Latvija lankytinos vietos

Nereikia keliauti labai toli, kad galėtumėte pasiilsėti ir tuo pačiu aplankyti labai daug įvairiausių objektų, kurie leistų geriau pažinti aplinką, tiesiog paprasčiausiai įkvėpti naujos energijos darbams. Labai daug unikalių vietą galite rasti Latvijoje. Būdama tokia paprasta tuo pačiu ji yra tokia ypatinga. 

Juolab, kad lankytinų vietų daug ir tuo pačiu jos visos tokios skirtingos. Tad čia ras ką veikti ir tas, kuri nori labai paprastų ir atpalaiduojančių atostogų, ir tas, kuris tikisi, kad po atostogų grįš pavargęs nuo fizinio aktyvumo, kadangi bus vietų, kur reikės labai daug energijos.

Viešbučiai LatvijojeBooking.com

Latvijoje tikrai labai daug vietų, kurios yra vertos Jūsų dėmesio. Nurodysime kelias, kurios galbūt padės geriausiai suvokti, kaip gyvena vietiniai ir kokia yra ta Latvija. Juk būdama tokia artima to pačiu ji mums yra tokia skirtinga.

Latvija lankytinos vietos

Latvija nėra didelė, tad daugelį jos populiariausių lankytinų vietų galima spėti apvažiuoti per savaitgalį. Kita vertus, jei norėsite daugiaulaiko praleisti muziejuose ar išsamiau susipažinti su konkrečia vietovę, gali kelių dienų būti mažoka ir vienam miestui.

Ryga

Kaip ir kitose šalyse, pirmiausia daugiausia dėmesio sulaukia sostinė. Paprasčiausiai ji geriausiai perteikia šalies dvasią, juolab, jose dažniausiai geriausiai išlikę senamiesčiai. Dažnai sakoma, kad Rygos senamiestis yra vienas gražiausių visoje Europoje jeigu norite tuo įsitikinti – siūlome apsilankyti. 

Juolab, Ryga yra mums palankioje pusėje, tad pasiekti ją automobiliu iš bet kurios Lietuvos miesto tikrai nėra sudėtinga. Taigi, Ryga yra kultūrinis bei istorinis miestas, tad laikytinų vietų čia labai daug. Nereikia net planuotis maršruto, kadangi užtenka tik paprasčiausiai vaikščioti ir grožėtis aplinka. Visa Ryga tikrai yra labai unikali.

Automobilio nuoma Latvijoje

Jūrmala

Jūrmala dažniausiai lankoma šiltuoju metų laiku, kadangi ji yra vienas aktyviausių šalies kurortu. Tiesa, čia ras ką veikti ir tie, kurie nori pamatyti, kaip atrodo žiemos metu pajūris. Vertinami ne tik puikūs paplūdimiai, tačiau ir tai, kad šiame miestelyje labai puikiai išlaikytas autentiškumas, tad paplūdimiai ne tik gražūs, tačiau ir be aktyvių pramogų. Tai reiškia, kad šie paplūdimiai labai tinka tiems, kurie nori paprasčiausiai atsipalaiduoti gamtos apsuptyje.

Ventspilis

Dar vienas kurortinis miestelis yra Venspilis. Jis yra labai pamėgsta poilsiautojų, kurie atostogauja su vaikais. Paprasčiausias viskas čia išvystyta taip, kad atostogos su vaikais tiesiog labai patogios. Svarbiausia, kad vaikams siūlome labai daug pramogų. O jeigu norite kuo daugiau pataupyti – tokiu atveju puikus pasirinkimas paprasčiausiai mėgautis gamtos malonumais. Pakrančių tikrai labai daug, tad kiekvienas sau tinkamiausią tašką poilsiui. Svarbiausia kad jis gali būti labai individualus, be žmonių.

Latvija lankytinos vietos

Liepoja

Vienas gražiausių miestelių Latvijoje yra Liepoja, kuri taip pat dažnai vadinama puikiu pasirinkimu ties, kurie keliauja su šeima ir nori kokybiškų atostogų. Čia rasite labai daug unikalių istorinių objektų, taip pat stebina ir muziejų gausa. Taigi, kiekvienas ras čia ką veikti ir ką pamatyti. Puiku, kadangi Liepoja yra tokia unikali, tokia įvairi ir tuo pačiu svetinga.

Sigulda

Šis miestelis dažniausiai vadinamas pačius svarbiausiu tašku žiemos metu, kadangi kiekvieną sezoną čia rengiami sporto renginiai, kurie laukia tiek dalyvaujančių, tiek žiūrovų. Žiemos metu labai dažnai trūksta aktyvių pramogų, tad šio miestelio siūlomos pramogos yra puikus pasirinkimas. Dalyvaukite, laimėkite ir paprasčiausiai smagiai praleiskite laiką.

Latvija yra labai įvairi. Kuo daugiau jos pavyks aplankyti – tuo realesnį vaizdinį pavyks susidaryti apie ją. Svarbiausia, kad visą Latviją galima apvažiuoti su nuosavu automobiliu, tad gražių vietų lankymas tampa labai paprastas ir patogus, juolab gana pigus.

Latvijos žemėlapisBooking.com