Slovakija – lankytinos vietos

Slovakija daugeliui asocijuoja su nuostabia gamta, kalnais, tyro oru, aukšta aptarnavimo kokybe bei kitais malonumais, kuriuos gali pasiūlyti ši netoli nuo Lietuvos esanti valstybė. Tiesa, dažnai patys gražiausi dalykai būna arčiausiai, tad siūlome, jeigu tik yra galimybė, aplankyti Slovakiją ir pažinti tiek jos gamtą, tiek kultūrą, tiek žmones, kurie dažnai pavadinami vienais draugiškiausių žmonių pasaulyje.

Jūsų dėmesiui – lankytinos vietos Slovakijoje! Susipažinimui su šalimi rekomenduojama transporto nuoma. Slovakija nėra maža, o nuomos kainos prieinamos – tai geriausias keliavimo būdas, kuris padės per trumpą laiko tarpą pamatyti maksimaliai daug.

Slovakija lankytinos vietos

Slovakija

Liptovsky Mikulašas

Jeigu esate Slovakijoje – turite būtinai aplankyti šį miestelį. Jis dažnai pavadinamas pačiu svarbiausiu turistiniu centru visoje Slovakijoje. Labiausiai akis traukia nuostabaus grožio architektūriniai objektai, taip pat ir gamtos apsuptyje esantys muziejai. Jeigu esate aktyvesnių atostogų mėgėjas – tokiu atveju siūlome nepamiršti ir vandens parko. Galiausiai, kai kurie nusprendžia keliauti į žygius. Žinoma, tam reikia gero oro, tačiau Tatrų Nacionalinis parkas toks nuostabus, kad ir prastu oru jis atrodo savotiškai žavingai ir čia tikrai yra ką pamatyti ir kuo pasigrožėti.

Automobilio nuoma Slovakijoje

Slobodos stalaktitų stalagmitų urvai

Slobodos stalaktitų stalagmitų urvai išskiria tuo, kad juose galima rasti spalvotus ir ypač unikalių formų stalaktitus bei stalagmitus. Įvaizdį dar labiau sustiprina požeminių ežerų vanduo, kuris taip ir skatina į juos pasinerti.

Slovakijos rojaus nacionalinis parkas

Jeigu mėgstate gamtą – tokiu atveju apsilankyti šiame nacionaliniame parke paprasčiausiai būtina. O kadangi dažnas ir renkasi Slovakiją dėl nuostabios gamtos –  šis parkas tampa būtinu tašku. Tiesa, čia ne tik pažinsite gamtą, tačiau rasite ir labai daug įvairiausių aktyvių pramogų, kurios paskatins Jus daugiau pajudėti. Vaikščiodami po parką fotografuoti galima į valias. O čia tikrai yra ką! Kriokliai, tarpekliai, miškai, upės… Kvepia rojumi!

Tatranska Lomnica

Tatranska Lomnica yra nedidelis miestelis, kurį rasite Aukštuose Tatruose. Jis kiekvienais metais sulaukia milijonų turistų. Kuo jis yra toks ypatingas? Dažniausiai žavi paprastumas. Tuo pačiu tai taškas, kurį renkasi žiemos sporto mėgėjai. Čia gale rasti bene seniausią visoje Slovakijoje slidinėjimo kurortą, taip pat, puikias trasas skirtingiems poreikiams, galiausiai, grožėtis nuostabiais vaizdais.

Aukštųjų Tatrų nacionalinis parkas

Jeigu Jums paliko įstabą Nacionalinis parkas – tokiu atveju siūlome apsilankyti ir Aukštųjų Tatrų parką. Čia rasite labai įvairią augmeniją ir tikrai nuostabią gyvūniją. Žinoma, gerbkite vietą, kurioje lankotės, saugokite gamtą nepalikite po savęs šiukšlių. Parke taip pat rasite muziejų, kuris edukuoja gamtosaugos tikslais, padeda geriau susipažinti su Slovakijos gamta.

Štrebske Ples

Štrebske Pleso yra kurortas įsikūręs aukštai kalnuose. Jis traukia ne tik sniego mėgėjus ir slidinėjimo asus, tačiau tuos, kurie myli gamta ir ieško vietos, kur galėtų labai ramiai praleisti laiką. Nuostabaus grožio snieguoti medžiais, tyras oras ir skanus vynas – dažnai tik tiek tereikia, kad atostogos taptų skoningos bei elegantiškos.

Stary Smokove

Stary Smokovec yra labai jaukus miestelis ir tuo pačiu pats didžiausias slidinėjimo kurortas. Jį dažniausiai renkasi šeimos su vaikais, kadangi čia galima rasti labai paprastų trasų, kurios puikiai tinka tiems, kurie pirmą kartą planuoja stotis ant slidžių.

Dunajeco upė

Dunajeco upė yra tikras gamtos šedevras, nuostabaus grožio kampelis, kuris „ateina“ šlaitais, vandens augmenija bei gyvūnija. Tai geriausia vieta atsipalaidavimui bei tiems, kurie nori pamiršti visus rūpesčius.

Nuostabioji Slovakija gali pasiūlyti labai daug įvairiausių pramogų. Nors slidinėjimas – aktyviausia, tačiau kiekvienas čia gali sau rasti kažką įspūdingo, kas paliks tik teigiamas emocijas.

Viešbučių Slovakijoje rezervacijaBooking.com

Viešbučių kainos Slovakijoje jus maloniai nustebins. Nei jei pagrinde keliaujate tik Lietuvoje – nakvynės kaina tiek Aukštųjų Tatrų prieigų kaimeliuose, tiek ir sostinėje Bratislavoje daugeliu atveju kainuos mažiau nei Palangoje ar Šventojoje. Išankstinė viešbučių Slovakijoje rezervacija internetu leis aiškiai išsirinkti, kur norite gyventi ir kiek už tai sutinkate mokėti. Jau namuose radus viešbutį atpuola ir gana nemažas keliautojų galvos skausmas – galvojimas, kur reikės nakvoti šiąnakt. Būtent tam ir yra booking.com ir patogi viešbučių rezervacijos sistema, su daug atsiliepimų ir nuotraukų.

Lankytinos vietos Slovakijoje

Slovakijos žemėlapis