Sopotas – lankytinos vietos

Kalbėdami apie turistines kryptis Lenkijoje negalime pro akis praleisti ko gero patraukliausios vietos visapusiškam poilsiui – Sopoto.

Vasaros sezono metu čia verda gyvenimas, mat kurorte ypač populiarus vandens sportas, gan platus pasirinkimas ir kitų aktyvių užsiėmimų, o kainos viliojančios bei verčiančios gerai pagalvoti ar verta permokėti už egzotinę kelionę, kai visi privalumai beveik ranka pasiekiami.

Nepakartojama pakrančių panorama, baltutėlės jachtos, linksmybės iki paryčių primena tokius žymius maršrutus kaip Antalija ar net Ibiza. Taigi, įsitikinti Sopoto pranašumu savo kailiu tikrai verta, o mes siūlome jau dabar susipažinti su pastarojo pažibomis.

Sopotas lankytinos vietos

Sopotas

Dar pakeliui į Sopotą siūlytume stabtelėti ties Malborko pilimi. Šis didingas statinys iškilo dar kryžiuočių metais, o storos pilies sienos saugo daug prisiminimų apie neramius laikus, lydimus žiaurių mūšių ir tautų nesutarimų. Vos įžengus vidun pajunti nepaprastą, karališką atmosferą, ką įtakoja prašmatnus interjeras, įspūdingo erdvumo salės, miegamieji, valgomojo patalpos.

Automobilio nuoma Lenkijoje

Taip pat raginame pasidomėti ir kadaise vykusio Žalgirio mūšio vieta. Visgi, tai ir mūsų krašto istorijos dalis, ko pamiršti nevalia, kartu apie tai primenant ateinančioms kartoms. Patikiname, įsijautę , bent šiek tiek labiau artimesni garsiam istoriniam įvykiui tapsite ir patys.

Na, o pats Sopotas gali pasigirti išties dailiomis bažnyčiomis, tad turėdami daugiau laiko nepraleiskite progos kartu su kitais tikinčiaisiais sudalyvauti rengiamose pamaldose.

Iš kitų dėmesio vertų objektų išskirtume senovinį švyturį, kas simbolizuoja aktyvią uosto veiklą, jo svarbą bei kreivąjį namą, smalsuolius traukiantį savo nekasdiene, kiek iššaukiančia išvaizda. Įsiamžinti šalia tokio perliuko ganėtinai smagi patirtis.

Sopote populiaru ekskursijų metu nuomotis dviračius, kas leidžia norimas vietas pasiekti per maksimaliai trumpą laiką, išvengiant spūsčių keliuose. Taip pat prieš prasidedant pažinčiai su kurortu, rekomenduojame užsukti į rytinį turgų, kuriame rasite originalių dovanų lauktuvėms.

Išalkusiems nuraminti alkio jausmą padės galybė įvairių restoranų, kavinių, įsikūrusių tiek centrinėje gatvėje, tiek ir prabangiai prie pat paplūdimio, kad džiugina visus romantikus, trokštančius mėgaujantis skaniausiu maistu dar ir žvelgti į pasakišką saulėlydžio peizažą. Puikia atrakcija taptų plaukiojantis piratų laivo restoranas, labiau primenantis kadrą iš filmo, nei realią maitinimo įstaigą.

Sopotas ypatingai draugiškas nusiteikusiems savaitgalį paskirti sportinei veiklai. Vandens pramogos jau senokai tapusios neatsiejama šio neeilinio kurorto dalimi. Esate profesionalas ar tik pradedantysis, visiškai nesvarbu, kiekvienam svečiui bus suteiktos tik aukščiausio lygio paslaugos, atitinkančios individualius poreikius.

Dirbtinės maudyklos, pasikėlimas į orą vandens srove, vandens dviračiai, motociklai, plaukimas keltu, kateriai, vandens pramogų parkai dar nėra viskas, kuo gali nustebinti Sopotas.

Neužmiršti lieka ir mieliau sausumoje nei vandenyje mėgstantys pasibūti turistai. Šeimos, pavienės grupės dažniausiai renkasi jodinėjimą, lauko tenisą, atrakcionus. Vaizdingos apylinkės, sutvarkyta aplinka, modernūs pėsčiųjų takai, puikiai tinka spontaniškiems žygiams ar pasivaikščiojimui vakarėjančio miesto gatvėmis.

Priekaištų neturėsite ganėtinai išpuoselėtiems paplūdimiams, kur už juokingą kainą išsinuomoję privatų gultą, būsite apdovanoti ramybės, privatumo privilegijomis. Maloniai nuteikia palyginti švarus vanduo, draugiški vietiniai, komfortiški viešbučiai, pro kurių langus matyti neaprėpiami jūros horizontai. Kviečiame nedvejoti, nes išsvajotas savaitgalis, vertas tik pagiriamojo žodžio, jau dabar gali priklausyti tik jums.

Viešbučių Sopote rezervacijaBooking.com

Sopotą, kartu su Gdansku bei Gdynia vis dažniau atrandame kaip alternatyvą poilsiui Lietuvos pajūryje. Ir viena pagrindinių to priežasčių – nedidelės kainos. Nakvynė čia ne išimtis. Viešbučiai Sopote kainuoja iš tikrųjų ženkliai pigiau nei, pavyzdžiui, Palangoje. Jų pasiūla gana nemaža, tad tikrai iš ko rinktis. Tiesa, sezono metu, ypač savaitgaliais, patartina viešbučius rezervuoti iš anksto – taip tiesiog turėsite didesnį pasirinkimą.

Ką veikti Sopote

Sopoto žemėlapis