Lugano lankytinos vietos

Lugano – jaukus Šveicarijoje esantis miestas, kuris dažnai pavadinamas paveiksliuku arba muziejumi po atviru dangumi.

Visa Šveicarija neretai yra pavadinama nuostabiausiu piešiniu, kuris gali padėti Jums atgauti jėgas ir įkvėpti gamtos. Ir Lugano – vienas iš labiausiai lankytinų taškų, kuris dažniausiai labiausiai traukia dėl nuostabios gamtos.

Automobilio nuoma Šveicarijoje

O ką verta pamatyti Luganoje?

Dažniausiai akis patraukia išskirtinė architektūra. Žinoma, žavi ir labai skanus maistas ir tuo pačiu lėtas, gal kiek prabangus, tačiau tuo pačiu ir paprastas gyvenimo būdas. Ir nors Šveicarija tikrai negyvena iš turizmo, tačiau vietiniai labai mielai laukia turistų ir noriai jiems rodo Lugano regioną tik tam, kad turistai susidarytų gerą įspūdį apie šią vietą.

Siūlome išbandyti aplankyti ir Jums. Galbūt patiks ir šią vietą rekomenduosite ir draugams?

Lugano lankytinos vietos

Lugano miestas

Lugano ežeras

Jeigu esate gamtos mylėtojas, tokiu atveju siūlom aplankyti Lugano ežerą, kuris labai dažnai pavadinamas nuostabiausi gamtos kampeliu. Ar esate kada nors maudęsis ežere, kurį aplinkui suptų nuostabiausi kalnai? Ne? Tokiu atveju būtinai turite čia įmerkti savo kojas, tad geriausia čia atvykti šiltuoju metų laiku.

Monte San Salvatore

Monte San Salvatore – aukščiausias taškas nuo kurio atsiverianti panorama dažniausiai atima žadą. Jo viršūnė siekia net 900 m. virš jūros lygio.

Nuostabiai atrodo ne tik panorama žiūrint iš viršaus, tačiau grožintis gamta aplink. Tiesa, stebina ne tik gamta, tačiau ir Monta Rosa miestelis, kuris taip pat matyti nuo kalno. Daug mažų spalvotų namukų atrodo tarsi pasakoje. Kiekvienas toks individualus, gražus bei jaukus. Šioje vietoje yra labai daug pėsčiųjų takų, kurie padeda patogiai apkeliauti įdomiausias vietas.

Santa Maria degli Angioli Jean-Pierre Dalbéra

Santa Maria degli Angioli Jean-Pierre Dalbéra – nuostabaus grožio bažnyčia, kuri traukia akis ne tik savo architektūra, tačiau ir paprastumu, kuris išties žavi, kuris yra labai jaukus bei malonus.

O nuostabus interjeras džiugina ir eksponatų gausa – nuo meno dirbinių iki brangiojo metalo gaminių, nuo paveikslų, kurie atrodo tarsi galerija iki netoli esančio vienuolyno, kuris išlaikę savo dvasią bei jaukumą.

Valle Verzasca

Valle Verzasca užtvanka yra viena aukščiausių Europoje, tad tai bene labiausiai ir traukia turistus, kurie siekia pamatyti nuostabų žmogau statinį, kuris puikiai bendroje sintezėje dera su gamta.

Kiekvienais metais čia vykdomi šuoliai su guma bei įvairiomis sklandyklėmis, tad tikrai turėjote matyti vaizdelius, kuriuose žmogus išdrįsta kovoti su gravitacija, kurie buvo filmuojami būtent čia.

Monte Brè

Monte Brè kaimelis labai dažnai pavadinamas regionu, kuris atrodo tarsi iš pasakos. Kiekvienas namelis, kiekvienas pastatas, gamta, žmonės ir maitinimo įstaigos atrodo žavingai ir labai traukia akis savo paprastumu, kuris tuo pačiu atrodo labai genialiai.

Čia rasite vaizdingą terasą nuo kurios atsiveria nuostabaus grožio panorama. Miestelyje taip pat yra menininkų namai, kur galite rasti žymių tapytojų darbus.

Lugano senamiestis

Dažniausiai senamiesčiai pavadinami miesto širdimis, kadangi būtent senove dvelkiančios vietos labiausiai ir žavi, pritraukia daugiausia turistų. Siūlome ir Jums čia apsilankyti, kadangi galima vaikščioti vis dieną ir tikrai pasivargs žiūrėti ir stebėtis šio regiono nuostabumu.

Bellinzona pilys

Bellinzona pilys yra įrašytos į UNESCO kultūros paveldą. Jau vien šis titulas parodo,  kad tai architektūriniai šedevrai, kuriems reikia skirti laiko.

Paprasčiausiai  tik juos apžiūrėjus iš visų pusių pamatysite, kodėl jie tokie nuostabūs, kodėl yra tokie gražūs ir vertinami. Čia galima rasti net kelias pilis. Visos jos labai panašios, tačiau tuo pačiu ir skirtingos bei unikalios: Castello di Montebello, Castello di Sasso Corbaro, Sta Maria delle Grazie…

Nuostabusis Lugano – vieta, kurią turi aplankyti kiekvienas. Užsukite ir jūs. Galbūt tai bus taškas, kurį siūlysite aplankyti kitiems.

Viešbučių Lugane rezervacijaBooking.com

Šveicarija iš tiesų nėra pigi šalis. Tad ir kalbant apie nakvynės vietas reikėtų nusiteikti didesnėms išlaidos. Tačiau šioje šalyje populiarūs kempingai – jie leidžia nakvoti pigiau nei viešbučiuose, o tuo pačiu būti visai šalia kalnų, gamtoje. Tiek viešbučius, tiek ir kempingus geriausia rezervuoti iš anksto, ypač sezono metu ir populiaresnėse vietose.

Šveicarija dažnai lietuviai lanko tiesiog savo automobiliu. Tai praktiška ir patogu. Kita vertus, tai reikalaus tikrai nemažai laiko – vien kelionei iki Šveicarijos ir atgal reiks planuoti 3 – 4 dienas atostogų. Tad taupantiems laiką, bet norintiems savarankiškumo verta pagalvoti apie automobilio nuomą šioje šalyje. Arba kurioje nors kaimyninėje – Vokietijoje ar Italijoje. Greitas ir dažnai pigus skrydis bei automobilio nuoma jau Šveicarijoje ar šalia jos leis sutaupyti tikrai daug laiko. Dažnai – ir pinigų.

Lankytinos vietos Lugano mieste

Šiame video pamatysite dar daugiau jūsų dėmesio vertų lankytinų vietų Lugano mieste!

Lugano žemėlapis