Kemeras – Lankytinos vietos

Turkija – viena svetingiausių vietų visame pasaulyje, kuri mielai laukia lietuvių. Kadangi Turkijoje yra ne vienas kurortas – kiekvienas gali rasti tokį pasiūlymą, koks jiems labiausiai tinka. Ir tikrai randa. Kol vieni nori kuo didesnės prabangos, tuo tarpu kiti renkasi paprastumą, kadangi jiems svarbiausia, kad gali ištisas dienas gulėti prie baseino ir nieko neveikti.

Vienas tokių patrauklių kurortų yra Kemeras, kuris žavi išpuoselėta turizmo sfera.

Juolab, kadangi Kemeras yra išsidėstęs  Toroso kalnų papėdėje – todėl jį supa nuostabi gamta. Būtent gamtos lopšyje ir yra įsikūrę didžioji dalis nakvynė namų bei įvairias paslaugas teikiančių verslininkų. Tai labai džiugina turistus, kadangi jie gauna pilną paslaugų komplektą, kuris ne tik atitinka, tačiau net ir pranoksta poreikius.

Kemeras lankytinos vietos

Kemeras

Piratų ola

Viena labiausiai lankomų vietų yra Piratų ola, kuri dažnai pavadinama Kemero simboliu ir pačia svarbiausia vieta. Ją pasiekti galima tik vandens keliu. Tad pasirinkite Jums labiausiai priimtiną keliavimo priemonę. Kadangi pati ola iki pusiau yra apsemta vandens – saulei apšvietus, atrodo, kad suspindi visomis spalvomis. Tai jai suteikia savotiško žavesio, atrodo nuostabiai. Olą yra apipynusios įvairios legendos, kurios suteikia jai dar daugiau žavesio bei mistiškumo.

Automobilio nuoma Turkijoje

Olimpas

Jeigu esate Antikinio gyvenimo mylėtojas, tokiu atveju turite apsilankyti ir mažame miestelyje, kurio pavadinimas gražus ir simbolinis – Olimpas.

Šis miestelis buvo sugriautas žemės drebėjimo, tad išlikę griuvėsiai tapo aktyviai turistų lankoma vieta. Šiuo metu galima išvyti nuostabius bazilikų griuvėsius, puikiai atrodo ir antkapiai bei sarkofagai. Įdomu tai, kad mieste galima rasti ir Viduramžių palikimo monumentus, pavyzdžiui, miesto sieną, bokštus ir panašiai.

Čia rasite ką veikti visą dieną, tad suteikite miesteliui galimybę atskleisti savo grožį. Jis yra netoli Kemero, tad pavažiuoti šiek tiek verta.

Faselisas

Nuo Kemero 12 km nutolęs Faselisas yra unikali vieta, kurioje galite geriau pažinti Antikinio gyvenimo ritmą. Miestas buvo statomas dar VI amžiuje. pr. Kr., tad iki šių dienų išlikę griuvėsiai – domina turistus. Šiame miestelyje galima rasti labai daug objektų, kurie verti Jūsų dėmesio. Siūlome aplankyti:

  • Iš klinčių sukurtą akveduką.
  • Nuostabų amfiteatrą.
  • Iki šiol išlikusius neblogo stovio pirtis.
  • Jūsų laukia ir Adraino vartai.
  • Įvairios šventyklos.
  • Turgaviečių vietos.
  • Bei kiti objektai.

Žavi ne tik Antikinis pasaulis, tačiau tai – kaip jis yra susipynęs su turkiškuoju gyvenimo ritmu.

Chimero kalnas

Jeigu jau keliaujate į Kemerą, tokiu atveju apsilankymas Chimeros kalne yra būtinas. Jis yra visai netoli Olimpo kalno, tad vienu apsilankymu pamatysite ne vieną objektą. Tai yra visiškai natūraliai susiformavęs kalnas, kurį apsupę įvairūs gamtos objektai. Aplink yra degios dujos, kurios paskatina ugnies pliūpsnius. Tai kalnui suteikia savotiško žavesio.

Tekirova

Netoli Kemero, beveik už 17 km, galima rasti dar vieną unikalų miestelį, kuris garsėja nuostabaus grožio paplūdimiu. Sakoma, kad šis paplūdimys – vienas gražiausių visoje Turkijoje.

Tiesa, jeigu čia esate, tokiu atveju kartu apsilankykite ir ekologiniame parke, kurio plotas siekia net 40 000 kvadratinių metrų. Teritorijoje rasite labai daug unikalių gyvūnų, dauguma jų yra saugomi. Susipažinkite ir geriau supraskite – kaip gyvena Turkija.

Demrė

Taip pat netoli Kemero yra dar vienas miestelis, kuris išskėstomis rankomis laukia turistų. Tai yra Demrė. Vėlgi, čia yra ne vienas objektas, kuris verta Jūsų dėmesio, tad jeigu turite laiko – verta čia praleisti dieną. Labiausiai lankomas objektas yra Nikalojaus cerkvė, kuri žavi išskirtine architektūra ir nuostabaus grožio pastato dekoru.

Nors nemažai lankytinų vietų yra netoli Kemero, o ne visai jame, tačiau, visgi, čia apsilankyti taip pat verta. Puikus pasirinkimas yra auto nuoma. Tuomet galėsite patogiai apvažiuoti nemažą teritoriją ir geriau pažinti šį nuostabų Turkijos regioną.

Kemero lankytinos vietos

Viešbučių Kemere rezervacijaBooking.com

Kemero žemėlapis