Viešbučiai Liepojoje

Liepoja – tai visai šalia Lietuvos, įsikūręs Latvijai priklausantis kurortinis miestelis, į kurį kasmet užklysta ne vienas lietuvis. Kaip ir daugelis kurortinių miestelių, taip ir Liepoja, pamažu gerina savo turizmo infrastruktūrą. Kalbų apie Liepoją galima prisiklausyti įvairių, vieniems miestelis patinka, kitiems – ne, su nuomonėmis nepasiginčysi. Tačiau visi poilsiautojai vieningai sutinka, kad Liepojos gamta ir paplūdimys – tikrai puikūs! Nakvynės vietų čia taip pat galima rasti įvairių, tiek pigesnių svečių namų, tiek šiuolaikiškų ir modernių viešbučių.

Viešbučiai LiepojojeBooking.com

Art Hotel Roma – tai beveik 10 balų svečių vertinamas viešbutukas, įsikūręs puikioje vietovėje. Šis viešbutis skirtas tik suaugusiems, jame veikia baras, sodas. Svečiai gali naudotis nemokamu belaidžiu internetu, verslo centru. Svečiai kviečiami kas rytą mėgautis lengvaisiais pusryčiais. Visai netoli viešnagės vietos yra paplūdimys, Rožių aikštė, Šventosios trejybės katedra, Liepojos teatras bei kiti populiarūs objektai. Iki artimiausio oro uosto vos 9 km kelio.

Boutique Hotel Roze 4* – tai labai giriamas viešbutukas, įsikūręs tikrai įspūdingoje vietoje – parke bei pajūrio zonoje. Vos per kelias akimirkas pasieksite paplūdimį bei per 3-5 minutes nukeliausite iki miestelio centro. Viešbučio kambariuose stovi klasikinio stiliaus baldai, kabo paveikslai bei vitražai, kurie tarsi nukelia į XX amžiaus pradžią. Viešbutyje veikia restoranas, kuriame galėsite pusryčiauti bei yra platus gėrimų pasirinkimas.

Amrita Hotel 4* – tai viena iš populiariausių nakvynės vietų Liepojoje. Viešbutukas įsikūręs Liepojos miesto centre itin patogioje vietoje. Kambariai įrengti taip, kad svečiai jaustųsi komfortiškai visos viešnagės metu, juose yra televizorius, mini baras bei privatūs vonios kambariai. Atvykus su automobiliu, galėsite jį pastatyti nemokamoje aikštelėje šalia viešnagės vietos. Viešbutyje galėsite išsinuomoti automobilį arba užsisakyti pervežimo paslaugas. Rytais svečiai kviečiami mėgautis pusryčiais restorane Oskars, ten pat patiekiami ir tradiciniai bei latviški patiekalai. Ieškantiems kitokių skonių, viešbutyje veikia kepsnių baras Bruno, kuriame galėsite paragauti ant grotelių keptų patiekalų. Paplūdimį rasite vos už 1,5 km nuo viešnagės vietos. 

Viešbučiai Liepojoje

Promenade Hotel 5* – tai vienas prabangiausių viešbučių Liepojoje, kuriame apsistoja tie, kurie trokšta nepriekaištingo aptarnavimo ir aukštos kokybės paslaugų. Šis 5 žvaigždučių viešbutis įsikūręs įspūdingoje Liepojos vietoje, kanalo pakrantėje. Elegantiškai įrengtuose numeriuose, svečiai kviečiami apsistoti komfortiškai nakvynei, kuriuose galės naudotis oro kondicionieriais, plazminiais televizoriais, nemokamu internetu. Kadaise, viešbučio vietoje stūksojo grūdų sandėlis, šiandien jis tapo itin paklausia atostogų vieta, pastate veikia nedidelė meno galerija bei svečiai gali pastebėti išlikusias interjero detales iš 1770-ųjų – įdomu, tiesa? Kambariai įrengti moderniai, jie pritaikyti privačiam svečių poilsiui. Juose yra mini barai, kai kuriuose ir saunos, televizoriai, mini svetainės. Restorane veikia puikus restoranas, kuriame galėsite mėgautis puikiais latviškais bei tarptautiniais valgiais. Taip pat svečiai kviečiami lankytis viešbučio treniruoklių salėje ir parkuoti savo automobilį nemokamoje stovėjimo aikštelėje. 

Liva Hotel 3* – tai didžiausias viešbutis Liepojoje, įsikūręs miesto centre, vos už 10 min nuo nuostabaus paplūdimio. Viešbučio restorane svečiai kas rytą kviečiami mėgautis sveikais ir gausiais pusryčiais, vakarienės ir pietų metu, svečiams siūlomas itin platus patiekalų asortimentas. Moderniai įrengtuose kambariuose įrengtos poilsio zonos, yra darbo stalai, privatus vonios kambarys su plaukų džiovintuvu. Pro langus atsiveria puikūs vaizdai. Viešbučio registratūroje galėsite gauti nuolaidas laisvalaikio pramogoms, kavinukėms, vandens pramogoms, treniruoklių salėms ir t.t.

Viešbučių Liepojoje rezervavimasBooking.com