Londonas lankytinos vietos

Londonas yra didelis miestas, tad kaip ir kituose dideliuose miestuose – jame yra labai daug lankytinų objektų. Patogu tai, kad kiekvienas gali eiti ten, kur jam įdomiausia, o kadangų tų vietų labai daug – susidėlioti maršrutą savaitgaliui ir net ilgesniam laikui tikrai nebus sudėtinga.

Viešbučiai LondoneBooking.com

Aptarsime kelias vietas, objektus, kurie dažniausiai įvardijami kaip patys svarbiausi. Žinoma, kol vieni lankosi vietose, kur daug turistų, tuo tarpu kitiems atrodo, kad daugiausia dėmesio vertos tos vietos, kuriose turistų beveik nėra.

Londono lankytinos vietos

Parlamento rūmai

Grakštūs ir elegantiški Parlamento rūmai yra vienas labiausiai dėmesio vertų objektų, kurie dažnai vadinami Londono vizitine kortele. Žinoma, rūmai geriausiai atpažįstama iš laikrodžio Big Beno, kuris sveria net 14 tonų.

Bokštų tiltas

Dar vienas Londono simbolis, kuris puikiai žinomas net ir tiems, kurie dar niekada nebuvo šioje šalyje – bokštų tiltas. Vėlgi norisi sakyti žodį elegantiškas, kadangi atrodo tikrai manevringai. Jis yra pakeliamas net penkis kartus per dieną. Įdomu tai, kad tiltas buvo statytas dar XIX amžiaus pabaigoje, tad alsuoja ne vieną šimtmetį. Pro tiltą kiekvieną dieną pravažiuoja tūkstančiai žmonių ir vienas jų galite būti Jūs.

Tauerio pilis

Norintiems daugiau sužinoti apie šalies istoriją dėmesio verta yra Tauerio pilis, kuri buvo pastatyta dar Vilhelmo Užkariautojo laikais. Pagrindinis jos tikslas buvo apsiginti nuo priešų. Tačiau ji buvo naudojama ne tik gynybiniais tikslais, tačiau taip pat ir kaip kankinimų vieta, kurioje buvo skaudžiai nukankinta tūkstančiai žmonių. Žinoma, jie buvo vietos priešai, o gūdžiais laikais tokia praktika buvo priimtina. Šiuo metu pilyje yra įrengtas muziejus, kuriame galima susipažinti su eksponatais bei isgirsti šiurpų pasakojimų.

Automobilio nuoma Londone

Vestminsterio abatija

Vestminsterio abatija yra XI amžiuje pastatyta gotikinė bažnyčia, kuri buvo Anglijos karūnavimo bei laidojimo vieta. Taigi, ji atliko labai reikšmingą vaidmenį ir čia buvo atlikta daug svarbių ceremonijų. Bažnyčia grakščiai kyla į viršų, labai kvepia prabanga tik jos interjeras, tiek eksterjeras.

Bekingemo rūmai

Karališkieji Bekingemo rūmai yra vienas žymiausių pastatų visame pasaulyje. Juose gyvena karališkosios šeimos atstovai. Tiesa, šie rūmai yra prieinami ir miesto svečiams, ne tik gyventojams. Jeigu norite pamatyti, kaip gyvena garsiausi šios šalies žmonės – esate čia laukiami ekskursijų vedimo metu.  Iš viso rūmuose yra net 600 kambarių. Visų ne tik nebus laiko apžiūrėti, tačiau ir nėra leidžiama. Visgi, tikrai liksite sudominti šio unikalaus pastato.

Šv. Pauliaus katedra

XVIII amžiuje pastatyta Šv. Pauliaus katedra matyti iš toli, kadangi ji turi didelį baltą kupolą, kuris yra net 110 metrų aukštyje. Galima užlipti į bokštus nuo kurių matyti nuostabiausia miesto panorama. Tikime, kad tikrai liksite sužavėti.

Londonas lankytinos vietos

Britų muziejus

Bene geriausias būdas pažinti šalies istoriją – apsilankyti muziejuje. Būtent todėl labai rekomenduojame užsukti į Britų muziejų, kuriame eksponatų gausa – milijoninė. Išties, visko apžiūrėti yra neįkainojama, tad bent jau susidarykite maršrutą temų, kurios Jus labiausiai domina. Įdomu tai, kad šis muziejus yra įkurtas dar XVIII amžiuje ir yra laikomas vienu seniausių muziejumi visame pasaulyje.

Londono akis

Labai dažnai Londono akis vadinama svarbiausiu miesto simboliu. Žinoma, taip jau sakėme yra kitos objektus. Matyti, kad jų Londone yra ne vienas. Taigi, būtinai pasinaudokite galimybe apsisukti Londono akies atrakcionu, kurio aukštis siekia net 40 metrų. Atsiveria nuostabi panorama, kuri tikrai atims Jums žadą. Tiesa, turistų čia visada daug, tad teks laukti eilėje.

Londono žemėlapisBooking.com