Sigulda lankytinos vietos

Ar žinojote, kad Latvija turi savo Šveicariją? Tai – Sigulda, kuri dažnai vadinama vienu gražiausiu šalies miestelių. Tai puikiai įrodo, kad net ir labai mažas miestelis gali turėti labai svarbų statusą šalyje, galiausiai, kad dažniausiai visas miesto grožis slypi gamtoje, kuri Latvijoje keičiasi taip pat dažnai, kaip ir Lietuvoje. 

Norime pabrėžti, kad Sigulda verta dėmesio tikrai ne tik šiltuoju metų laiku, kadangi nuostabi gamta atims žadą net ir vėsiomis dienomis. Galiausiai, kiekvieną žiemą čia rengiamos specialios sporto žaidynės, kurios sutraukia tūkstančių turistų iš visos Latvijos bei kaimyninių šalių.

Viešbučiai SiguldojeBooking.com


Taigi, nedidelis miestelis yra tikrai unikali vieta poilsiui. Susidomėjote? Tokiu atveju nurodysime kelis objektus, kurie verti dėmesio ir kurie geriausiai atspindi šio miestelio dvasią.

Sigulda lankytinos vietos

Žemiau – populiariausios lankytinos vietos Siguldoje. Jei jau esate šiame mieste, būtinai jas aplankykite.

 

Turaidos pilis

 

Siguldoje vienas daugiausia turistų sulaukiančių objektų yra Turaidos pilis, kurioje anksčiau gyveno vyskupas. Šiuo metu pilis nebeturi tokio ryškaus religinio skonio. Ji dažniausiai siejama ne su religija, tačiau su nuostabia meilės istorija. 

Visos istorijos esmė yra tai, kad kiekvienas iš mūsų nusipelnė meilės ir kiekvienas gali ja džiaugtis. Tik tokiu atveju reikia įdėti pastangų, kadangi meilė reikalauja laiko ir tuo pačiu žmogaus dėmesio. Svarbiausia, kad norėtumėte būti mylimas. Juokaujama, kad Turaidos pilis yra unikali vieta, kurioje žmonės dažnai prisiekia meilę vienas kitam visam gyvenimui. Jeigu  norite ir Jūs prisidėti prie šios gražios vietos puoselėjimo – tokiu atveju taip pat pasakykite mylimam žmogui, koks jis Jums yra svarbu.

Automobilio nuoma Latvijoje

Didžiausia ola Latvijoje

 

Sigulda taip pat gali pasigirti ir pačia didžiausia ola visoje Latvijoje. Taigi, jeigu esate tikras gamtos mylėtojas ir tuo pačiu labai mėgstate lankyti įvairius gamtos objektas – tokiu atveju ši ola yra puikus pasirinkimas. Nors gana paprasta, tačiau tikrai verta dėmesio. Jos tūris siekia net 500 metrų kubu, o jos aukštis –  10 metrų, galiausiai, ilgis – beveik 19 metrų. Sakoma, kad iš šios olos tekantis vanduo yra stebuklingas ir turi gydomųjų galių. Žmonės iš visos šalies atvyksta čia pasisemti energijos ir tuo pačiu išgerti to stebuklingo vandens. Tai padaryti siūlome ir Jums. Galbūt tai taps mažu stebuklu, kurio Jūs laukiate.

Sigulda lankytinos vietos

Nacionalinis šalies parkas

 

Sigulda taip pat gali pasigirti ir nuostabaus grožio gamta, kuri tikrai atims Jums žadą. Puikiausia, kad gamta verta dėmesio visais metų laikais, tad būtinai čia apsilankykite ne tik šiltuoju metų laiku, tačiau ir vėsesnėmis dienomis. Jeigu norite atsikvėpti po dienos vargelių, tokiu atveju siūlome išbandyti aktyvaus poilsio zonas, kurios leis išsikrauti. Žinoma, vaikščiojimo metu galite grožėtis nuostabia gamta ir tuo pačiu klausytis paukščių. Parke rasite daug uolų, skardžių, upelių ir t.t.

Yra ir daugiau smulkmenų, keli statiniai ir keli mini objektai, kurie kviečia aplankyti. Tačiau svarbiausia, kad šis miestelis labiausiai žavi nuostabia gamta. Būtent ji dažniausiai ir paskatina užsukti. Juolab, čia reguliariai organizuojamos įvairios šventės, kurios pritraukia šimtus ir net tūkstančius turistų, tad siūlome sekti info ir užsukti į Sigulda, kai norisi kažko paprasto, žemiško ir tuo pačiu ypatingo.

Siguldos žemėlapisBooking.com