Kišiniovas – lankytinos vietos

Kišiniovo  miestas buvo įkurtas 1436-ais metais, tad skaičiuojamas ne vieną šimtmetį jis džiugina modernumo bei senovės sąsajomis, kurios ir traukia turistus apsilankyti šiame gražiame Moldavijos mieste. Jo istorija yra labai įvairi bei spalvota. Miestą įkūrė vienuolynas, 1511-ais metais jis atiteko Osmanų imperijai, vėliau visa sostinė buvo tapusi mažu ir menkai apgyvendintu kaimeliu. XIX amžiuje tapo Rusijos dalimi, galiausiai – paskelbta sostine.

Miestas laikomas pramonės centru. Čia aktyviai plėtojama tekstilė, taip pat įsikūrę ne vienas elektronikos prekių verslas, statybinių medžiagų mašinos ir taip toliau. Klimatas – žemyninis, tad vasaromis temperatūra dominuoja apie 25 laipsnius, o žiemos metu retai kada krenta žemiau 0.

Turistai čia atvyksta ne tik dėl draugiškų žmonių, skanaus maisto, tačiau ir lankytinų vietų gausa su kuria ir supažindinsime.

Moldova lankytinos vietos

Kišiniovo lankytinos vietos

Nacionalinis dramos teatras ir jame esanti vargonų salė

Sakoma, kad Nacionalinis dramos teatras yra pats svarbiausias šio miesto lankytinas objektas, kuris patinka ne tik tiems, kurie mėgsta meną, tačiau ir architektūros mylėtojams, galiausiai, tiems, kurie paprasčiausiai nori daugiau sužinoti apie miestą. Žinoma, siūlome ne tik pasigrožėti architektūra tačiau taip pat ir būtinai užsukti į spektaklį. Bilietus galima pirktis internetu, tad galėsite jaustis ramus, kad atvykus tikrai rasite vietą teatre.

Katedra

Taip pat verta dėmesio ir katedra, kuri dažnai lygiagrečiai vadinama vienu svarbiausiu miesto simboliu. Katedra buvo pastatyta dar XIX amžiuje. Suprantama, kad ji labiausiai traukia savo architektūra. Šiuo metu pastate taip pat yra įrengtas ir mini muziejus, kuriame galite plačiau susipažinti su miesto istorija ir tuo pačiu žmonėmis, kurie gyvena mieste bei visoje šalyje.

Automobilio nuoma Kišiniove

Triumfo arka

Triumfo arka, kuri dar kartais vadinama Pergalės arka – simbolis, kuris įrodo, kad vieningai dėl savo tėvynės kovojantys žmonės gali pasiekti daug. Ji buvo pastatyta dar 1840-ais metais. Arkos viršuje yra milžiniškas varpas, kuris sveria daugiau nei 6 tonas. Įsivaizduokite, koks yra jo galingumas ir kokia didybė girdisi, kai jis skamba. Šventieji vertai kiekvienais metais sulaukia milijonų turistų, kurie nori pamatyti ne tik architektūrinį, tačiau ir istoriškai svarbų objektą.

Mazarache bažnyčia

XIII amžiuje pastatyta Mazarache bažnyčia vadinama pačiu seniausiu išlikusiu pastatu iki šių dienų. Jos pradininkas ir tuo pačiu pats didžiausias rėmėjas buvo miesto iždininkas  Mazarache, kuris ir rėmė, kad šis religinis statinys tapo prieinamas kiekvienam. Bažnyčios sienos yra tapytos, tad jose galima matyti labai daug istorijų, kurios yra virtusios meno kūriniais.

Viešbučiai KišinioveBooking.com

Pasivaikščiojimas po miestą

Kišionovas labai puikiai tinka pasivaikščiojimams. Taip, jis yra gana didelis miestas, tačiau viešuoju transportu galima pasiekti tam tikrus objektus. Žinoma, bene daugiausia žmonių ir tuo pačiu dėmesio sulaukia Stefan cel Mare centrinis parkas. Jo sukūrimo data siekia net XIX amžiaus pradžią, tad skaičiuodamas ne vieną šimtą metų jis džiugina ne tik gamta, tačiau ir įdomiomis istorijomis. Juk čia gimė tiek daug meilės istorijų ir tuo pačiu tiek daug vaikų čia leido gražiausias gyvenimo dienas.

Vaikščioti taip pat siūlome ne tik parkais, tačiau taip pat ir miesto gatvelėmis, kurios jums padės suvokti, kuo yra unikalus šis miestas. Bene labiausiai akis traukia graži architektūra, kurti tikrai nepalieka abejingų. Taip pat susipažinkite su vietiniais bei išgerkite kavos vietinių kavinėje. Užtikriname, kad liksite maloniai nustebintas vaišingumu bei skoniu.

Kišiniovo žemėlapisBooking.com