Viešbučiai Edinburge

Trokštate pajusti tikrą škotišką dvasią ir kultūrą? Apsilankykite mitais ir legendomis apipintame Edinburge! Šiame mieste vienos dienos tikrai nepakaks. Aplankykite garsiąsias pilis, požemius, įkopkite į ugnikalnio viršūnę ir būkite pasiruošę nemiegoti naktimis. Kokia gi kelionė į Škotiją, jeigu neapsilankysite vietiniame tikrame škotiškame bare ar nepasilinksminsite „mažame raudoname bare”. Nuotykių patirsite per akis! Kad kelionė iš tiesų būtų komfortiška, verta paieškoti ir puikios nakvynės vietos. Atrinkome geriausiai keliautojų vertinamus viešbučius Edinburge. Galbūt šis sąrašėlis sutaupys Jums laiko ir padarys atostogas jaukesnes. 

Viešbučiai Edinburge

Booking.com

Motel One Edinburgh-Royal – šis nuostabiai vertinamas viešbutis įsikūręs Edinburgo centre, vos už 5 minučių kelio nuo traukinių stoties. Žymiausius objektus svečiai gali pasiekti vos per 10 minučių pėsčiomis. Edinburgo oro uostas vos už 10 kilometrų nuo viešnagės vietos. Kambariuose rasite vonios kambarius su dušais, televizorius bei išdėliotus stilingus baldus. Visai netoliese rasite pagrindinę miesto gatvę, kurioje apstu puikių barų bei restoranų. 

Mono Suites – tai puikiai vertinamas apartamentų viešbutis, įsikūręs pačiame miesto centre. Viešbutyje veikia nemokamas bevielis internetas, taip pat puikus restoranas ir baras, kuriame galėsite atsigaivinti ir paragauti gardžių užkandžių. Apartamentuose įrengtos svetainės zonos su sofa, valgomojo vieta bei virtuvėlė su visa reikiama buitine įranga. Netoliese viešbučio įsikūręs Nacionalinis Škotijos muziejus bei kitos žymios vietos. Artimiausias Edinburgo oro uostas įsikūręs už 14 km nuo apgyvendinimo įstaigos. 

The Knight Residence by Mansley 5* – tai nuostabiai vertinamas apartamentų viešbutis, kuriame nakvynė dviem Jums kainuos kiek daugiau nei 100 eurų. Vos už 10 minučių kelio pasieksite žymiąją Edinburgo pilį bei pagrindinę gatvę su barais ir restoranais. Kiekvienuose apartamentuose rasite televizorių, DVD grotuvą, indaplovę, skalbimo mašiną ir kitą buitinę įrangą įrengtoje modernioje virtuvėlėje. Moderniai įrengtuose vonios kambariuose rasite plaukų džiovintuvą, chalatą bei šlepetes. Remiantis svečių atsiliepimais, tai puikiai vertinama bei viena populiariausių viešnagės vietų Edinburge.

Viešbučiai Edinburge

KM Central 3 – tai labai gerai vertinamas viešbutis įsikūręs Edinburgo senamiestyje, kuriame numeris dviem Jums kainuos apie 100 eurų nakčiai. Moderniai įrengtas viešbutis įsikūręs visai netoli Waverley traukinių stoties. Viešbutyje turėsite galimybę rinktis iš komfortiškų 45 dviviečių kambarių, kuriuose rasite drabužių spintą, stalą, nemokamą bevielį internetą. KM Central viešbutis įsikūręs netoli turistams patrauklių vietų – tai puiki vieta darbo išvykoms, trumpoms atostogoms. Svečiai kviečiami mėgautis kas rytą škotiškais pusryčiais, kurie bus patiekiami Jūsų numeryje. 

Leonardo Edinburgh City 3* – šis puikiai vertinamas viešbutis įsikūręs pačioje Edinburgo centrinėje dalyje, istoriniame pastate, kuriame išlaikė istorinę dvasią, tačiau sukūrė modernia aplinką. Vos per 10 minučių pėsčiomis pasieksite Edinburgo pilį, prekybos centrą ir senamiestį. Stilingai įrengtuose kambariuose veikia nemokamas internetas, taip pat rasite televizorių bei arbatos ir kavos rinkinukus. Šį viešbutį Edinburge supa didžiulis pasirinkimas teatrų, barų, kavinukių ir parduotuvių. Taip pat netoliese rasite ir stotelę iš kurios pasieksite miesto lankomiausius objektus.

Braid Apartments By Mansley 4* – tai apartamentų viešbutis, įsikūręs netoli Edinburgo centro, vos už 1 km nuo Edinburgo pilies. Svečių patogumui, visoje teritorijoje veikia nemokamas internetas. Apartamentuose veikia televizorius, įrengta poilsio zona bei virtuvė su buitine įranga, tarp jų rasite mikrobangų krosnelę, šaldytuvą, viryklę ir t.t. Edinburgo oro uostas įsikūręs už 13 km nuo viešnagės vietos.

Viešbučiu Edinburge rezervavimas

Booking.com