Tenerifė – lankytinos vietos

Tenerifėje atostogauti galima bet kuriuo metų laiku, mat puikus klimatas garantuoja išties nepakartojamą poilsį nepriklausomai nuo vyraujančio sezono. Jei dar neapsisprendėte dėl būsimos išvykos, rekomenduojame pasidomėti puikia proga paviešėti šioje nuostabioje saloje, kurioje pamiršti apie blogą orą, rūpesčius ar varginančią rutiną taip paprasta.

Galų gale dar ir šį tą įspūdingo pamatysite, jei tik nepatingėsite iškeisti patogų gultą paplūdimyje į vertingą žygį po Tenerifės apylinkes. O gal netikėtai susidomėsite kopimu į ugnikalnio viršukalnę? Nesvarbu, ko tikitės, visi jūsų lūkesčiai pasiteisins su kaupu.

Tenerifė lankytinos vietos

Tenerifės sala

Tenerifės sostinę Santa Kruzą pravartu aplankyti jau vien dėl nepakartojamo reginio- spalvingojo karnavalo, rengiamo vasario mėnesį. Unikalūs kostiumai, įmantrios dekoracijos, atmosferą kaitinanti muzika, šokiai ir šimtai šypsenų įtraukia į linksmybių sūkurį, iš kurio pasprukti ne taip ir paprasta, o gal net ir neverta, juk tai vienas geriausių būdų pažinti vietinių kultūrą bei tradicijas.

Jei ši fiesta nesutampa su kelionės grafiku nusiminti neverta, yra ir daugiau įdomių vietų kaip pavyzdžiui, informatyvus Gamtos ir žmogaus muziejus, leidžiantis išvysti gausybę eksponatų, bylojančių apie Tenerifės istorinę praeitį bei neatsiejamą šių kraštų atributą – guančų tautą.

Automobilio nuoma Tenerifėje

Be sostinės išskirtume dar vieną ryškesnį miestą – La Laguna. Čia esama itin seno San Fernando universiteto, didingų Vyskupo rūmų, žaviosios katedros ir Santo Domingo bažnyčios. Jei mėgstate panaktinėti, šis taškas taip pat turės kuo nustebinti, mat netrūksta ir šiuolaikiškų naktinių klubų, kavinių, barų.

Kupini įspūdžių liksite po ekskursijos La Orotava mieste. Dauguma pastatų mena tolimą praeitį ir jau gali būti priskiriami tikrų tikriausioms relikvijoms. Tarp pastarųjų yra barokinio stiliaus ikona- de La Concepcion bažnyčia, neprarandanti savitumo iki pat šių dienų. Dėmesį patrauks ne ką mažiau populiarus tarp turistų senamiestis, išsiskiriantis ypatingu peizažu, susidedančiu iš aikščių, skirtingo architektūrinio braižo statinių su nedideliais vidiniais kiemeliais.

Tenerifėje nepasigesite ir gamtos paminklų, tarp kurių – Los Gigantes skardis. Pasirinkus kelionę laivu, kuo puikiausiai apžiūrėsite įspūdingas uolas, o vėliau nepasididžiuokite užsukti ir į patį miestelį, užburiantį jaukumu bei svetingumu.

Neblogai prasimankštinti pavyks vaikštinėjant po Pragaro tarpeklį. Po šešis kilometrus užsitęsusio žygio, lauks tikras atpildas- pasakiško grožio krioklys, vaizdingos lygumos ir platūs horizontai.

Turininga popietė nusimato dieną paskyrusiems Anagos kalnų tyrinėjimui. Besekdami siaurais takeliais sutiksite vešlių miškų, išvysite archeologinių reliktų, smalsumą žadinančių kaimelių, o stabtelėjus kurioje nors iš apžvalgų aikštelių, galėsite pasigerėti sunkiai akimis aprėpiamomis Tenerifės panoramomis.

Šykštu neprasilenkite su salos simboliu laikomu Teidės ugnikalniu. Turistams siūloma neeilinė atrakcija- pasikėlimas į 3,5 kilometrų aukštį, iš kur sausuma atrodys kaip mėnulio paviršius. Saulėta dieną netgi matyti kitų Kanarų salų kontūrai.

Į lankytinų vietų sąrašą vertėtų įtraukti Loro parką. Jame veikia bene geriausias žemyno zoologijos sodas su gausiomis augmenijos ekspozicijomis, retomis gyvūnų rūšimis, o kur dar neprilygstamas pingvinariumas!

Taip pat aplankykite botanikos sodą. Per ilgus metus čia sukaupta pribloškianti augalų kolekcija iš bene visų pasaulio žemynų. Tikra atgaiva akims ir sielai.

Siamo vandens parkas patiks visai šeimai. Tailandietiško stiliaus pastatai, vandens čiuožyklos, restoranai, kviečiantys paskanauti tajų virtuvės patiekalų ir gan platų asortimentą prekių turintys turgus, skirti norintiems įsigyti išvyką priminsiančių atributų, nepaliks nė vieno nusivylusio.

Viešbučių Tenerifėje rezervacijaBooking.com

Nakvynės vietų, kaip ir turistų, Tenerifėje netrūksta. Čia galite rasti ir pigių nedidelių hostelių, ir prabangiam poilsiui skirtų viešbučių. Vis tik apartamentai Tenerifėje turbūt patys populiariausi – paprastai saloje atostogaujama ilgai, tad norima turėti daugiau erdvės, savo balkoną, atskirą pilsio zoną ir virtuvę. Daugelį šių dalykų būtent apartamentai ir gali pasūlyti. Bet kokiu atveju, geriausia viešbučių Tenerifėje rezervacija pasirūpinti iš anksto dar būnant namuose. Taip rasite labiausiai sau patinkantį variantą ir galėsite tikėtis geriausių kainų.

Lankytinos vietos Tenerifėje

Tenerifės žemėlapis

Tenerifė – nuostabaus grožio sala. Čia galima vieną dieną ramiai leisti paplūdimyje, o kitą vaikščioti kalnų takeliais lavos dykumomis. Tokią įvairovę lengviausia bus užtikrinti turint savo automobilį. Būtent dėl to automobilių nuoma Tenerifėje tokia populiari tarp turistų. Maži, ekonomiški autombiliai čia kainuoja tikrai nedaug, kuras pigus, o keliai geri. Tiesa, kalnuotose vietose neišvengsite serpantinų, tad būkite budrūs.