Viešbučiai Dubline

Daugeliui Airija asocijuojasi tik su tautiečių geresnio gyvenimo paieškomis. Tikra tiesa, kad daugelis lietuvių į šią šalį keliauja ieškoti geriau apmokamo darbo, tačiau verta į šią šalį pažiūrėti ir kitu kampu – kaip į nuostabią atostogų kryptį. Dubline iš ties rasite ką smagaus nuveikti bei įdomaus pamatyti. Jau vien prakalbus apie Dubliną supančias nuostabias gamtos ir žmogaus sukurtas vietas taip ir norisi imti ir susikrauti lagaminus. Susižavėjusiems, atrinkome geriausiai keliautojų vertinamus viešbučius Dubline.

Viešbučiai Dubline

Booking.com

Jurys Inn Dublin Parnell Street 4* – tai labai gerai vertinamas viešbutis įsikūręs centrinėje Dublino dalyje. Beje tai viena populiariausių viešnagės vietų šiame mieste. Viešbutyje veikia puikus restoranėlis bei baras. Visoje teritorijoje veikia  nemokamas bevielis internetas. Moderniai įrengtuose kambariuose rasite patogias lovas, televizorius, erdvius vonios kambarius, darbui skirtas erdves bei kavos ir arbatos ruošimo rinkinius. Vos per 10 minučių pėsčiomis pasieksite garsiąją Dublino pilį, Grafton gatvę. Registratūra dirba visą parą, tad svečiai gali kreiptis bet kokiais klausimais, personalas mielai atsakys į visus klausimus. Kiekvieną rytą svečiai kviečiami mėgautis sočiaisiais pusryčiais. Taip pat svečiai laukiami restorane, kuriame galės paragauti airiškų bei tarptautinių valgių. Taip pat viešbutyje įrengta treniruoklių salė. Artimiausias Dublino oro uostas įsikūręs už 8 km nuo viešnagės vietos.

Hampton Hotel 4* – šis viešbutis įsikūręs patogioje miesto dalyje, netoli centro. Prabangiai įrengtuose numeriuose rasite visus patogumus, televizorių, nemokamą bevielį internetą ir erdvius vonios kambarius. Nakvynės vieta apsupta nuostabių ir puikiai vertinamų restoranų, jaukių kavinukių ir barų. Viešbutyje veikia kavinukė, kurioje galėsite užkasti greitai paruošiamų patiekalų. 

Viešbučiai Dubline

Harding Hotel 3* – šis puikus viešbutukas kviečia apsistoti moderniai įrengtuose numeriuose su visais patogumais. Viešbutyje Dubline veikia bistro stiliaus restoranas bei baras, veikia nemokamas internetas. Šiuolaikiškuose kambariuose veikia oro kondicionieriai, yra televizoriai, plaukų džiovintuvas bei kavos ir arbatos ruošimo rinkiniai. Daugelis kambarių turi langus pro kuriuos atsiveria puiki panorama. Viešbutyje ir teritorijoje nerūkoma. Vos per 10 minučių pasieksite Dublino pilį bei populiariąsias gatves. Restorano bistro galėsite paragauti airiškų bei tarptautinių patiekalų bei galėsite mėgautis gardžiais pusryčiais.

Handels Hotel Tample Bar by TheKeyCollections 3* – šis trijų žvaigždučių viešbutis įsikūręs Dublino Temple Bar rajone itin ramioje vietoje. Svečiai kviečiami apsistoti viename iš 40 esančių elegantiškai įrengtų numerių su prabangiais vonios kambariais. Iš buvusių svečių šis viešbutukas susilaukė daug puikių atsiliepimų. Kiekviename kambaryje rasite televizorių, privatų vonios kambarį su dušu bei mini svetainės erdves. Iki garsiosios Dublino pilies nueisite pėsčiomis vos per 10 minučių. Taip pat vos per 5 minutes pasieksite senovinį Temple Bar kvartalą ir kitus pagridninius lankytinus miesto objektus.

Amberley House by TheKeyCollections – šis viešbutis įsikūręs pačiame Dublino centre, visai netoli Croke Park stadiono. Apgyvendinimo įstaiga yra labai patogioje vietoje, vos per kelias akimirkas pasieksite pagrindinę Grafton gatvę, kurioje įsikūrę pagrindinės parduotuvės bei Airijos universitetas. Registrat9ra dirba visa parą. Nuo viešbučio vos per 5 minutes nutolus pagrindinė Dublino autobusų stotis, o oro uostas pasiekiamas per 15 minučių automobiliu. Tradiciškai įrengtuose numeriuose rasite televizorių, plaukų džiovintuvą, kavos bei arbatos rinkinius bei erdvius vonios kambarius. Tai ideali viešnagės vietą trumpoms atostogoms ar darbo komandiruotei. Svečiai puikiai vertina šį viešbutuką dėl paslaugaus personalo, švarių kambarių bei jaukios ir stilingos aplinkos. Kaina pernelyg nesikandžioja.

Viešbučių Dubline rezervavimas

Booking.com