Niurnbergas – TOP lankytinos vietos

Niurnbergas – Bavarijoje esantis miestas, kuris nepriklausomybės metus skaičiuoja ne vieną tūkstantį metų. Suprantama, kad per tokį ilgą laiko tarpą miestas išties turi ką pasiūlyti, juolab, jis gali nudžiuginti labai įvairiu mentalitetu, galiausiai, įvairių kitų kultūrų sinteze bei galimybėmis.

Niurnbergas vienu metu buvo vienas labiausiai klestinčiu miestu, tad nieko keisto, kad jis užsiaugino stabilią ekonomiką bei kultūrą, kuri šiuo metu džiugina turistus ir vietinius.

Automobilio nuoma Niurnberge

Šis garsus miestas po II Pasaulinio karo prarado savo svarbumą. Deja, buvo sugriautas, galiausiai, labai sunkiai ir po truputį atsistatė. Šiuo metu tai vienas gražiausių miestų visame pasaulyje, kuris džiugina savo nuostabiu Senamiesčiu, aukšta kultūra, pramogų gausa bei galimybėmis kiekvienam rasti tai, ko ji ieško.

Niurnbergas lankytinos vietos

Niurnbergas

Niurnbergo pilis

Niurnbergo simbolis – nuostabioji pilis, kuri buvo pastatyta dar gūdžiais Viduramžiais. Anuomet tai buvo ne tik Niurnbergo, tačiau ir visos Romos imperijos galios simbolis, kuris simbolizavo religijos įtaką kiekvieno žmogaus gyvenime. Šiuo metu nuostabiai atrodo ne tik pilis, tačiau ir panorama, kurią galima pamatyti užlipus ant pilies bokšto. Kiekvieną dieną vykdomos ekskursijos po pilį ir jos aplinką, tad verta eiti su gidu, kad pavyktų išgirsti kuo daugiau istorinių faktų, kurie Jus tikrai sudomins.

Šv. Zebaldo bažnyčia

Niurnberge taip pat yra daug bažnyčių, kurios žavi savo architektūra. Bene labiausiai akis traukia Šv. Zebaldo bažnyčia, kuri kartu su Šv. Lorenco bažnyčia yra vienos seniausių religinių pastatų Niurnberge. Kurtos dar XIII amžiuje stovi iki šiol, tad jų unikalumas stebina bene labiausiai. Tai vienos svarbiausių bažnyčių ne tik šiame regione, tačiau ir visoje Vokietijoje.

Moterų bažnyčia

Niurnberge taip pat galima rasti religinį pastatą, kuris yra orientuotas būtent į moteris. Tai XIV amžiuje pastatyta bažnyčia, kuri Karlo IV laikais tapo pačia pagrindine imperatoriškąją rūmų bažnyčia. Iki šiol yra išlikęs moterų bažnyčios pavadinimas, kurio tikslas yra pagerbti šventąsias.

Nacionalinis germanų muziejus

Vienas didžiausių Vokietijoje esantis kultūros muziejus – Nacionalinis germanų muziejus. Tai tikrai nėra nuobodus muziejus, kadangi jame galima rasti daugiau nei 1 mln. eksponatų, kurie skiriasi ne tik savo tematika, tačiau ir eksponatų pateikimu.

Žaislų muziejus

Dar vienas muziejus, kurį turi aplankyti kiekvienas – žaislų muziejus. Jis sudomins  tikrai ne tik vaikus, tačiau ir suaugusius, kurie nori pažinti žaislų istoriją ir kaip jie siejasi su Niurnbergu. Kadangi Viduramžiais Niurnbergas garsėjo žaislų gamyba – istorija tikrai labai įdomi bei plati. Svarbiausia, kad kiekvienais metais čia rengiama viena didžiausių žaislų mugių, kuri traukia turistus ne tik iš visos Vokietijos, tačiau ir visos Europos.

Niurnbergo Kalėdų mugė

Daugelyje šalių Kalėdinis laikotarpis yra vienas gražiausių ir jam skiriama bene daugiausia dėmesio. Tad ir Niurnberge rengiama Kalėdų mugė tikrai pripažįstama kaip unikalus laikotarpis, kuris  suteikia galimybę geriau pajusti šventinę dvasią. Skaičiuojama, kad kiekvienais metais čia apsilanko daugiau nei 2 mln. žmonių. Kadangi labai daug turistų – viešbučių rezervacija internetu yra būtina, jeigu norite jaustis visiškai ramus, kad rasite kur pernakvoti.

Niurnbergas turi ką parodyti turistams. Jeigu norite gerai pažinti miestą – tokiu atveju siūlome čia prabūti visą savaitgalį. Nereikia net nuomotis mašinos, kadangi viešojo transporto tinklas labai plačiai išvystytas. Visgi, patogesniam ir greitesniam keliavimui – transporto priemonės nuoma dažnai tampa patogesnis pasirinkimas, tad siūlome taupyti laiką ir tuo pačiu kuo daugiau pamatyti.

Viešbučių Niurnberge rezervacijaBooking.com

Niurnbergas – puiki vieta praleisti ilgą savaitgalį su viena ar dviem nakvynėm. Viešbučių rezervacija Niurnberge daug nekainuoja, pasirinkimas nemažas, tad atitiks visų poreikius. Geriausia tą daryti tiesiog internetu – taip rasite kur kas daugiau variantų ir galite tikėtis geriausių kainų.

Na o jei laiko turite daugiau, verta pagalvoti ir apie automobilio nuomą Niurnberge. Per porą dienų galima apvažiuoti įdomiausias apylinkių vietas. Automobilio nuoma kainuos nedaug, o įspūdžių kelionei tikrai pridės.

Ką veikti Niurnberge

Niurnbergo žemėlapis