Saulėtas krantas (Bulgarija) – lankytinos vietos

Burgasas yra vienas gražiausių Bulgarijos regionų. Kiekvienais metais, vasaros sezono metu, čia lankosi milijonai turistų, kurie dienas leidžia gulėdami paplūdimyje ir paprasčiausiai pamiršę visus rūpesčius. Daugelis net nenori iškeliauti, kadangi būsite aprūpintas viskuo, ko reikia, o oras beveik visada – kaip užsakytas.

Bene labiausiai lankoma ir dažniausiai apsistojama Saulėtoje pakrantėje, kuri tikrai – labai saulėta. O dažniausiai tik tiek ir tereikia, kad atostogos būtų puikios – gero oro ir tuo pačiu geros kompanijos.

Saulėtasis krantas lankytinos vietos

Saulėtas krantas (Bulgarija) – lankytinos vietos

Saulėtas krantas suteikia galimybę kiekvieną rytą pasisveikinti su saule, o kiekvieną vakarą – su ja atsisveikinti, kadangi regionas išties palankus šiems romantiškiems vaizdams. O kadangi oras dažniausiai geras, yra giedra – pasitiktuvės bei išlydėtuvės, kaip kad atliekamas ritualas, atliekamas kiekvieną dieną. SPA centruose net kuriamos specialios saulės pasitikimo vietos, kur žmonės galėtų tai daryti neišėję iš viešbučio, paprasčiausiai balkone. Viskas – klientų patogumui ir Saulėtojo kranto personalas bei verslininkai tikrai puikiai žino, ko reikia, kad atostogos būtų nuostabios.

Viešbučiai Saulėtame kranteBooking.com

Žinoma, Burgaso regiono vietos labai vertinamos ir dėl to, kad paslaugų kainos – prieinamos lietuviams. Dažniausiai lūkesčiai patenkinami, tačiau visa tai kainuoja gana mažai. Lygiai taip pat yra r vertinamame Saulėtame krante, kuriame verslininkų, kurie siūlo geriausias paslaugas, tikrai labai daug. Suprantama, kad siekiantys sutaupytu turėtų užsisakyti paslaugas dar tada, kol yra Lietuvoje. Tokiu atveju paslaugų kainos bus mažesnės, tačiau kokybė – puiki.

Saulėtas krantas yra labai didelis, tad siūlome susipažinti bent su keliais paplūdimiais, kol rasite Jums tinkamiausią. Suprantama, kad dažniausiai būnama tame, kuris yra arčiausiai viešbučio, kadangi tik dienomis gulėti ir nieko beveikti norisi labiausiai.

Nesebaro pusiasalis yra labai vertas dėmesio. Smėlis – auksinis ir dienomis labai įkaista, tad būtinai turėkite tapkes su savimi. Nuostabiai atrodo ne tik paplūdimys, tačiau ir miestelis, kuris dažnai juokais vadinamas muziejumi. Paprasčiausiai visi pastatai, objektai, gatvelės – viskas atrodo taip unikaliai, labai idiliškai, tad vaikščiodami jomis jausitės tarsi muziejuje. Svarbiausia, kad viskas labai skoningai išpuoselėta, atrodo smulkmeniškai tobula.

Automobilio nuoma Saulėtame krante

Vaikščiodami Saulėta pakrante taip pat dažniausiai pasijusite kaip muziejuje. Galbūt tiksliau – kaip atviruke, kadangi viskas atrodo tobula. Labiausiai vertinamas geras oras, tad kiekviena diena gali būti įspūdinga ir vis kitokia. Gražus ne tik pats paplūdimys, tačiau taip pat ir kurorto miestelis. Pamatysite senovinius pastatus, kurie puikiai susipynę su modernumu, taip pat, akmenimis grįstas gatveles.

Įdomu ir akis dažniausiai traukia tai, kad mieste vis dar galima pamatyti Sovietų Sąjungos relikvijų, kurios simbolizuoja, kad ir šis gražus kurortas kažkada buvo pertvinkęs ašarų. Tai atrodo gana idiliškai, galbūt net keistai, kadangi oras visada geras, žmonės labai plačiai šypsosi, tačiau sovietiniai pastatai pasakoja visiškai kitas istorijas.

Saulėtas krantas yra vieta, kuri dažniausiai paskatina dar ir dar kartą ją aplankyti. Paprasčiausiai regionas – nuostabus, tad visiškai suprantama, kad laiko čia niekada nebus per daug. Priešingai, jo gali būti tik per mažai. Juk gera būti ten, kur vasara alsuoja amžinai, o saulė niekada nenusileidžia. 

Saulėtojo kranto žemėlapisBooking.com