Prancūzija – įdomiausios lankytinos vietos

Prancūzija tikrai turi kuo didžiuotis ir patraukti turistų dėmesį. Kiekvienas miestas spinduliuoja savitu žavesiu, bet tuo pačiu išlaiko regionui būdingus bruožus – kad ir kuriame taške atsidurtumėme, niekada nepamiršite kokioje šalyje viešite.

Visgi, norint kuo produktyviau išnaudoti kiekvieną kelionės minutę, būtina susidėlioti konkretų maršruto planą, o tai padaryti nėra jau taip lengva, žinant, kiek visko įdomaus bei verto išvysti galima aptikti Prancūzijos apylinkėse.

Atsižvelgdami į galinčias aplankyti dvejones, išskyrėme tik pačias populiariausias vietas, be kurių apsieiti negali nė vienas turistas. Jūsų dėmesiui – įdomiausios Prancūzijos lankytinos vietos.

Prancūzija lankytinos vietos

Prancūzija

Eifelio bokštas

Vienas ryškiausių Prancūzijos statinių, jau daugybę metų simbolizuojančių ir pačią valstybę – Eifelio bokštas. Jo neišvydus išvykti nevalia., todėl skirkite bent kelias valandas šios didingos konstrukcijos apžiūrai bei nepraleiskite progos pasikelti į pačią viršūnę, nuo kurios stebėsite pribloškiančią Paryžiaus panoramą.

Automobilio nuoma Prancūzijoje

Dievo Motinos katedra

Rekomenduojame nuvykti ir prie Dievo Motinos katedros. Pastarosios istorija prasidėjo dar prieš devynis šimtmečius, tad objektas pelnytai gavo ir relikvinio architektūrinio paveldo statusą. Nepamirštama šventovės išorė dar ne viskas, kuo išsiskiria katedra, mat ant stogo įkurdintos trylikos vyrų statulos. Po gaisro, katedra nelankoma, tačiau ne ką mažiau traukia turistus bent pasižiūrėti iš tolo.

Versalio rūmai

Su išpuoselėta aplinką, ore tvyrančia elegancija, pasitinka galantiškieji Versalio rūmai. Pati pilis priskiriama vienai didžiausių pasaulyje, o kur dar bendro peizažo grožis, sutraukiantis minias smalsuolių iš viso pasaulio.

Lurdas

Jei esate itin tikintys, pasižymėkite Lurdo miestelį. Tikima, kad čia kadaise apsireiškė ir Mergelė Marija, kas sukelia susidomėjimą net paprastam, nieko bendra su religija neturinčiam turistui.

Disneilendas

Magišką dieną visai šeimai dovanoja žymusis Disneilendas. Jame sutiksite visus Disnėjaus personažus, puikiai atpažįstamus tiek vaikams, tiek ir jų tėvams. Norint išbandyti visas siūlomas pramogas, atrakcionų parkus, prireiks nemažai laiko, bet patikiname, liksite daugiau nei nustebinti, o įspūdžius norėsis aptarinėti ištisas savaites.

Asterikso pramogų parkas

Taip pat užsukite į Asterikso pramogų parką. Užsiėmimai vaikams, suaugusiems, garantuos užimtumą bei nevers nuobodžiauti nė vienos amžiaus grupės.

Luaros slėnis

Prancūzijos gamta tiesiog nepakartojama, štai, kad ir Luaros slėnis, labiau primenantis pasakų pasaulį nei realybę. Miškų masyvai, upė, rūmai, kalvos, pievos, suteikia ypatingą laisvės pojūtį, padedantį išlaisvinti vaizduotę, šelmišką sielą.

Ardešo tarpeklis

Ardešo tarpeklis – natūraliai susiformavęs darinys, stebinantis skirtingų formų ir spalvų uolomis, išsidėsčiusiomis visoje teritorijoje.

Alpių kelio maršrutas

Jei keliaujate automobiliu, pasidomėkite Alpių kelio maršrutu, besitęsiančiu per pusšimtį kilometrų. Tai nuostabi atkarpa su unikaliu kalnų reljefo reginiu, kurio neišvysite niekur kitur.

Grande Randonnee pažintinis žygis

Nusiteikusiems pajudėti skirtas Grande Randonnee pažintinis žygis. Kelias nemenkas, tad galutiniam tikslui pasiekti prireiks didelio užsispyrimo. Tiems, kas pasijus itin išvarginti, bus pasiūlyta pernakvoti tam skirtuose nameliuose, taigi sėkmingai pratęsite kelionę kitą dieną.

Annecy

Nuostabi vietovė ir Annecy miestas, kuriame aptinkama dar keturioliktame amžiuje pastatyta pilis, o išsiraizgę kanalai, kažkuo primena Veneciją. Kartu tai fantastiškas fonas geriausioms akimirkoms įamžinti.

Giverny

Idiliškoji Giverny gyvenvietė vadinama impresionizmo lopšiu, o tam įtakos turėjo žymusis menininkas Claude Monet, kaip palikimą po savęs palikęs ir dėmesį patraukiantį sodą su vandens lelijomis, bambukų giraitėmis, japoniško stiliaus tilteliais.

Mont St – Michel sala

Bus ką pamatyti ir Mont St – Michel saloje. Pastarojoje visi laurai atitenka senoviniam, gotikiniam Benediktų vienuolynui. Istorinis statinys, turėtų įsiminti kiekvienam salos lankytojui.

Tuo pačiu pasisvečiuokite nedideliame, tradiciniame viduramžių kaimelyje, kur sutiksite anuomet buvusio populiaraus statybos stiliaus gyvenamuosius namus, šio to įsigysite suvenyrų krautuvėlėse.

Viešbučių Prancūzijoje rezervacijaBooking.com

Troyes miestas

Tikras desertas – Troyes miestas, turintis kuo sužavėti meno gerbėjus, o šalia jo – Reimsas su istorine katedra, požeminiais vyno rūsiais, saugančiais vertingiausius rūšinius vyno butelius, galinčius sukelti pavydą bet kuriam kolekcininkui.

Prancūzijos įdomiausios lankytinos vietos

Šiame video dar geriau susipažinsite su Prancūzija ir Prancūzijos lankytinomis vietomis! Pažiūrėkite 🙂

Prancūzijos žemėlapis