Lvovas lankytinos vietos

Vis daugiau lietuvių keliauja į Lvovą. Kodėl? Nes jis labai universalus ir tai dažniausiai paskatina praleisti čia gal net ir visą savaitę, kadangi kiekvieną dieną galima atrasti vis kažką naujo ir unikalaus. Šis miestas yra labai jaukus. Kai kurie akcentuoja, jog atrodo, kad jame vyro harmonija, tarsi melodingumas. Žinoma, labai akis patraukia ir išskirtinė architektūra, kuri tikrai labai įvairi. Kadangi skirtingų epochų pastatai iki šių dienų išlikę gana neblogai – puiku, kadangi galima matyti, kaip gyvena Lvovas ir tuo pačiu vietiniai.

Viešbučių Lvove rezervacijaBooking.com

Nuostabios pilys, senamiestis, žmonės, rotušė ir labai graži gamta – visa tai Jūsų laukia Lvove. O kad pasivaikščiojimai būtų konkretesni ir pavyktų per trumpą laiko tarpą pamatyti kuo daugiau – nurodysime labiausiai dėmesio vertus objektus, kurie paskatins Jums kartą čia apsilankius sugrįžti ir dar kartą.

Lvovas – lankytinos vietos

Pirmiausia siūlome skirti miesto senamiesčiui, kuris yra įrašytas į UNESCO kultūros paveldo sąrašą. Net nereikia vadinti vietų, kurias verta aplankyti senamiestyje. Paprasčiausiai vaikščiokite siauromis gatvelėmis ir grožėkitės nuostabiais pastatais, kurie yra aplinkui. Taip pat apsilankykite vietinių kavinukes, kurios labai dažnai kvepia jaukumu bei paprastumu. Žinoma, čia jus pasitiks ir labai daug suvenyrų krautuvių, kuriose rasite smulkmenas šalyje likusiems artimiesiems.

Lvove taip pat yra gana didelė ir tuo pačiu labai graži Centrinė miesto aikštė, kur kiekviena diena aktyviai verda gyvenimas. Jeigu anksčiau čia buvo didelis turgus, kur vietiniai galėjo įsigyti labai daug skanaus maisto, tai šiuo metu vis dar prekiaujama, tik labiau menininkų darbais, kurie puikiai atspindi šalies gyveno dvasią. Galiausiai, netoli yra ir kavinukių, kuriose taip pat galima nusipirkti kavos bei bandelę. Valgykite lauke ir grožėkitės skoninga aplinka.

Beveik visuose miestuose gana daug dėmesio yra skiriama ir Rotušei, kuri anksčiau buvo vadinama pačiu svarbiausiu miesto pastatu. Pastato fasadas yra gana puošnus, tad skirkite šiek tiek laiko pasigrožėjimui. Puikiai atrodo ne tik išorė, tačiau ir vidus, tad darbo metu būtinai užsukite pasigrožėti pastato interjeru.

Automobilio nuoma Lvove

Dėmesio verta ir Šv. Jurgio katedra, kuri labai puikiai sujungia du stilius: baroko ir rokoko. Tai suteikia jai ne tik išskirtinumo, tačiau ir puošnumo. Katedros bokštas turi varpą, kurį padovanojo ldk Liubortas. Susidomėjus architektūriniais objektais siūlome pažintis tęsti apsilankant ir Bernardinų bažnyčioje. Ji labiausiai žavi savo didybe, puikiai atrodo ir didelės rotundos. Dar vienas religinis objektas vertas dėmesio yra Dominikonų bažnyčia, kuri puošta elipsiniu kupolu. Bošnų bažnyčia dažniausiai žavi dėl puošnumo. Jis buvo statyta XVII amžiaus pradžioje, kad šiuo metu yra saugoma kaip vienas senesnių religinių objektų, yra įrašyta į UNESCO saugomų kultūros paveldų sąrašą.

Judame toliau ir siūlome apsilankyti Patockių rūmuose, kurie žavi savo didingumu. Šiuose rūmuose nustebsite prabanga, taip pat, elegancija bei puikiu skoniu, kurį puoselėjo dvariškiai. Žinoma, interjere šiek tiek yra koreguotas, tačiau jame vistiek galima gana neblogai susipažinti su aukštuomenės gyvenimo tempu ir tuo pačiu prabanga, kurioje jie gyveno.

Lvovas lankytinos vietos

Taip pat siūlome aplankyti ir Aukštąją pilį, iš kuris, deja, yra likę tik fragmentai. Visgi, net ir liekanos gali puikiai atskleisti šios pilies didybę. Juolab, vertikali pusė išlikusi gana neblogai. Jeigu jus domina istorija, tokiu atveju siūlome apsilankyti ir Religijų istorijos muziejuje, kuriame galite daugiau susipažinti su miesto istorija ir tuo pačiu jos vingiais, kuriuos teko pergyventi vietiniams. Menininkų dažnai pasirenkama vieta yra Dzyha galerija, kurioje siūloma susipažinti su šiuolaikinių menininkų darbais.

Yra labai daug lankytinų vietų Lvove ir kiekvienas gali pasirinkti tokį maršrutą, koks jam tinkamiausias. Daugiausia dėmesio yra skiriama architektūrai. Svarbiausia, kad objektų tiek daug ir jie tokie gražūs, kad tiesiog galėsite vaikštinėti miestu ir grožėtis aplinka.

Lvovo žemėlapis

 Booking.com