Marokas – TOP lankytinos vietos

Nuostabusis Marokas pas save kviečia visus, kurie pasiilgo saulės, geros nuotaikos, taip pat, nuostabių įspūdžių.

Dažnai juokaujama, kad Marokas yra geriausia vieta atostogoms, kuri padės Jums pamiršti bet kokius rūpesčius ir visiškai atsipalaidavus pasinerti į poilsį.

Tiesa, net jeigu esate pasyvesnių atostogų mylėtojas ir Jums atrodo, kad pačios geriausios atostogos yra tos, kurios praleistos gulint paplūdimyje – vis tiek verta šiek tiek pakeliauti, aplankyti kelias pagrindines vietas, kurios geriausiai atspindi Maroko gyvenimo ritmą.

Automobilio nuoma Albanijoje

Juk ši valstybė – tokia įvairi, tokia spalvinga ir nuostabi. Pažinkite ją.

Marokas lankytinos vietos

Marokas

Marakešo senamiestis

Maroke būtinai aplankykite Marakešą ir daugiausia dėmesio skirkite jo senamiesčiui, kadangi tai vieta, kuri kvepia senove.

Mažos, siauros ir tuo pačiu ratu susisukusios gatvelės džiugina savo įvairumu ir vaikštant jomis pasijausite tarsi nusikėlę į praeitį. Tuo pačiu džiugina ne tik vaikščiojimas šiomis gatvelėmis, tačiau ir iš maitinimo vietų sklindantys nuostabūs kvapai, o ir smagų magija…

Vaikščiodami būtinai apsilankykite krautuvėles, kur galima įsigyti vietinių siūlomų prieskonių.

Savira

Dar vienas miestas, kuris nustebins savo spalvine gama, yra Savira, kuri anksčiau buvo vadinama Maroko hipių sostine. Iki šių dienų išlikęs hipiškumo dvelksmas dažniausiai ir paskatina čia apsilankyti.

Vandenyje labai aktyviai pramogauja banglentininkai bei burlentininkai, taip pat siūloma šias vandens pramogas išbandyti ir turistams, tad su profesionalių trenerių pagalba tai gali būti išties labai įdomi pramoga.

Savira yra gana baltas miestas ir lietuvio akiai jis atrodo išties labai ryškus.

Meknesas

Meknesas yra dar vienas senas miestas, kuris labiausiai akis traukia dėl savo senoviškumo ir tuo pačiu archajiškumo. Visas miestelio senamiestis yra apjuostas didele siena, kuri anksčiau atliko gynybinę funkciją.

Ait Benhaddou

Ait Benhaddou miestas – tvirtovė, tad tai labai puikiai atspindi jos architektūroje. Atvykus į miestą Jūs pamatysite gana šabloniškai stovinčius didingus, rudo molio pastatus, kurie nedekoruoti atrodo labai minimalistiškai. Tai gana natūralu įvertinus šio miesto pagrindinę paskirtį ir nuolatinius siekius apsiginti nuo priešų.

Greta miesto taip pat yra dykuma, kuri anksčiau atliko svarbią keliavimo funkciją.

Todros tarpeklis

Todros tarpeklis yra Atlanto kalnuose, tad jeigu norite pamatyti vieną gražiausių gamtos stebuklų Maroke – tokiu atveju būtinai turite čia apsilankyti.

Šis tarpeklis driekiasi per Maroką, Alžyrą ir Tunisą, tad aplink jį matyti nuostabus grožio slėniai, kriokliai, ežerai bei kiti gamtos stebuklai. Patikėkite, nuotraukų čia galėsite padaryti tūkstančius, kadangi sunku apsakyti tą grožį, kurį galite čia pamatyti.

Kad būtų lengviau įsivaizduoti didybę – pati siauriausia šio tarpelio vieta siekia 10 metrų!

Draa upės slėnis

Dar vienas nuostabus gamtos stebuklas laukiantis Maroke yra Draa upės slėnis. Jį galite rasti visai netoli Marakešo, tad jeigu lankysitės šiame mieste – tokiu atveju būtinai reikia aplankyti ir šį slėnį. Nuostabaus grožio slėnis atrodo tarsi mėnulis. Taip pat akis traukia ir nuostabios palmių giraitės.

Sacharos dykuma

Ši dykuma tikrai vienas pačių ryškiausių Maroko vizitinių kortelių, tad jeigu norite kiek aktyvesnio laisvalaikio – tokiu atveju būtinai turite čia apsilankyti.

Bene pati įspūdingiausia dykumos vieta yra Erg Chebbi kopos, kurių aukštis siekia net 150 metrų. Kopos yra ryškiai oranžinės spalvos, tad tai joms suteikia papildomo žavesio.

Merzouga

Merzougoje labiausiai akis patraukia nuostabas grožio kraštovaizdis. Na, turbūt kaip ir visame Maroke, kadangi būtent todėl žmonės čia ir atvyksta. Vilioja puikus oras ir nuostabi gamta.

Taigi, Merzougoje Jūsų laukia kopos, kurios neturi galo. Vakarais į kopas besileidžianti saulė atrodo stulbinančiai ir dažnai pavadinama viena romantiškiausių vietų visame Maroke, o gal net ir pasaulyje.

Kadangi vietoje Jūsų laukia ir daug nuostabaus grožio prabanga dvelkiančių viešbučių – galėsite čia gyventi kaip karaliai, kadangi paslaugų kokybė – pačio aukščiausio lygio.

Viešbučių Maroke rezervacijaBooking.com

Nuostabusis Marokas turi ką parodyti. Jeigu norite pamatyti kuo daugiau – geriausias pasirinkimas yra automobilių nuoma. Tuomet apkeliausite kuo daugiau vietų ir geriausiai pažinsite Maroką.

Maroko lankytinos vietos

Šiame video susipažinsite su dar daugiau Maroko lankytinų vietų. Pažiūrėkite! 🙂

Maroko žemėlapis