Viešbučiai Lvove

Daugelio keliautojų, Lvovas yra laikomas vienu gražiausių rytų Europos miestų. Mat čia daugiausiai vyrauja centrinės Europos architektūros stilius. Dabar tai bene viena populiariausių krypčių, kurią renkąs lietuviai: čia gražu, daug pramogų ir lankytinų objektų, gausu puikių barų ir žinoma, pigu. Pabuvoję Lvove dažnai sako, kad tai labai gražus europietiškas ir draugiškas miestas. Ar taip yra iš ties, įsitikinsite patys. Žinoma, nedelskite ir iš karto rezervuokite viešbutuką. Kad išsirinkti būtų lengviau, pateikiame rekomendacijas, į kurias nakvynės vietas verta atkreipti dėmesį.

Viešbučiai LvoveBooking.com

Hotel 39 3* – tai vienas paklausiausių viešbučių Lvove, kaina nedidelė bei įsikūręs pačiame miesto centre. Visi lankytini objektai ir pramogos tiesiog ranka pasiekiami. Svečių komfortiškam poilsiui, čia galima apsistoti ir su savo naminiais gyvūnėliais. Visoje teritorijoje veikia nemokamas internatas. Viešbutyje veikia restoranas Kanapa, kuriame galėsite ragauti europietiškus patiekalus. Kai kuriuose numeriuose surasite mini svetainės zonas, visuose kambariuose yra televizoriai. Lvovo oro uostas įsikūręs už 6 km nuo viešnagės vietos.

Central Hotel – tai itin pigus viešbutukas, įsikūręs pačiame Lvovo centre taip pat labai puikiai vertinamas. Jeigu norite užsisakyti šį viešbutį, rezervuokite prieš beveik nei metus – mat tai viena paklausiausių nakvynės vietų. Vos už 170 metrų nuo viešbučio rasite Turgaus aikštę, Bernardinų vienuolyną ir kitus objektus. Viešbutyje veikia nemokamas internetas, kambariuose rasite televizorius, rašomuosius stalus, šaldytuvus, mini barus, elektrinius virdulius, šlepetes, rankšluosčius ir kitus reikmenis. Šis viešbutis itin tinka ilgesnėms atostogoms Lvove. Taip pat viešbutyje dirba restoranas De Mandjaro.

Hotel N’10 3* – viešbutis įsikūręs patogioje turistams vietoje, miesto centre. Viešbutyje yra bendra zona, kurioje galėsite maloniai leisti laiką. Kambariuose veikia oro kondicionieriai, virduliai ir televizoriai. Kiekvieną rytą svečiai bus kviečiami pusryčiauti savitarnos salėje. Visai šalia yra daugelis Lvovo populiarių objektų, o oro uostą rasite už 7 km nuo nakvynės vietos. 

Viešbučiai Lvove

Grand Hotel Lviv Luxury & SPA 5* – tai nuostabiai vertinamas 5 žvaigždučių prabangus viešbutis, įsikūręs pačiame miesto centre. Visoje viešbučio teritorijoje galėsite naudotis nemokamu belaidžiu internetu. Kambariuose galėsite išsivirti kavos ar arbatos, naudotis televizoriumi, rasite oro kondicionierių ir kitus patogumus. Viešbučio kaina tikrai šiek tiek suplonins piniginę, tačiau šis viešbutis sulaukė gausybės puikių atsiliepimų, tad retkarčiais tikrai verta pasilepinti. Į nakvynės kainą įskaičiuoti savitarnos pusryčiai. Taip pat viešbutyje veikia restoranas su ten dirbančiais puikiais virtuvės šefais, kurie nustebins jus įvairiais patiekalais. Viešbutyje yra įsikūręs SPA centras, kuriame galėsite lepintis baseine, saunoje, sūkurinėje vonioje ar sporto salėje. Oro uostas gan netoli, vos už 7 km nuo viešbučio.

Hotel Plazma 3* – tai labai gerai vertinamas viešbutis, įsikūręs netoli miesto centro, o ir kaina tikrai nesikandžioja. Visai čia pat Rynok aikštė, operos ir baleto teatras, rotušės apžvalginės aikštelės. Viešbutis įsikūręs Svobody prospekte – centrinėje miesto gatvėje. Kambariuose svečiai suras televizorius, galės naudotis nemokamu internetu, vonios kambaryje ras šlepetes ir higienos reikmenis. Kas rytą siūlomi lengvieji pusryčiai, o panorus vos per kelias akimirkas atsidursite šalia kavinių ir barų. Centrinė geležinkelio stotis vos už 3 km, o oro uostas už 6 km nuo viešnagės vietos. Viešbutis itin vertinamas dėl patogios vietos ir lengvai pasiekiamų lankytinų objektų.

Viešbučių Lvove rezervavimasBooking.com