Korsika – lankytinos vietos

Nuostabios geltonos pakrantės ir snieguotos kalnų viršūnės – štai ką turi Korsika. Atrodo, kad visą gražiausią gamtą galima rasti vienoje vietoje. Nors čia dažniausiai atvykstama dėl gero oro ir galimybės maudytis beveik ištisus metus, tačiau turistai labai džiaugiasi ir lankytinų vietų gausa, kuri labai įvairi ir būtent tuo dažniausiai žavi.

Automobilio nuoma Korsikoje

Nuo aktyvių pramogų iki tokių, kurios labiausiai tinka pasyvesnio laisvalaikio mėgėjams. Kiekvienas gali rasti tai, kas jiems labiausiai tinka, tad ieškokite ir džiaukitės atostogomis nuostabioje vietoje.

O mes atskleisime dažniausiai lankomas ir daugiausiai dėmesio Korsikoje sulaukiančias lankytinas vietas.

Korsika lankytinos vietos

Korsika

AJACCIO MIESTAS

Ajaccio – išskirtinio grožio miestas, kuris labiausiai traukia dėl pakrantės prie jūros. Prieš akis pamatysite ir snieguotas kalnų viršūnes, kuriose galima išbandyti snieglenčių sportą. Šiame miestelyje yra ne vienas lankytinas objektas, tad jame rasite ką veikti visą dieną.

 • Maison BonaparteRue Saint-Charles namas, kuriame gimė Napoleonas Bonapartas.
 • Palais Fesch galerija.
 • Notre-Dame de la Miséricorde katedra.
 • Place de Gaulle didžioji aikštė.

Kadangi šiame mieste gimė Prancūzijos didvyris, suprantama, kad labai daug lankytinų objektų skirta būtent jam.

BONIFACIO MIESTAS

Jeigu mėgstate kiek senesnius laikus nei Napoleono gyvenimo metai, tokiu atveju siūlome aplankyti Bonifacio. Sakoma, kad miestas buvo statytas dar IX amžiuje ir labiausiai žavesį kelia kalkakmenio uolos, kuriose gyveno žmonės. Čia taip pat rasite ne vieną lankytiną vietą.

Dažniausiai turistai susidomi:

 • The Eglise Sainte-Marie-Majeure bažnyčia.
 • Eglise Saint-Dominique gtikinė bažnyčia.
 • Bouches de Bonifacio Kossios gamtos rezervatas.

Apgyvendinimas šiame regione yra labai įvairus. Geriausia rinktis svečių namus, kadangi tai pigiausias, kokybės prasme tikrai geras, pasirinkimas.

CALVI MIESTAS

Jeigu ieškote gyvybės – tokiu atveju šis vieta yra labiausiai Jums tinkamas pasirinkimas. Nuostabaus grožio ir labai vaizdinga prieplauka kartą sužavėjusi daugiau nebepaleidžia. O kur dar ilgi ir nuostabūs paplūdimiai, vaikščiojimas leidžiantis saulei. Jeigu jau čia esate – būtinai reikia aplankyti senovės citadėlę, kurioje labiausiai išsiskiria didingos apsauginės sienos, kurios padėjo apsisaugoti nuo priešų.

BASTIJA MIESTAS

Bastija yra pagrindinis ir pats svarbiausias Korsikos uostas. Vėlgi, čia galima rasti labai daug lankytinų objektų, tačiau ir pati gamta dažniausiai atrodo labais stebuklingai, labai gražiai, tad jos puikiai užtenka, kad suprastumėte Bastilijos gyvenimo tempą.

Tiesa, jeigu jau čia esate – taip pat verta aplankyti kelias vietas.

 • Terra Vecchia žvejų kaimelis.
 • Nekaltojo Prasidėjimo koplyčia ir Saint-Roch koplyčia.
 • Vieta Saint-Nicolas aikštė.
 • Genų citadelė.
 • Saint-Jean-Baptiste katedra.

SARTENE MIESTAS

Sartene yra pats seniausias miestas Korsikoje. Sakoma, kad jis geriausiai reprezentuoja ir pačios Korsikos gyvenimo tempą, kadangi yra labiausiai išlaikęs tradicijas. Kartais šis miestas ya pavadinama meno bei istorijos miestu, kadangi jame ne tik muziejuose bei galerijose, tačiau ir paprasčiausiai gatvėse rasite labai daug lankytinų objektų labai daug įvairiausių taškų, kurie džiugina savo unikalumu bei perduodamomis emocijomis. Kiekvienais metais, gegužės mėnesį čia vyksta įspūdingas karnavalas, kuris sutraukia milijonųturistų iš viso pasaulio. Spalvos, muzika ir kvapai – tai magiškas Korsikos pasaulis.

GR20 PĖSČIŲJŲ TAKAS

Jeigu esate aktyvių atostogų mėgėjas – tokiu atveju GR20 pėsčiųjų takas turėtų būti aplankomas objektas. Tai vieta, kurioje pramogauja ekstremalų sportą mėgstantys asmenys. Tiesa, įvairias pramogas gali išbandyti ir tie, kurioms iki šiol aktyvumo reikalaujantis sportas nebuvo labai didelis malonumas, tačiau pagaliau atėjo laikas išbandyti jo malonumus. Taigi – keliaujame į žygį. Sakoma, kad keliaujant šiuo taku praeisite ilgiausią maršrutą visoje Europoje. O eidami galite žavėtis nuostabia gamta, sutiktais žmonėmis. Išbandyti verta, nes padėka – nuostabaus grožio panorama.

Korsika turi labai daug ir pati yra labai įvairialypė. Kiekvienas čia gali rasti tai, kas jam labiausiai patinka. Svarbiausia – išdrįsti aplankyti, nes kartą aplankius pajusite tokią sielos ramybę, kad nešiosite ją su savimi visą likusį gyvenimą. Tokia ta Korsika.

Viešbučių Korsikoje rezervacijaBooking.com

Kiek kainuoja nakvynė Korsikoje? Turbūt lengviausia ją palyginti su žemynine Prancūzija ar Italija. Korsikos salos viešbučiai brangesni nei Graikijos Rodo ar Koso salų. Kita vetus, norint sutaupyti tikrai įvairių variantų gaima atrasti ir čia. Išankstinė viešbučių Korsikoje rezervacija šiuo klausimu tikrai verta dėmesio – kartais galite nustebti, kokių įdomių gali būti viešbučių, arba kokių didelių nuolaidų galite atrasti. Viešbučių rezervacija daugeliu atveju nieko nekainuoja, ją nesunku atšaukti, o išsirinkti norimą nakvynės vietą tikrai paprasta. Gausybė nuotraukų ir kitų keliautojų atsiliepimai bei vertinimai tą dar labiau palengvina.

Video apie Korsikos salą

Korsikos žemėlapis

Korsika yra nuostabaus grožio sala. Tad į ją atvykus praleisti visč atostogų laiką vienoje vietoje būtų tiesiog nuodėmė. Automobilio nuoma Korsikoje kainuoja nedaug, keliai yra geri, o eismas neintensyvus. Tad turite išties puikias sąlygas patys patyrinėti salą. Renkantis automobilį nuomai būtinai atsižvelkite į sutarties sąlygas ir kokie draudimai įeina į siūlomą kainą – daugelis keliautojų paprastai linkę draustis maksimaliai, net ir esant minimaliai rizikai. O būtent rezervuojant automobilį internetu išsiaiškinti visas subtilybes ir yra lengviausia.