Mančesteris lankytinos vietos

Mančesteris yra vienas gražiausių Anglijos miestų, tad nieko keisto, kad jis kartais vadinama pačiu didžiausu Londono konkurentu. Lyg kalbėtume apie Kauną ir Vilnių, kurie taip pat dažnai lyginami, nors tikrai neverta taip daryti.  Kiekvienas miestas yra unikalus ir jame yra daugelis lankytinų objektų, kurie nustebins Jus gerąja prasme. Būtent toks yra ir Mančesteris, kuris kvepia inovacijomis, tačiau jame galima rasti ir nemažai senovę atspindinčių pastatų.

Viešbučiai MančesteryjeBooking.com

Šiame mieste yra labai daug dėmesio vertų lankytinų objektų. Aptarsime pačius pagrindinius, kurie dažniausiai sulaukia daugiausia turistų dėmesio. Būtent juos pirmiausia ir verta aplankyti tokiu atveju, jeigu planuojate kelionę į šį Anglijos perlą.

Mančesterio lankytinos vietos

Piccadilly sodai – mėgstantiems gamtą

Piccadilly sodai labai dažnai vadinami vienu gražiausių arba net pačiu gražiausiu Mančesterio objektu, vieta, kurioje galite pasigrožėti nuostabia gamta. Svarbiausia, kad aplinka atrodo puikiai ne tik šiltuoju metų laiku, tad kai jau nebe žaliuoja medžiai ir nežydi gėlės – vistiek esate čia laukiami. Taip pat paviljone Jūsų lauks labai daug prekybos vietų, mažų kavinukių, kur galite paragauti nuostabaus vietinio maisto.

Alberto aikštė – svarbiausia miesto vieta

Didingoji Alberto aikštė dažniausiai žavi savo erdvumu ir erdvumu. Išties, aikštė labai didelė, tačiau kadangi tai viena populiariausių vietų visame mieste – kiekvieną dieną čia vaikšto labai daug žmonių. Kol vieni kažkur skuba – kiti paprasčiausiai sustoja pasimėgauti akimirka ir atsipalaiduoti, pasinerti į saulės vonias. 

Mančesteris lankytinos vietos

Aikštėje galite pasigrožėti Miesto Rotuše, taip pat, Alfredo memorialu, taip pat, gotikinio stiliaus pastatu, kuris buvo kurtas princo Alberto ir karalienės Viktorijos vyro garbei. Išties, nereikia nieko daug, kad atrastumėte šios vietos grožį. Paprasčiausiai pasimėgauti akimirka, atsipalaiduoti.

Miesto Rotušė – miesto “akis”

Papildomai pasikartosime, kad miesto Rotušė yra vienas gražiausių objektų, kurį rasite anksčiau aptartoje aikštėje. Ji yra pastatyta Viktorijos laikais, tad kvepia prabaga bei elegancija, atrodo labai įspūdingai. Statinys yra kurtas neogotikiniu stiliumi, tad Rotušė tarsi kyla į viršų, į dangų. Vienas bokštas, kuris dekoruotas laikrodžiu, siekia beveik 90 metrų aukštį.

Mančesterio katedra – karališka!

Dar vienas objektas, kuris tikrai vertas Jūsų dėmesio, yra Mančesterio katedra, kuri taip pat buvo pastatyta dar Viktorijos laikais. Pastatas taip pat kurtas gotikiniu stiliumi, tad kaip ir kiti šio stiliaus objektai – jis atrodo labai įspūdingai, karališkai, gal net šventiškai. Kiekvieną rytą katedrą puošiantys varpai skamba garsiai ir informuoja apie naują dieną, kuri laukia Jūsų. Graži ne tik katedros išorė, tačiau ir vidus, tad būtinai apsilankykite.

Automobilio nuoma Mančesteryje

Whitworth parkas visais metų laikais!

Whitworth parkas yra vieta, kuri labai puikiai tinka tiek ilgiems, tiek trumpiems pasivaikščiojimams. vVingiuoti takeliai nuves Jums link įvairiausių gėlynų, kurie pavasario ir vasaros metu labai maloniai kvepia. Taip pat vaikščiodami būtinai aplankykite ir Alan Turing statulą, kuri simboliškai vaizduoja kompiuterio tėtį.

Mančesterio Kinų kvartalas – subkultūrų sintezė

Jeigu norite pamatyti daugiau kultūrų – tokiu atveju esate laukiami ir Mančesterio kinų kvartale, kur pamatysite šios kultūros pėdsakus. Žinoma, ne tik žmonėse, tačiau ir prekybos vietose, architektūroje, gatvės artistų veiduose ir taip toliau. Jeigu mėgstate Azijos virtuvę – tokiu atveju ši vieta Jums puikiai tinka.

Toks tas Mančesteris. Gana paprastas, tačiau tuo pačiu ir labai unikalus, labai gražus, jaukus ir įvairus. Kiekvienas gali čia rasti dalelę savęs.

Mančesterio žemėlapisBooking.com