Viešbučiai Bankoke

Apsilankykite Tailando sostinėje Bankoke, kuriame glaudžiasi net 10 milijonų žmonių ir suprasite, ką reiškia spūstys, minios žmonių ir greitas gyvenimo tempas. Šis miestas paliks neišdildomą įspūdį tiems, kurie žavisi urbanistiniu gyvenimu. Keliautojai apie Bankoką pasakoja, kad tai kuo tikriausias kontrastų miestas. Ar tai tiesa, įsitikinsite patys ten apsilankę. Šiame mieste rasite ir prabangias gatves, kuriose įsikūrusios garsiausių prekinių ženklų parduotuvės, brangūs restoranai, bei tokias, kurios primins civilizacijos mažai paliestus kaimus. 

Kad ir kaip bebūtų, Bankoke tikrai rasite kur pasižvalgyti, ką įdomaus nuveikti, kur papramogauti bei kur pailsėti. O kur dar turtinga įvairiausiais patiekalais tailandietiška virtuvė. Jūsų lauks tikras gastronominis nuotykis. Tad nieko nelaukite ir pirmyn į nuotykį. Žinoma, apie nakvynę vertėtų pagalvoti iš anksto ir rezervuoti viešbutį Bankoke. Tad pateikiame puikiai keliautojų vertinamus viešbučius Bankoke. 

Viešbučiai Bankoke

Booking.com

Samsen Street Hotel 4* – tai ypatingai nuostabiai vertinama viešnagės vieta Bankoke. Apsistosite 4 žvaigždučių viešbutyje, kuriame veikia puikus restoranas, įrengtas lauko baseinas, šalia kurio vakarais rengiami kino vakarai. Svečių patogumui viešbutyje veikia nemokamas bevielis internetas, visą [arą veikia registratūra. Viešbučio teritorijoje yra bendra erdvė svečiams bei terasa. Kas rytą patiekiami gardūs pusryčiai. Šis Bankoko viešbutis įsikūręs už 2,3 km nuo Nacionalinio muziejaus, o artimiausias Don Mueang oro uostas įsikūręs už 27 km nuo viešnagės vietos.

Staybridge Suites Bangkok Thonglor 4* – tai beveik 10 balais įvertinta viešnagės vieta Bankoke. Nakvynę šiame viešbutyje galite gauti už daugiau nei 110 eurų dviem asmenims nakčiai. Viešbutyje veikia puikus restoranas, kuriame ruošiami gardūs vietiniai valgiai, veikia lauko baseinas bei baras. Viešbutyje galėsite užsisakyti ir šeimos numerius. Svečių patogumui įrengtas privatus parkingas bei veikia nemokamas internetas. Numeriuose veikia oro kondicionierius, yra svetainės erdvės, televizorius, virtuvėlė, privatūs vonios kambariai. Kas rytą svečiai kviečiami valgyti gardžius pusryčius. Viešbutyje taip pat įrengtas verslo centras, tad puikiai tinka keliaujantiems darbo reikalais. Artimiausias oro uostas įsikūręs už 26 km nuo viešbučio.

Varmtel 3* – tai puikiai svečių įvertinta ir daug puikių komentarų susilaukusi viešnagės vieta Bankoke. Čia nakvynę dviem užsisakysite vos už 40 eurų nakčiai. Viešbutis įsikūręs vos už 5 km nuo Aušros šventyklos. Apgyvendinimo įstaigoje rasite visus patogumus, skirtus jaukiam poilsiui: nuostabų sodą, terasą, bendrą poilsio saloną. Jaukiai įrengtuose kambariuose rasite oro kondicionierius, vonios kambarius, nemokamą internetą, televizorius, virdulius. Kas rytą galėsite valgyti lengvuosius pusryčius. Tarptautinis oro uostas įsikūręs už 29 km nuo apgyvendinimo įstaigos.

Viešbučiai Bankoke

Bangkok Saran Poshtel 3* – tai daug puikių atsiliepimų susilaukusi viešnagės vieta Bankoke bei viena paklausiausių šioje vietoje. Mat čia nakvynę dviem galite įsigyti už kiek mažiau nei 40 eurų. Kaina itin patraukli. Šis viešbutis įsikūręs pačiame miesto senamiestyje. Svečiai kviečiami apsistoti numeriuose su nemokamu internetu, televizoriumi, oro kondicionieriumi, bei nuostabiu vaizdu pro langą. Viešbutyje rasite bendrą poilsio zoną. Kas rytą svečiai kviečiami valgyti gardžius pusryčius. Oro uostas įsikūręs už 27 km nuo viešbučio.

Cana Boutique Hotel 4* – tai puikiai vertinamas viešbutis įsikūręs už 3 km nuo miesto centro. Nakvynė šiame 4 žvaigždučių viešbutyje jums kainuos kiek daugiau nei 60 eurų nakčiai dviem. Viešbutyje dirba restoranas, įrengtas sodas bei privati stovėjimo aikštelė. Viešbutyje rasite ir šeimos numerius. Pusryčiai įtraukti į kainą. Oro uostas įsikūręs už 23 km nuo viešnagės vietos.

Viešbučių Bankoke rezervacija

Booking.com