Las Palmas – lankytinos vietos

Svečiuojantis Gran Kanarijoje neabejotinai teks užsukti ir į pastarosios sostinę Las Palmą. Tai pagrindinis salos miestas, reprezentuojantis vietos kultūrą, tradicijas, kasdienio gyvenimo įpročius. Užtenka prasieiti gatvėmis ir jau pasidaro aišku, ko gali tikėtis iš būsimų atostogų ir laisvalaikio Gran Kanarijoje. Tvarkingi svajonių paplūdimiai, dailus senamiestis, muziejai, istoriniai kaimai, puikiai įrengtos poilsinės zonos net paprastą darbo dieną paverčia nesibaigiančiu savaitgaliu.

Las Palme tiek santūresni, tiek ir pasilinksminti nevengiantys turistai atras sau mielų kampelių, pramogų ir užsiėmimų. Siūlome atsižvelgti į mūsų sudarytą ekskursijų planą, padėsiantį lengviau susidėlioti dienotvarkę, nepraleidžiant nė vieno tiesiog privalomo Las Palme pamatyti objekto.

Las palmas lankytinos vietos

Las Palmas

Pirma stotelė – Las Palmo senamiestis. Tai tarsi viso miesto veidas, todėl neaplankius šios dalies išvykti būtų didelis praradimas. Viduramžius primenanti atmosfera privers pasijusti tarsi laiko mašina grįžus į praeitį. Bene ryškiausias senamiesčio perliukas- Santa Anos katedra. 1478 metais iškilęs dviejų bokštų statinys yra pirmoji bažnyčia Kanaruose. Be visa ko, vertėtų pasikelti ir į katedros viršūnėje įrengtą apžvalgos aikštelę, iš kurios atsiveria nepakartojamos panoramos.

Senovinė architektūra būdinga ir bene pirmajam Las Palmo rajonui – Trianai. Neveltui vietai suteiktas nacionalinio paminklo statusas. Taip pat čia rekomenduojama atvykti ieškantiems lauktuvių dovanų, nes ko jau ko, bet suvenyrų krautuvėlių, šiuolaikiškų parduotuvių tikrai nepasigesite.

Automobilio nuoma Las Palme

La Isleta kvartale jausitės tarsi namuose. Svetingumas bei nuoširdus rūpestis yra tai, kuo gali didžiuotis kiekvienas vietinis gyventojas. Iš įdomesnių taškų išskirtume gyvybingąją Manuel Beccera aikštę, simbolinius uosto vartus, švyturį bei Castillo de la Luz tvirtovę.

Jei smalsu kaip sostinė ir jos apylinkės atrodė prieš šimtą ir daugiau metų, tuomet pasižymėkite Kanarų kaimelį, kuriame išvysite ne tik to meto statybos namų pavyzdžių, bet ir buities rakandus, populiarių amatų pristatymą, liaudies muziką ir šokius pristatančius renginius.

Visai prie pat galima maloniai praleisti popietę vaikštinėjant po Doramas parką.  Nuostabioje aplinkoje akimirkai sustoja laikas. Aplink gausu žalumos, papildomo žavesio prideda elegantiški fontanai, gėlynai.

Daugelio pamėgtas ir San Telmo parkas. Apsilankyti pastarajame pravartu ir dėl spalvingų mugių, kitų tradicinių renginių, kuriuose smagu pasiklausyti vietinių šnektos.

Atmintyje ilgam išliekantis reginys – Alfredo Krauso auditorija. Tai vienetinis šedevras, mat išsiskiria ir reljefas ant kurio iškilo ši grožybė. Vulkaninės uolos pagrindas išties intriguoja, o viduje galima aptikti dvi koncertų sales, konferencijų centrą.

Štai muziejų mieste kaip iš gausybės rago, visų skoniui, bet kokio amžiaus žmogui, besidominčiam pačiomis įvairiausiomis sritimis. Esate religingas? Pasidomėkite Sakralinio meno muziejumi, pristatančiu nemenką šventų paveikslų, statulėlių, baldų kolekciją.

Geografija buvo vienas labiausiai patikusių dalykų mokykloje? Kristupo Kolumbo muziejus yra tai, ko ieškote. Elegantiškuose rūmuose galybė su šiuo keliautoju susijusių eksponatų( laivai, žemėlapiai, paveikslai).

Norite sužinoti dar negirdėtų faktų iš Gran Kanarijos praeities? Apsilankykite Kanarų muziejuje. Dauguma neįkainojamos vertės daiktų, vienaip ar kitaip susiję su salyno istorija. Archeologiniai radiniai, indai, pirmieji žemės dirbimo padargai, leis bent akimirkai prisiliesti prie žmonijos civilizacijos išsivystymo pradžios.

Pamišę dėl technikos traukia į mokslo ir technologijų muziejų. Siekiant sutalpinti visas parodas prireikė net kelių aukštų, tad tik įsivaizduokite kiek čia esama gėrybių. Lankytojams sudominti paruošti ne tik įprasti stendai, o ir interaktyvios prezentacijos.

Taip pat negalime pamiršti ir apie pasyvaus poilsio mėgėjus. Jiems siūlytume stabtelėti nuostabiame nesiskundžiančiame La Canteras paplūdimyje. Po nerūpestingo gulinėjimo saulės atokaitoje puikiai atsigaivinsite malonios temperatūros Atlanto vandenyne.

Viešbučių Las Palme rezervacijaBooking.com

Viešbučiai Gran Kanarijoje kainuoja nedaug. O jų pasirinkimo Gran Kanarijoje tikrai netrūksta – nuo pigių hostelių iki prabangių apartamentų. Išankstinė viešbučių Las Palme rezervacija leis ne tik išsirinkti būtent tai, apie ką svajojate savo atostogoms, bet ir sumažins jūsų kelionės biudžetą. O jei persigalvosite, savo rezervaciją galėsite nesunkiai atšaukti – lygiai taip pat tiesiog internetu.

Video apie Las Palmą

Las Palmo žemėlapis

Koks geriausias būdas pažinti Gran Kanariją vos per savaitę ar dvi? Žinoma, automobilis, puodelis kavos ir dar namuose pasiruoštas maršrutas. Jei tokio nėra, puikiai tiks ir improvizacija. Automobilio nuoma Gran Kanarijoje ir Las Palme ne veltui tokia populiari tarp turistų. Saloje tikrai yra ką pamatyti ir kur nuvažiuoti, tad visą atostogų laiką praleisti viename kurorte tikrai neverta. Automobilio nuoma Kanaruose kainuoja nedaug, jų pasirinkimas čia didelis, vairavimo salygos geros – nuomos populiarumas tą tik patvirtina.