Turkijos kurortai

Ir juokais, ir rimtai galima sakyti, kad Turkija – vienas patraukliausių taškų lietuviams, kurie dažnai kartą apsilankę šioje vietoje nori grįžti dar ir dar.

Nors Turkija yra labai įvairi ir čia galima rasti labai daug skirtingų pramogų, čia galima pasigrožėti nuostabia gamta ir bendrauti su vietiniais, tačiau daugelis atvykusiųjų renkasi viešbutukus, kuriuose visos paslaugos yra įskaičiuotos ir paprasčiausiai dėl nieko nebesuka sau galvos.

Automobilio nuoma Antalijoje

O Turkijoje tokių viešbučių pasiūla labai plati. Kaip ir kurortų. Tai džiugina, kadangi kiekvienas gali rasti tai, kas jam labiausiai tinka. Jūsų dėmesiui supažindinsime su pačiais pagrindiniais kurortais Turkijoje. Galbūt tai padės kur kas paprasčiau palyginus rasti tai, kas Jums labiausiai tinka. O kai pasiūla plati – tereikia palyginus pasirinkti tobulumą.

Turkija

Turkija

Antalija

 

Antalija yra vienas populiariausių, o gal net ir pats populiariausias kurortas, kurį renkasi žmonės.

Kuo Antalija žavi turistus?

Dažniausiai puikiai išvystomis paslaugomis, kurios džiugina atostogauti norinčius žmones. Dažniausiai pasirenkami viešbučiai, kuriuose visos paslaugos yra pilnai įskaičiuotos, tad siūlome ir Jums tai rinktis, jeigu norite pilnai atsipalaiduoti.

Taigi, Antaliją dažniausiai renkasi tie, kurie nori kuo aktyviau praleisti laiką, kadangi viešbučiuose siūloma labai daug įvairiausių pramogų, platus barų pasirinkimas, kiekvienas gali sau leisti dienomis gulėti paplūdimiuose, o vakarais paprasčiausiai judėti miesto klubuose.

Žinoma, Antalijoje Jūsų laukia ir vaizdingas paplūdimys, kuriame galima atsipalaiduoti ir pasimėgauti saulės voniomis. Taigi, labai puikiai dera natūralūs gamtos grožiai, kurie yra suderinti su žmogaus puoselėjamomis paslaugomis. Nuostabu, kaip viskas puikiai dera ir tuo pačiu dar nuostabiau, kad viskas yra prieinama žmonėms.

Antalija yra tobulas pasirinkimas ir aktyviam jaunimui, kuris nori linksmintis, ir turistams su šeimomis, kurie ieško galimybės ramiau praleisti laiką.

Alanija

 

Alanija yra gana didelis miestelis, kuriame gyvena daugiau nei 100 000 gyventojų. Tai puikiai reprezentuoja masiškumą ir tuo pačiu reikia įvertinti tai, kad tai  vieta, kurioje labai smagiai laiką leidžia tie, kurie nori aktyvesnių atostogų.

Čia galite rasti tiek labai modernius viešbučius, kurie siūlo geriausią aptarnavimą bei prabangią aplinką, tiek paprastesnius, kurie taip pat labai jaukūs ir didelis privalumas, kad jie kur kas pigesni. Akis patraukia ir nuostabūs paplūdimiai, kurie yra nusėti mažų akmenukų.

O kadangi krantus skalauja Viduržemio jūrą – džiugina visada šiltas vanduo, kuris puikiai tinka maudynėms nepriklausomai nuo to, kiek laipsnių rodo termometras.

Tiesa, būdami šiame kurorte galite mėgautis ne tik viešbučių malonumais, tačiau ir gamtos stebuklais. Labai akis traukia senovinė pilis, kurią galite rasti ant kalno. Užlipus atsiveria nuostabaus grožio panorama.

Taigi, net ir užsisakę viešbutį su viskas įskaičiuota  paslauga – vis tiek turit nepamiršti pakeliauti, kadangi tik tokiu atveju pavyks pažinti tokią Turkiją, kokia ji yra. O tai – tikrai ne tik puikus aptarnavimas, tačiau ir įdomi kultūra,  istorija ir nuostabi gamta.

Marmaris

 

Dar vienas unikalus kurortas, kuris dažniausiai kiekvienais metais sulaukia milijonų turistų, yra Marmaris, kuris žavi paprastumu, kuris puikiai supina tą paprastumą su šiuolaikinio žmogaus poreikiais. Čia, vėlgi, egzistuoja labai plati viešbučių pasiūla, tad kiekvienas gali rasti tai, kas jam labiausiai patinka.

Akis traukia ir nuostabi gamta. Miestą supa vaizdingi kalnai, taip pat, flora ir fauna, kuri lietuvio akiai yra galbūt kiek neįprasta ir tuo pačiu – žavinga. Galima sakyti, kad aplink esantys vaizdai atrodys kaip iš atviruko, tad dažniausiai fotografuoti norima kiekvieną žingsnį.

Žinoma, čia galima grožėtis ne tik gamta, tačiau aktyviai linksmintis iki ryto. Yra ne vienas baras, kuriame sutiksite ne tik daug lietuvių, tačiau išgirsite ir lietuviška muziką. Taigi, kiekvienas Marmaryje ras ką veikti, tad siūlome rinktis šią vietą, kurioje galėsite ilsėtis savaitę ir ilgiau. Kainos – prieinamos, o atostogos bus nuostabios.

Bodrumas

 

Dar vienas kurortas, kuris sulaukia labai daug lietuvių, yra Bodrumas. Žavi ne tik gamta, vėlgi, tačiau ir kultūra, kuri labai įvairi. Kai kurie teigia, kad šis kurortas yra pats meniškiausias arba net bohemškiausias. Nors viešbučiai taip pat labai modernūs ir čia galite rasti pilną aptarnavimo komplektą, tačiau daugelis susižavi muziejais bei unikaliomis, mažomis kavinukėmis, kuriose galima gerti kavą vis dieną.

Nors kai kurie galvoja, kad šis kurortas yra tinkamas tiems, kurie turi mažiau poreikių, tačiau tai nėra visiškai tiesa, kadangi Bodrumas savo paslaugas yra išsiplėtęs labai plačiai.

Viešbučių Turkijoje rezervacijaBooking.com

10 Turkijos lankytinų vietų!

Turkijos žemėlapis