Tanžeras – TOP lankytinos vietos

Tanžeras – Maroko miestas, kuris kiekvienais metais sulaukia tūkstančių turistų, kurie nori geriau pažinti arabiškojo pasaulio ritmą.

Tuo pačiu tai ir jūrų uostas, tad galėsite mėgautis ne tik saulėtomis dienomis, tačiau ir jūrų patiekalais, kurie stebina ne tik savo įvairumu, tačiau ir puikiu skoniu bei lengvumu.

Žinoma, Tanžeras džiugina ne tik gamta ir skaniu maistu.

Čia ras ką veikti kiekvienas. Tiek tie, kurie nori kiek paprastesnio ir lengvesnio poilsio tiek tie, kurie ieško kažko aktyvesnio, kadangi tik tokiu atveju pajunta, kad tikrai atostogavo.

Tanžeras lankytinos vietos

Tanžeras

Heraklio urvai

Jeigu norite pamatyti vieną įdomiausių pasaulio stebuklų, kuris žmonių pagalba tapo pritaikytas turistiniams poreikiams – siūlome apsilankyti Heraklio urvuose, kurie stebina savo didybe.

Automobilio nuoma Maroke

Didelis privalumas, kad juose galima fotografuoti, tad pasidarykite tiek nuotraukų, kiek tik norite. Urvuose įkomponuoti šviestuvai puikiai perteikia spalvų ir šviesų žaismą, tad tai urvui suteikia dar daugiau žavesio.

Spartelio kyšulys

Po būtent šiuo iškilusių ir yra Heraklio urvų sistema, o ant jo akis džiugina skoningas švyturys, kuris padeda jūreiviams matyti kur plaukti.

Žinoma, labiausiai akis traukia nuostabi gamta ir tas pojūtis, kai stovinėti ant iškyšulio ir matote atsiveriantį vandenyną. Kai vėjas kedena plaukus – emocijų būna dar daugiau.

Šiuolaikinio meno muziejus

Kaip ir beveik visi miestai, taip ir Tanžeras gali pasigirti turintis Šiuolaikinio meno muziejų, kuris džiugina garsiausių dalininkų eksponatais. Nuo tokių, kurie žinomi tik arabiškame pasaulyje iki tokių, kuriuos puikiai žino viso pasaulio žmonės.

Muziejus reguliariai pildomas vis naujais eksponatais, tad jeigu ieškote kažko neįprasto – siūlome čia apsilankyti ir galbūt rasite šiuolaikinį menininką, kurio darbai Jus sudomins.

Paris kino teatras

Jeigu norite susipažinti su arabišku kinu – tokiu atveju turite apsilankyti ir vietinių kino teatre.

Sakysite, koks įdomumas?

Išties, jeigu nuspręsite eiti į arabišką filmą, tokiu atveju tikrai bus įdomu, kadangi aplinka taip pat atitinkama, o tai filmo žiūrėjimui suteikia saviško žavesio.

Nesirinkite holivudinių filmų, kuriuos  galima pamatyti ir Lietuvoje. Kur kas geresnis pasirinkimas – vietinių kultūra, kurią galite paragauti kino teatre.

Rmilat parkas

Rmilat parkas yra nuostabus gamtos kampelis, kuriame kiekvienas gali pamiršti bet kokius rūpesčius ir paprasčiausiai atsipalaidavęs pasinerti į gamtos magiją.

Siūlome pasiimti kelis sumuštinius, kavos ir paprasčiausiai pasigrožėti gamta, kuri Jums tikrai paliks įspūdį.

Parkas yra pritaikytas turistų poreikiams, tad čia rasite ne tik suoliukų gausą, tačiau taip pat vakare šviečia šviestuvai, tad galite jaustis visiškai saugus ir ramiai kleisti laiką.

Sultono rūmai

Tikrai dėmesio verta vieta yra sultono rūmai, kurie padės bent iš toli pamatyti, kaip gyvena pasaulio turtingiausieji ir tuo pačiu galingiausieji. Tai yra istorinis statinys, kuris buvo skirtas garbingiausiems miesto svečiams.

Šiuo metu rūmuose yra muziejai, kurie labai puikiai išlaikę senovinę dvasią ir prabangą.

Didžioji Tanžero mečetė

XVII amžiuje pastatyta mečetė yra vienas gražiausių arabiškojo pasaulio statinių. Vaikštant  netoli jos –  į akis krenta nuostabiai žalios spalvos minaretai. Deja, į vidų patekti nepavyks, tačiau ir išorė tikrai verta savo aplankymo.

Šefšauen miestas

Šefšauen miestas yra netoli Tanžero, tad iki jos teks nuvykti. Tačiau investuoti šiek laiko verta, kadangi šis miestas yra įsikūręs išties nuostabiame gamtos prieglobstyje. Miestas buvo įkurtas dar XV amžiuje ir labiausiai akis traukia išskirtinio grožio architektūra.

Viešbučių Tanžere rezervacijaBooking.com

Didžioji dalis statinių yra maurų architektūros, dekoruoti šviesiai mėlynais atspalviais, tad tarsi susimaišo su dangumi.

Tanžeras –  labai įvairus. Kiekvienas čia gali rasti tai, kas jam įdomiausia. Svarbiausia suteikti galimybę šiam miestui susipažinti su juo.

Tanžero lankytinos vietos

Susipažinkite su Tanžeru ir jo įdomiausiomis lankytinomis vietomis šiame video. Pažiūrėkite, ko reikėtų pasisaugoti prieš keliaujant!;)

Tanžero žemėlapis