Palanga – Lankytinos vietos

Palanga – Lietuvos poilsio sostinė, tad nieko keisto, kad atšilus orams daugelis skuba į šį nuostabų miestą, kuris visada yra atsipalaidavęs, visada besišypsantis ir visada turistams galintis pasiūlyti ypač daug pramogų pagal kiekvieno poreikius.

Automobilio nuoma Palangoje

Lankytinos vietos Palangoje, tiesa, tikrai neturėtų apsiriboti tik Basanavičiaus gatve. Vietų, kuris būtina pamatyti, yra kur kas daugiau. Trumpai pateiksime gidą, kuris leis tiek savaitgalį, tiek visą savaitę Palangoje paminti ne tik smagiai, tačiau ir kultūriškai, aktyviai bei su gamta.

Palanga lankytinos vietos

Baltijos paplūdimys

 • Birutės parkas

Pasivaikščioti po Birutės kalną, susipažinti su šios istorinės asmenybės gyvenimo tempu bei pasigrožėti gamta – privalo kiekvienas. Įkvėpkite jos.

 • Gintaro muziejus

Gintaras yra Lietuvos auksas, tad geresnis jo pažinimas ir susipažinimas su nuostabiais dirbiniai dažnai tampa galimybe, kuria pasinaudoja kuo daugiau žmonių.

 • Jūros tiltas

O tai tikras Palangos simbolis, tad apsilankyti šiame mieste ir nenueiti iki Palangos tilto galo yra paprasčiausia nuodėmė. Daugeliui tai yra tradicija, kurią tęsia metų metus.

 • Basanavičiaus gatvė

Tai pati aktyviausia gatvė Palangoje ir vasaros metu – visoje Lietuvoje. Dažnai pavadinama vasaros sostine.

 • Palangos kurorto muziejus

Jeigu mylite Palangą – tokiu atveju turite susipažinti ir su šio miesto gyvenimo istorija bei kitais niuansais, kurie leis geriau pažinti architektūrą, istoriją bei žmones, kurie gyvena čia jau daugelį metų. Palanga yra nuostabi, tad pažinti ne tik jos lankytinas vietas, tačiau ir visą gyvenimo tempą – verta.

 • Tremties ir rezistencijos muziejus

Lietuviams jautri tema – trėmimai. Tačiau tai istorijos dalis, kurią privalo pažinti kiekvienas, kadangi mūsų darbas yra pagerbti tuos, kurie turėjo patirti kančias. Aplankyk, sužinok ir tęsk žiną kitiems.

 • Šunų muziejus

Jeigu mylite šunis, tokiu atveju aplankyti šią unikalią vietą privalo kiekvienas. Tokiu atveju pamatysite labai daug meninių kūrinių, kurie reprezentuoja šių nuostabių gyvūnų pozicijas ir net gyvenimą. Daugelis teigia,  kad tai viena gražiausių vietų Palangoje.

 • Grafų Tiškevičių alėja

Nuostabaus grožio rekonstruota alėja leis Jums nusikelti į praeitį ir prisiminti, kaip atrodė ano meto aukštuomenės gyvenimas. Vaikščiojimas šia alėja, net ir negyvenant senais laikais, daugeliui sukelia labai daug sentimentų, tad siūlome išbandyti ir galbūt šis pasivaikščiojimas taps tradicija, kurią atliksite kiekvieną kartą, kai tik atvyksite į Palangą.

 • Palangos skulptūrų parkas

Miesto centre galite rasti parką, kuris sulaukia daugelio žmonių dėmesio ir dažnai yra pavadinamas traukos centru, kuris domina ne tik menininkus, tačiau visus, kurių smalsios akys vaikščios kultūromis. Jas kūrė garsiausi šalies menininkai, o kolekcija nuolatos pildoma.

 • Šventosios Švč. Mergelės Marijos, Jūrų Žvaigždės bažnyčia

Tai vieta, kurioje ne tik galima klausytis mišių. Tai dvasinio peno namai, kurie buria katalikiškas šeimas ir visus, kurie nori iš arčiau pažinti dievą. Tiesa, laukiami ir svečiai, kurie nori prisijungti prie tuo metu vykstančių renginių. Domėkitės, užsukite, išbandykite ir pasilikite.

 • Būtingės evangelikų liuteronų bažnyčia

XVI amžiuje pastatyta bažnyčia – tikras Palangos pasididžiavimas, kadangi tai ne vieną šimtmetį skaičiuojantis objektas, kuris stebina ne tik istorine prasme, tačiau ir mene, kadangi architektūra – traukia akį. Kadangi mišios vyksta reguliariai – čia užsukti gali kiekvienas, kuris nori net ir atostogų metu neatsilikti nuo dievo.

Ir daugelis kitų vietų, kurios svarbios ne tik vietiniams, tačiau ir atvykusiems svečiams. Ir lietuviams, ir užsieniečiams, kurie nori kur kas geriau pažinti Lietuvos pajūrio gyvenimo dvasią. O ji tikrai labai graži. Svarbiausia neapsiriboti tik muzika ir šokiais, kai Palanga kvepia kultūra bei gamta.

Viešbučių Palangoje rezervacijaBooking.com

Laikai, kuomet į Palangą vykdavome dar nežinodami, kur nakvosime ir miesto prieigose išsirikiavusios močiutės buvo mūsų viltis, jau praktiškai baigėsi. Išankstinė viešbučių Palangoje rezervacija leidžia pamiršti visas šias problemas ir savo dėmesį skirti tik poilsiui. Internetu galima ramiai išsirinkti norimą viešbutį, perskaityti apie jį paliktus atsiliepimus, pamatyti daug nuotraukų ir susitarti dėl jūsų atvykimo laiko. Tai paprasta, aišku ir nemokama. Būtent dėl to daugelis lietuvių, net ir vykdami į savąjį pajūrį, viešbučius rezervuoja iš anksto tiesiog internetu.

Video apie Palangą

Palangos žemėlapis

Automobilio nuoma Palangoje sparčiai populiarėja tarp čia atskrendančių pailsėti emigrantų. Nes kodėl gi ne – po ranka turėti automobilį nuomotą automobilį kainuoja visai nedaug, o vieną ar kitą lietingesnę dieną skirti aplankyti draugams nors ir Vilniuje būna visai smagu. Išsinuomoti automobilį Palangoje galima tiesiog oro uoste vos atskridus. O dar geriau tą padaryti internetu, tuomet neteks rinktis iš kelių likusių modelių ar paskubomis aiškintis nuomos sąlygas.