Viešbučiai Briuselyje

Ieškote įspūdingų potyrių? Apsilankykite Briuselyje. Šis miestas tiesiog alsuoja kosmopolitiškumo, laisvumo dvasia. Briuselis gali pasigirti ne tik gražiu senamiesčiu, savo lankytinomis vietomis bet ir garsiuoju šokoladu, kuriu pakvimpa visos senamiesčio gatvelės. Atvykę, patys tuo įsitikinsite – grįšite į namus su pilnais lagaminais gardžiausio šokolado, kuriam taip sunku atsispirti. Briuselyje, kaip ir daugelyje Europos miestų, nakvynė nėra pigi, tad patartina ieškotis gyvenamosios vietos iš anksto. 

Kad išsirinkti būtų lengviau, pateikiame trumpą sąrašėlį itin gerai vertinamų viešbučių, kurių kainos pernelyg nesikandžioja.

Viešbučiai Briuselyje

Booking.com

MAS Aparthotel EU – tai daug puikių svečių komentarų susilaukęs apartamentų viešbutis, kuris yra įsikūręs už 1,6 km nuo centro. Nakvynė dviem Jums kainuos apie 140 eurų nakčiai. Viešbutis įsikūręs patogioje vietoje, šalia rasite metro stotelę. Viešbutyje įrengtas nuostabus sodas, kuriame galėsite leisti laiką, veikia nemokamas bevielis internetas. Iš metro stotelės lengvai ir greitai pasieksite miesto centrą, centrinę stotį bei kitus objektus. Apartamentuose rasite oro kondicionierių, poilsio zoną su televizoriumi bei virtuvėlę su įranga.

Qbic Hotel Brussels 4* – šis nuostabiai vertinamas viešbutis įsikūręs vos už 17 minučių nuo garsiojo Horta muziejaus, kviečia svečius apsistoti šiuolaikiškai ir stilingai įrengtuose numeriuose. Viešbučio teritorijoje žaliuoja puikus sodas, veikia restoranas ir baras, kuriame svečiai gali leisti laiką, veikia nemokamas internetas. Registratūra dirba visą parą, tad prireikus dirbantis personalas Jums mielai padės. Kambariuose stovi drabužių spintos, rašomieji stalai, televizoriai bei įrengti erdvūs vonios kambariai. Kas rytą svečiai kviečiami mėgautis lengvaisiais pusryčiais. Artimiausias Briuselio oro uostas įsikūręs už 15 km nuo viešnagės vietos.

Hotel Klein Nederlo 3* – tai ypatingai nuostabiai vertinamas viešbutis, kuriame nakvynė dviem Jums kainuos apie 130 eurų nakčiai. Svečiai kviečiami apsistoti elegantiškuose numeriuose, naudotis viešbutyje įrengta nedidele treniruoklių sale, poilsiauti jaukioje terasoje esančioje viešbučio sode. Šis viešbutis įsikūręs vos už 15 minučių nuo Briuselio. Kambariuose rasite televizorių, minibarus, arbatos ir kavos ruošimo rinkinius. Kas rytą patiekiami lengvieji pusryčiai. Netoliese įsikūrę populiarūs lankytini objektai.

Hotel Thermen Dilbeek 3* – tai nuostabiai vertinamas viešbutis, kuris kviečia apsistoti moderniai įrengtuose numeriuose Briuselyje. Viešbutyje įrengtas didžiulis SPA centras, veikia nemokamas internetas, yra lauko ir vidaus baseinai, atliekami masažai ir grožio procedūros, atvira sauna bei kitos vandens pramogos. Taip pat restoranas kviečia svečius mėgautis puikiais patiekalais terasoje. Numeriuose veikia oro kondicionieriai, televizorius, įrengti židiniai. Taip pat rasite kavos virimo aparatą, mini barą, privatų vonios kambarį su nemokamais higienos reikmenimis bei dušo kabiną arba vonią. Kas rytą patiekiami pusryčiai, svečiai laukiami terasoje ir bare. Briuselio tarptautinis oro uostas įsikūręs už 15 km nuo nakvynės vietos. Nakvynė dviem jums kainuos apie 150 eurų nakčiai.

Viešbučiai Briuselyje

Hotel De Pastorij 3* – tai viena populiariausių viešnagės vietų Briuselyje ir nuostabiai svečių vertinama, susilaukusi daug gerų atsiliepimų. Viešnagė dviem nakčiai kainuos jums apie 130 eurų. Trijų žvaigždučių viešbutis siūlo elegantiškai dekoruotus numerius bei nemokamą bevielį internetą veikiantį visoje viešbučio teritorijoje. Vos už 5 minučių kelio pasieksite daugelį lankomų turistinių objektų. Kambariuose rasite televizorių, arbatos ir kavos rinkinius, kai kurie jų turi įrengtas poilsio erdves. Taip pat rasite moderniai įrengtus vonios kambarius su plaukų džiovintuvais. Viešbučio teritorijoje svečiai gali lankytis įrengtame sode bei terasoje. Kas rytą svečių lauks paruošti pusryčiai bei visą dieną svečiai kviečiami vaišintis kava, arbata ir mineraliniu vandeniu.

Viešbučių Briuselyje rezervacija

Booking.com