Korfu – TOP lankytinos vietos

Korfu – nuostabi vieta tiems, kurie nori visiškai atsipalaiduoti, pamiršti bet kokius rūpesčius ir mėgautis kasdienybe, kurią Jums gali dovanoti žydras vanduo, geltonas smėlis, labai skanus maistas ir besišypsantys žmonės.

Korfu, tiesa, džiugina ne tik nuostabia gamta, tačiau ir lankytinų vietų gausa. Pradėjus planuotis maršrutą pamatysite, kad vietų, kurios vertos dėmesio, yra labai daug. Kuo daugiau aplankysite – tuo ramesnis galite būti, kad susipažinote su ta Korfu, kuri pažįstama ne tik turistams, tačiau kurią žino ir vietiniai.

Automobilio nuoma Korfu

Jūsų dėmesiui trumpai aptarsime pačias svarbiausias Korfu vietas. Aplankykite ir pajuskite šio rojaus dvelksmą.

Korfu lankytinos vietos

Korfu

Aggelokastro

Aggelokastro – elegantiška ir tuo pačiu labai skoninga pilis, kuri puikiai reprezentuoja Bizantiškąjį stilių. Ją galite rasti pastatytą ant aukščiausios viršukalnės Graikijoje, tad tai jai suteikia dar daugiau žavesio bei išskirtinumo. Pati pirma pilis šioje vietoje buvo statyta dar XIII amžiuje, tačiau tas statinys, kurį matote šiuo metu, buvo kurtas jau XVIII-XIX amžiaus sankirtoje. Nors pati pilis atrodo labai įspūdingai, tačiau dažniausiai amą atima nuostabi panorama, kuri atsiveria nuo kalno. Greta rasite kelias bažnyčias bei urvus, kurie padės suprasti Viduramžių gyvenimo dvasią.

Achilion

Achilion – rūmai, kurie buvo statyti Austrijos imperatorei Elžbietai. Juos pamačius daugelis nustemba, kadangi jie atrodo tarsi iš aukso. Tiesa, patys rūmai nėra pastatyti iš aukso, tačiau tikrai sukuria tokią iliuziją. Šie rūmai išsiskiria ir tuo, kad Austrijos imperatorė čia slėpėsi net 8 vasaras, kol galiausiai buvo surastas ir tuose pačiuose rūmuose nužudyta. Istorija liūdna, tačiau šiuo metu šie rūmai stebina savo elegancija ir yra prieinami kiekvienam, kurie nori pamatyti kaip atrodė XIX amžiaus prabanga.

Saint Spyridon bažnyčia

Saint Spyridon bažnyčia dažnai pavadinama bene pačiu svarbiausiu monumentu visame Korfu. Na, bent jau religiniame pasaulyje tai tikrai.  Bažnyčia buvo pastatyta ir skirta šventajam Spyridonui, kuris net keturis kartus apsaugojo Korfu salą nuo Osmanų imperijos įsiveržimo. Arba bent jau taip sako legenda. Šios bažnyčios varpinės bokštas yra pats aukščiausias taškas visame Korfu.

Senoji tvirtovė

Bene labiausiai žinoma pilis visame Korfu, kuri puikiai iliustruoja ano metu gyvenimo tempą bei įnirtingas kovas su priešais – Senoji tvirtovė. Šią tvirtovę juosia upė ir į vidų galima patekti milžinišku mediniu tiltu. Ties, šiuo metu tilo jau nebėra, tad tvirtovę pasieksite net 60-es metrų keliu. Norėdama patekti į šią tvirtovę taip pat turėsite praeiti aikštę, kuri yra antra pagal dydį visoje Europoje. Įspūdinga, tiesa?

Perithia kaimelis

Perithia kaimelis gali būti drąsiai vadinamas viena žavingiausių vietų visoje Korfu. Jeigu norite pamatyti kai ką labai paprasto, kažką ypač natūralaus bei jausmingo – tokiu atveju šis miestelis būtinai turi būti aplankomas. Jame išlikęs natūralumas sukuria idiliškumo jausmą. Ši vietovė buvo apgyvendinta jau XV amžiuje ir joje gyvena žmonės iki šių dienų. Tuo pačiu datuojama, kad tai seniausiai apgyvendinta vietovė visoje Korfu. O ką miestelyje rasite? Nuostabią gamtą, labai draugiškus žmones, skanų maistą bei įdomias tradicijas. Viską, ko reikia, kad pavyktų geriau suprasti Korfų gyvenimo ritmą.

Paleokastritsa

Paleokastritsa – nedidelis miestelis, kuris nuo Korfų yra nutolęs apie 25 km. Tai vienas gražiausių kurortų, tad jeigu norite pasižiūrėti kaip atrodo rojus – tokiu atveju turite būtinai čia atvykti. Reguliariai reisuojantys laivai leis Jums geriau pažinti šios salos grožį ir tuo pačiu susipažinti su įdomia augmenija bei gyvūnija. Tiesa, ne tik žemės, tačiau ir vandens, tad nepraleiskite progos. Vienoje rasite ir labai seną vienuolyną, kuris puikiai tiks ne tik religijos mylėtojams, tačiau ir tiems, kurie domisi architektūra.

Korfu turi ką pasiūlyti. Ir labai daug. Svarbiausia imti tai, ką ji duoda.

Viešbučių Korfu rezervacijaBooking.com

Kad ir kokia populiari būtų Graikija taro turistų, viešbučių kainų tai vis dar neišpučia. Visa tai galioja ir Korfu. Išakstinė viešbučių Korfu rezervacija internetu leidžia nakvynę čia susirasti kur kas pigiau nei mūsų Palangoje.

Lankytinos vietos Korfu saloje

Korfu salos žemėlapis

Korfu – nuostabiai žalia, bet tuo pačiu rusvai uolėta ir mėlynai vandenų supama sala. Visi šie dariniai skirtingai atsiveria įvairiose salos vietose. Būtent dėl to keliautojams rekomenduojama atostogų metu pamatyti kuo daugiau salos. Ir geriausias būdas tam – be abejonės automobilio nuoma Korfu. Tą galima padaryti tiesiog oro uoste, pernelyg niekur nesiblaškant. O dar geriau automobilį rezervuoti dar internetu, būnant namuose. Taip galėsite aiškiai išsinagrinėti visas sutarties sąlygas ir išsirinkti norimą modelį.