Viešbučiai Daugpilyje

Turistai iš Lietuvos bei viso pasaulio apsilankę Daugpilyje, teigia, kad šis miestas tikrai turi kuo nustebinti!

Daugpilis, kaip ir kiti Latvijos miesteliai, pakeri savo jaukumu, žavi išplėtota turizmo infrastruktūra, kultūriniu palikimu ir pramogų gausa.Šalia miesto tyvuliuoja upė, kuri prideda miestui dar daugiau grožio

Jeigu trokštate savaitgalį praleisti kiek kitaip – keliaukite į Daugpilį. Žinoma, tik nepamirškite iš anksto rezervuoti viešbutį!

Viešbučiai Daugpilyje

Rezervuokite viešbutį Daugpilyje jau dabar! Pažiūrėkite, ką galime jums rekomenduoti:Booking.com

Biplan City 4*

Šis viešbutis įsikūręs visai netoli Daugpilio centro. Visai netoli Daugpilio ledo arenos.Tai itin svečių mėgstama vieta kadangi čia pat žaliuoja nuostabus parkas.

Viešbučio svečiai turės galimybę naudotis nemokamu belaidžiu internetu. Kambariuose komfortiškam poilsiui įrengti oro kondicionieriai, televizoriai, mini svetainės zonos. Erdviuose vonios kambariuose svečiams palikti mini higienos reikmenys.

Daugpilio autobusų stotelę išvysite vos už kelių šimtų metrų, netoliese ir kiti lankytini objektai – bažnyčios kalnas bei olimpinis centras.

HomeLike Hotel 4*

Pačiame Daugpilio centre įsikūręs 4 žvaigždučių viešbutis, kviečia apsistoti svečius kartu su savo numylėtais augintiniais.

Netoliese yra ledo arena, olimpinis centras, Daugpilio bažnyčios kalva. Viešbutyje veikia nemokamas internetas, svečiai gali naudotis nemokama automobilių stovėjimo aikštele.

Svečiai ypač vertina ir giria dalyje numerių įrengtas sūkurines vonias, kuriose gali mėgautis ramiu poilsiu.

Taip pat kambariuose yra televizoriai, virduliai bei įrengtos svetainės zonos.

Saules Rati

Tai labai svečių giriamas nedidelis viešbutis pačiame Daugpilio centre. Svečiai dalijasi atsiliepimais, kad šis viešbutukas labai jaukus, kambariai šilti ir jaukūs, o darbuotojai labai malonūs ir paslaugūs.

Kaina čia taip pat nesikandžioja, tad ieškantys pigaus varianto tikrai liks patenkinti. Viešbutis, nors ir pigus, tačiau tikrai neprastas. Jame veikia restoranas ir baras, numeriuose svečiai gali naudotis nemokamu internetu. Pusryčiai įskaičiuoti, puiku, tiesa? Aplink viešbutį taip pat gausu ir lankytinų vietų.

Viešbučiai Daugpilyje

Park Hotel Latgola 3*

Šis viešbutis ypač puikiai vertinamas svečių. Kai kurie sako, kad vienas geriausių viešbučių rytų Latvijoje.

Šis viešbutis iš tiesų primena aukštos klasės apartamentus, pusryčiai bei restorano patiekalai giriami svečių, langai per visą sieną atidengia nuostabią miesto panoramą, kuria svečiai gali mėgautis tiek iš savo numerių, tiek valgydami restorane.

Pats viešbutis įsikūręs pačiame Daugpilio centre. Viešbučio aplinka taip pat pritaikyta verslo susitikimams.

Viešnagės vieta įsikūrusi netoli lankytinų objektų, autobusų bei traukinių stoties.

Biplan Hotel 3*

Šis viešbutis įsikūręs miesto centre visai netoli Dauguvos upės. Svečiai patikina, kad šis viešbutis švarus, jaukus, kambariai šilti, o aptarnaujantis personalas tikrai paslaugus.

Kambariuose galėsite naudotis nemokamu belaidžiu internetu. Numeriuose įrengti oro kondicionieriai, stovi televizoriai. Savitarnos pusryčius svečiai suras kas rytą restorane.

Viešbučio teritorijoje yra sodas, kuriame galėsite surengti pikniką.

Geležinkelio stotis vos už 1,2 km nuo nakvynės vietos.

SanMari

SanMari yra tai jaukus viešbutis įsikūręs vos už 500 metrų nuo ledo arenos, kone pačiame miesto centre.

Viešbutyje veikia puikus restoranėlis, treniruoklių salė, baras. Svečiai galės naudotis nemokamu internetu, statyti savo automobilį nemokamoje aikštelėje šalia viešbučio.

Keliaujančios šeimos suras specialius numerius pritaikytus vaikučiams. Numeriuose yra televizoriai, erdvūs vonios kambariai, virduliai, plaukų džiovintuvai ir kiti patogumai.

Kiekvieną rytą svečiams patiekiami gardūs lengvieji pusryčiai. Buvę svečiai dalijasi puikiais atsiliepimais apie šį viešbutį, tad tikrai verta užmesti akį.

Viešbučių Daugpilyje rezervavimas

Rezervuokite viešbutį Daugpilyje jau dabar! Pažiūrėkite geriausius pasiūlymus:Booking.com