Tailandas lankytinos vietos

Tailandas šiandien tapo bene viena populiariausia atostogų kryptimi. Atostogautojai Tailandą itin mėgsta dėl puikių paplūdimių, palankaus klimato, gyventojų svetingumo. Taip pat palyginti su kitomis egzotiškomis kryptimis, ši kryptis neatsieis taip  brangiai kaip kitos. Šiandien atostogas Tailande galima įsigyti už labai palankią kainą. Tailandas įsikūręs pietryčių Azijoje – tai itin spalvinga ir kontrastinga šalis, nepaliekanti nei vieno abejingo. 

Viešbučiai Tailande

Booking.com

Ši šalis pasiruošusi išpildyti jūsų norus. Čia išvysite ir puikiausius restoranus, ir paprastus gatvės vagonėlius, parduodančius maistą, taip pat autentiškas žvejų trobeles, o visai čia pat ir dangoraižius. Tailandas garsėja savo puikiai išvystytu turizmu, skaniu tailandietišku maistu, gausybe pramogų, mažomis kainomis ir dar daugeliu privalumu. 

Nusprendėte leistis į Tailandą? Pateikiame pačias populiariausias lankytinas vietas šiame egzotiškame krašte.

Tailandas – lankytinos vietos

Ajutajos miestas įkurtas dar XIV amžiaus viduryje, kadaise buvusi Tailando sostinė. Šiandien šis miestas yra įtrauktas net į UNESCO paveldo sąrašą bei yra žinomas, kaip vienas didžiausių miestų Tailande. Nuo senamiesčio gatvelių iki kitų lankytinų objektų, čia tikrai yra ką pamatyti.

Bankokas yra pats didžiausias miestas Tailande. Daugelis žavisi šiuo miestu dėl jame slypinčių kontrastų: viename rajone išvysite moderniausius dangoraižius, kituose – kaimus primenančias gatves, tačiau tokius, kokie egzistavo prieš gerus penkiasdešimt metų. Bankoke gyvena daugiau nei  milijonų gyventojų. 

San Kamphaeng karštosios versmės itin mėgstamas turistų lankytinas objektas. Versmės nusidriekia keturiasdešimties akrų kalvose, kurias apaugę medžiai, margaspalvės gėlės ir krūmynai. Šias versmes rasite už 36 km nuo Chiang Mai miesto. 

Automobilio nuoma Tailande

Koh Chang sala – tau turistų mėgstama sala bei antra pagal dydį Tailando sala. Visa sala yra paskelbta nacionaliniu parku, argi ne puiku? Saloje išvysite balstus smėlio paplūdimius, kuriuos skalauja smaragdinis vandenynas. Taip pat galėsite grožėtis kalnuotomis vietovėmis, kurios yra apaugusios atogrąžų miškais. Kriokliai, upės ir egzotinė augmenija – tikras rojus žemėje. 

Koh Samui sala yra trečioji pagal dydį sala Tailande, į kurią suvažiuoja keliautojai iš viso pasaulio. Puikūs paplūdimiai, nuostabūs gamtos kūriniai, pavyzdžiui, Na Tian drugelių sodas. Čia išvysite ir tradicinius Tajų namelius. 

Koh Phangan sala visame pasaulyje garsi rengiamais mėnulio pilnaties vakarėliais. Kiekvienas vakarėlių liūtas trokšta apsilankyti bent kartą tokiame vakarėlyje. Žinoma, saloje rasite ir dar daugiau nuostabių dalykų: šventyklas, nacionalinius parkus, autentiškus kaimelius, krioklius, paplūdimius.

Tailandas lankytinos vietos

Phan Nga įlanka yra viena iš lankomiausių vietų bei gražiausių objektų Tailande. Šią įlanką atpažinsite iš karstinių kalkakmenio uolų, kurios yra vertikaliai išsikišusios iš smaragdinės spalvos vandens. Šioje įlankoje nufilmuota ir keletas garsių  filmų scenų. 

Puketo sala – ši sala keliautojų tarpe yra vadinama Tailando perlu, čia pasakiška gamta, pačią salą supa smulkios salelės, o krantus skalauja smaragdinės spalvos vanduo. Nor 2004 metais salą buvo nusiaubęs cunamis, šiandien visi viešbučiai ir turistiniai objektai atstatyti ir veikia kuo puikiausiai.

Patajos plaukiojantis turgus – tai vienas iš Tailando unikalių dalykų, kurių retai kur pamatysi. Turgus suskirstytas į keturias erdves, kurios skiriasi atsižvelgiant į regionus. Skirkite bent pusdienį šiam turgeliui, jame rasite įvairiausių maitinimo įstaigų, meno galerijų, parduotuvėlių, vaisių, daržovių, prieskonių bei kitų rankdarbių. Taip pat čia išvysite ir kas dieną vykstančius pasirodymus. Patariama pasisamdyti vietinį valtininką, kuris paplukdytų ne tik pro turgų, tačiau ir kiek tolėliau, kur pamatytumėte ir vietos architektūrą.

Tailando žemėlapis

Booking.com