Lankytinos vietos Jūrmaloje

Jūrmala – nuostabi vieta, kurią turbūt žino kiekvienas lietuvis. Tai nuostabus kurortas, kurį labai dažnai renkasi ne tik lietuviai, tačiau ir patys latviai, žinoma, ir kitų šalių gyventojai, kurie siekia, kad atostogos būtų kuo smagesnės ir kiekviena akimirka saulės atokaitoje būtų kuo labiau atpalaiduojanti.

Viešbučių Jūrmaloje rezervacijaBooking.com

Tiesa, nors Jūrmala pasirenkama dėl gražių paplūdimių, tačiau taip pat stebina ir kitų lankytinų vietų gausa. Susipažinus dažniausiai dar labiau norisi aplankyti šią vietą, kadangi vienu kartu galėsite visiškai pailsėti ir tuo pačiu geriau pažinti latvių gyvenimo tempą.

Jūrmala lankytinos vietos

Jūrmala

Aptarsime pagrindines vietas, kurios aktyviausios Jūrmaloje ir kurias aplankyti yra paprasčiausiai būtina.

·        Jūrmalos paplūdimiai

Žinoma, būtina aplankyti paplūdimius. Jų labai daug ir jie tęsiasi daugiau nei 30 km, tad kiekvienas ras sau labiausiai tinkamą vietą. Kai kurie paplūdimiai net yra pelnę mėlynosios vėliavos statusus,  o tai rodo, kad šis paplūdimys atitinka aukščiausius standartus. Tiek savo kokybe, tiek paslaugų sfera, tad kai norisi, kad atostogos būtų kuo aukštesnio lygmens – rinkitės ir atitinkamas vietas atostogoms.

·        Jomas gatvė

Lygiai kaip ir Basanavičiaus gatvė, čia irgi galima rasti pėsčiųjų gatvę, kurioje aktyviai buriasi smagūs žmonės norintys skaniai pavalgyti ir labai įdomiai papramogauti. Muzika, šypsenos, skanus maistas ir pramogos kiekvienam. Pasirinkimas labai platus, tad kiekvienas čia gali rasti tokių pramogų, kokios jam labiausiai patinka.

·        Racenės įstaiga

Tai nuostabaus grožio statinys, kuris buvo statytas dar XX amžiaus pradžioje. Nuo metu čia buvo labai garsus ir labai didelis SPA centras, kuriame buvo galima rasti ne tik pramogų, kurios leidžia smagiai praleisti laiką, tačiau tuo pačiu ir gydomųjų užsiėmimų, tad veikė sanatorijos pagrindu. Šiuo metu siūloma taip pat labai daug įvairiausių vandens pramogų ir dažniausiai čia renkasi tie, kurie nori pailsėti. Tai puikus pasirinkimas ne tik karštuoju metų laiku, tačiau ir vėsiomis dienomis, kai taip trūksta vandens, kuri gali padėti atgaivinti odą.

·        Jūrmalos muziejus

Jeigu norite geriau pažinti šio regiono gyvenimo tempą – tokiu atveju naudinga užsukti ir į Jūrmalos muziejų. Tai puiki pramogų vietą, kurią dažniausiai renkamasi aplankyti kai lauke yra prastas oras. Tokiu atveju labai smagu leisti laiką patalpoje. O muziejuje galima rasti tiek istorinių eksponatų, tiek meno dirbinių, tuo pačiu ir tam tikros sferos eksponatų, tad kiekvieno pasirinkimui – labai daug įvairiausių apžiūrėjimui skirtų objektų.

·        Dzintari parkas

Gintaro parkas yra nuostabi vieta, kur laisvalaikį gali leisti visi, kurie nori aktyviai užsiimti veiklomis su savo vaikais. Tai parkas, kuriame yra labai daug įvairiausių aikštelių, kur vaikai žaidžia, o tėveliai gali leisti laiką kalbėdamiesi ant suoliukų. Čia aktyviai renkasi vietiniai, tačiau noriai laiką leidžia ir turistai, kurie atvyksta iš kitų šalių. Greta rasite ir apžvalgos bokštą, kuris suteikia galimybę apžiūrėti greta esančius objektus iš paukščio skrydžio.

·        Jūrmalos muziejus po atviru dangumi

Dar viena nuostabi vieta, kuri puikiai tinka tiems, kurie aktyviai domisi latvių gyvenimo tempu ir jų gyvenimo būdu. Muziejus išsiskiria tuo, kad jis yra po atviru dangumi. Čia geriausiai galite pažinti vietinės žvejybos niuansus, taip pat, kitas pramogas, kurias labai mielai išbando latviai.

Automobilio nuoma Latvijoje

Jūrmaloje tikrai labai daug lankytinų vietų ir labai daug įvairiausių pramogų, kurios tinka skirtingiems asmenims. Svarbiausia, kad tai suteikia galimybę kiekvienam rasti tai, kas jam labiausiai patinka. O kadangi pasiekti šį miestą iš bet kurios Lietuvos vietos yra labai paprasta – pasinaudokite galimybėmis, išbandykite jas ir džiaukitės, kad nuostabios vietos gali būti taip arti.

Video: Jūrmala

Jūrmalos žemėlapis

Nusprendus ilsėtis Latvijos pajūryje, geriausia nakvynės vieta pasirūpinti iš anksto. Patogi viešbučių rezervacija Jūrmaloje ber booking.com sistemą leis tą padaryti paprastai ir be streso dar būnant namuose. Išsamūs kitų lankytojų atsiliepimai ir gausybė nuotraukų tikrai neleis pirkti katės maiše – aiškų įspūdį apie būsimą nakvynės vietą susidarysite dar iš anksto. O ir rezervacija daugeliu atveju nemokama ir paprastai atšaukiama – tad kodėl gi to nepadaryti tiesiog dabar.