Puketas lankytinos vietos

Tailandą trokštą aplankyti daugelis keliautojų, pirmiausia, dėl visame pasaulyje garsėjančių egzotiškų gamtos vaizdų. Ne vienas poilsiautojas Tailandą laiko nuostabiu rojaus kampeliu. Žinoma, visų labiausiai, keliautojus žavi salos, apsuptos vaiskiai mėlyno vandens, smėlingų pakrančių, uolų, apaugusių augalija. 

Viešbučiai Pukete

Booking.com

Šįsyk mes turime omenyje Puketo salą. Visos kelionės metu jus lydės labai gražus gamtovaizdis, vietiniai renginiai ir festivaliai, įdomi architektūra, keistoki statiniai ir daugelis netikėtumų. Jeigu nusprendėte atostogas praleisti Puketo saloje, tuomet turėtumėte pasižvalgyti po mūsų pateiktą trumpą populiariausių lankytinų vietų sąrašiuką.  

Puketas – lankytinos vietos

Daugelis keliautojų, savo kelionės maršrutą pradeda nuo religinių bei istorinių vietų, tarp kurių yra įdomiausios šventyklos. Pirmiausia, Wat Chalong yra laikoma pačia svarbiausia šventyklaPuketo saloje. Jeigu užsuksite į vidų, tuomet išvysite vienuolių statulas, kurie yra nusipelnę vietos gyventojams.  

Jeigu trokštate pamatyti iš tiesų šį tą nepaprasto, teks šiek tiek nutolti nuo salos. PhangNga vietovėje rasite urvus, atodangas, žvejų kaimelius autentiškus, nedideles salas, nacionalinius parkus ir kitus vaizdingus objektus. Vienas lankomiausių šios mažos salelės objektų – Džeimso Bondo vardu vadinama uola.  

Besidomintiems istorija bei kultūra rekomenduoja aplankyti Nacionalinį muziejų. Šioje įstaigoje sužinosite daugiau apie Puketo salos gyventojus, įvykius ir istorinius faktus. Eksponuojami saloje rasti archeologiniai radiniai, dokumentai, monetos, relikvijos.  

Automobilio nuoma Pukete

Dar vienas vertas dėmesio muziejus – Thavorn muziejus. Jame sužinosite apie ankstesnes vestuvių šventimo tradicijas Kinijoje bei aplinkiniuose regionuose. 

Sea Shell muziejus garsėja savo kvapą gniaužiančiais eksponatais: milžiniškais perlais, kelis tūkstančius metų siekiančiomis fosilijomis, nuosėdinėmis uolienomis ir t.t. Šiame muziejuje rasite viską apie jūros gelmių pasaulį. Patiks tiek mažiems, tiek dideliems keliautojams.  

Tiems, kurie besidomi perlais, bus įdomu užsukti į Puketo perlų fermą, kurioje šie nuostabūs brangakmeniai iškeliauja į įvairiausius pasaulio kampelius. Taip pat unikali vieta Drugelių veisimo ferma, kurioje galėsite pasigrožėti šiais nuostabiais sutvėrimais.  

Be jokios abejonės, keliaujant su savo antrąja puse norisi patirti ir romantiškų akimirkų. Jaukūs pasisėdėjimai stebint kvapą gniaužiančius saulėlydžius gali būti vienas iš pasirinkimų. Jeigu šis pasiūlymas Jus sužavėjo, užsirašykite Phromthep kyšulį, nuo kurio atsivers nepakartojami vaizdai. Žinoma, vakare atsivers nuostabiausia panorama.  

Ne ką mažiau svarbu aplankyti ir Dramblių prieglaudą. Šioje prieglaudoje apgyvendinti gyvūnai, kadaise patyrė žiaurų elgesį. Tačiau pamatysite, kad pagalbos centras padeda šiems drambliams atsigauti ir mėgautis gyvenimu. Šioje prieglaudoje jiems sudarytos sąlygos kuo panašesnės į natūralios gamtos teikiamą prieglobstį.  

Atvykę į Tailandą, nebijokite priimti spontaniškų sprendimų, kurie pavirs į nuostabų nuotykį. Pasvarstykite apie siūlomas ekskursijas kanojomis po negyvenamas įdomias salas, nardymą ir povandeninio pasaulio pažinimą, pasiplaukiojimą banglentėmis ar net aitvarų leidimą.  

Puketas lankytinos vietos

Be abejonės, atvykus į Puketo salą, būtų kuo tikriausia nuodėmė, nepraleisti bent dienos nuostabiuose paplūdimiuose. Patongo paplūdimys gali būti vienas iš puikių patarimų, kuriame veikia gausybė naktinių barų bei įmantrių restoranų.

Jeigu jau vykstate į šią salą, būtinai pasidomėkite ir joje rengiamais festivaliais. Rekomenduojame įsigyti bilietą į FantaSea restoraną, liksite apstulbę ir sužavėti kiek įvairių veiklų ir pramogų galėsite išbandyti ir pamatyti. Taip pat net daugiau nei 1000 žmonių talpinančiame restorane galėsite išbandyti tailandietiškus valgius.

Banga bokso stadionas paliks gilų įspūdį rytų kovos menų entuziastams. Jame rengiami garsūs Muay Thai kovų turnyrai.

Trokštantiems daugiau privatumo paplūdimyje, vertėtų apsilankyti Korona.

Siam Niramit šou pritraukia taip pat minias žmonių. Jame atvaizduojama šalies praeitis, istorija ir kultūros raida, skirtingų regionų papročiai.

Puketo žemėlapis

Booking.com