančias salas, čia vertėtų prisiminti Fuerteventūros pavadinimą. Jei anksčiau paminėtos salos jau beveik visiškai pritaikytos turizmui, tai Fuerteventūra yra pastarųjų priešingybė. Būtent šiame taške galima pajusti tikrąjį susiliejimą su gamta, pajaučiant jos teikiamą naudą mūsų kūnams ir sieloms. Ramybe apgaubtoje laukinėje oazėje auga rečiausia augalija, laisvai klaidžioja regionui būdingos gyvūnų rūšys, galingos vandenyno bangos kviečia savo jėgas išbandyti banglenčių aistruolius, o aukštos viršukalnės idealiai tinka alpinizmui.

Fuertaventūros paplūdimiai gal ir ne tokie išdabinti kaip kitose salose, bet yra visiškai natūralūs, neapgulti turistų, kas leidžia pasidžiaugti išsvajotu privatumu bei visišku atsipalaidavimu, klausantis tik vandenyno simfonijos, vėjo kedenamų medžių šlamesio, paukščių giesmių.

Toliau privalome aptarti ir tikra atostogų meka tituluojamą Tenerifę. Didžiausia Kanarų sala kviečia išvysti didingąjį Teidės vulkaną, architektūriniu palikimu apdovanotą La Laguna miestelį, įvertinti kruopščiai prižiūrimus paplūdimius bei išbandyti galybę kitų pramogų, pradedant vandens sportu ir baigiant žygiais po apylinkes. Ką nuveikti ras ir mėgstantys panaktinėti, mat naktinis gyvenimas Tenerifėje taip pat vienas iš populiaresnių laiko leidimo būdų. Gera muzika, šiuolaikiškai įrengtos erdvės ir pakili nuotaika tai, kuo alsuoja Tenerifės vakarėliai.

Viešbučių Kanaruose rezervacijaBooking.com

Viešbučiai Kanarų salose kainuoja nedaug ir dažniausiai yra paprasti, bet švarūs ir tvarkingi. Kad ir kurią salą pasirinktumėte, visuomet pagalvokite ir apie apartamentų nuomą – didesnė sava erdvė, virtuvė, balkonas, atskira svetainė visuomet turi pliusų keliaujant šeimai ar draugų kompanijai. Viešbučių Kanaruose rezervacija nieko nekainuoja, yra paprasta ir aiški. O jeigu jūsų planai ar norai pasikeistų, išankstinę internetinę rezervaciją visuomet galima pakeisti ar atšaukti.

Kanarų salos

Kanarų salų žemėlapis

Keliavimas po Kanarų salas sunkiai įsivaizduojamas be automobilių nuomos. Pastarieji populiarūs visose didežiosiose salose – automobilių nuoma Tenerifėje, Gran Kanarijoje, Lanzarotėje bei Fuerteventūroje plačiai paplitusi tarp turistų. Didelė paklauss yra sukūrusi ir didelę pasiūlą bei nuomotojų konkurenciją, tad galite tikėtis žemų kainų bei aukštos paslaugų kokybės. Būtent taip Kanaruose ir yra.