Marsa Alamas lankytinos vietos

Marsa Alamas yra visai naujas, tačiau itin sparčiai besiplečiantis ir populiarėjantis kurortas Egipte. Ieškantiems ramaus kurorto, kuris nebūtų perpildytas poilsiautojų, rekomenduojame apsilankyti būtent šiame Marsa Alam kurorte. Jis ramus, neturintis didelių keliautojų srautų, kadangi dar nėra deramai atrastas, kai kurie dar nėra ir girdėję apie šį kurortą. 

Viešbučiai Marsa Alamas kurorte

Colou Booking.com

Marsa Alamas kurortą dažniau renkasi šeimos su vaikais, ieškančios ramybės. Poilsiautojus šis kurortas vilioja skaidria jūra, nuostabaus grožio koraliniais rifais, kurie dar nepaliesti žmogaus veiklos. Taip pat povandeniniai turtai ypač įvairūs. Kol kas čia dar mažai įkyruolių gatvės prekeivių, kurie siūlo prastos kokybės prekes. Šio kurorto rodos nepasiekia ir nuolatinis triukšmas, kuris lydi kasdienį Egipto miesto gyventojų gyvenimą. 

Marsa Alamas – lankytinos vietos

Nardymas Marsa Alamo mieste yra pagrindine pramoga, kuri žavi ne vieną poilsiautoją. Šios pramogos metu galima tiek daug ką pamatyti. Kai kurie sako, kad tai geriausia vieta skirta nardymui visame Egipte. Mat čia koralinių rifų paklodes galima rasti tiesiog viešbučių pakrantėse. Todėl nirtintiems pasižvalgyti po povandeninį pasaulį, nereikia leistis į ekskursijas, viskas čia pat vietoje. Jeigu visgi trokštate sužinoti ir pamatyti dar daugiau, rekomenduojame leistis į Abu Dababo, Abu Daburo, Marsa Asslai, Dolphin House bei Elphistone rifus.

Marsa Alamas - lankytinos vietos

Nors Marsa Alamas yra daugiau kurortas, todėl čia lankytinų vietų ne tiek jau ir daug. TačiauMarsa Alamo geografinė padėtis labai gera, todėl galėsite pakankamai greitai ir patogiai pasiekti kitus taškus, kurie patenkins jūsų pažinimo troškulį. Itin greitai galėsite pasiekti Luksorą, kuriame galėsite apžiūrėti faraonų kapavietes. Ištroškę romantikos ir nuotykių, itin vertina galimybę užsisakyti ekskursiją Nilus us kruiziniu laivu. Žinoma, tai tik keletas iš siūlomų daugelio ekskursijų, jeigu ruošiatės keliauti į Marsa Alamą kurortą. Jeigu nenorėsite visas atostogas tiesiog gulėti paplūdimyje, tikrai rasite kuo užsiimti.

Daugelis į Marsa Alamą atvyksta vien dėl jame esančių žavingų paplūdimių. Tai vis dar laukiniai, auksinio smėlio paplūdimiai, kuriuos plauna žydros Raudonosios jūros bangos. Tikra tiesa, čia paplūdimiai itin platūs ir turintys nuolaidų įėjimą į jūrą, todėl puikiai tinka su mažais vaikučiais atostogoms. Puikiausia, kad čia lankytis galite ištisus metus. Visai nesvarbu koks metų laikas, vandens temperatūra čia siekia visuomet apie 22-29 laipsnius šilumos. Taigi, maudytis ir poilsiauti prie jūros čia galėsite bet kuriuo metų laiku.

Automobilio nuoma Marsa Alame

Aplankykite netoli kurortinės zonos esantį to paties pavadinimo kaimelį – Marsa Alamą. Tai žvejų kaimelis, kuriame vis dar atrasite užfiksuotą ilgą ir vertą dėmesio istoriją. Šioje vietoje apsigyventa ir kaimelis pradėtas kurti jau nuo akmens amžiaus. Būtent todėl čia turėsite galimybę išvysti piešinius ant uolų, kurie siekia net akmens amžių. 

Nuo Marsa Alamo kurorto iki tarptautinio oro uosto vos 30 minučių kelio automobiliu. Šio kurorto vieta itin strategiškai patogi. 

Verta apsilankyti ir El Quseir uoste, kuriame aptiksite senuosius griuvėsius, bažnyčią bei patį uostą. Čia sužinosite šios vietovės istoriją. Taip pat čia rasite vietinį turgų, kuriame pardavinėjama bižuterija, kilimai, oda ir kiti rankų darbo dirbiniai. Šiame kurorte iš ties siūlomas didžiulis pasirinkimas vietinių ir tradicinių patiekalų. Nepraleiskite progos paragauti vietinių gardumynų, pavyzdžiui, schawarma – tai pjaustyta mėsa su tahini patiekta pita duonelėje. Taip pat kofta – tai apvalutis mėsa įdarytas pyragėlis, tiesa gan aštrokas. Tradiciniuose egiptiečių valgiuose daug prieskoninių žolelių, daržovių. 

Marsa Alamas – žemėlapis

Booking.com