Viešbučiai Malborke

Malborkas – tai dar viena puiki kelionių kryptis trumpai savaitgalio išvykai. Malborko miestas garsėja savo viduramžių plytine pilimi, kuri yra Europoje pati didžiausia. Jau vien dėl šio palikimo verta trumpam stabtelėti į šį miestelį ir pasigrožėti pilimi. Be pilies taip pat rasite ką pamatyti – muziejus, kitus žymius paminklus ir taip pat puikius gamtos lopinėlius.

Jeigu norėtųsi pamatyti dar daugiau, Malborkas nutolęs nuo Gdansko vos 50 kilometrų. Taigi, rezervuokite viešbutuką, kuris labiausiai atitiktų Jūsų poreikius ir pirmyn!

Viešbučiai MalborkeBooking.com

Apartament Classic 3* – ta vienas populiariausių viešbutukų Malborko mieste. Apartamentai įsikūrę itin patogioje vietoje, vos už 600 km nuo Malborko pilies. Pro kambario langus matysite nuostabius sodo vaizdus bei galėsite išeiti į privatų balkonėlį. Kambaryje yra nemokamas internetas, televizorius taip pat virtuvėlė su visa buitine įranga, todėl galėsite gaminti savarankiškai. Artimiausias oro uostas yra už 72 km. 

Hotel Vela 2* – viešbutis nuo Malborko nutolęs 16 km. Viešbutis Vela kviečia savo svečius apistoti komfortiškuose kambariuose su nemokamu internetu, televizoriumi, privačiais vonios kambariais. Kiekviename kambaryje rasite virdulį, spintą bei stalą. Viešbutyje galėsite mėgautis gardžiais pusryčiais bei poilsiauti lauko terasoje. Artimiausias oro uostas 48 km nuo viešnagės vietos.

First Hotel 2* – viešbutis nutolęs nuo Malborko 16 km, tačiau visai netoli jo yra Vyslos upės muziejus. Viešbutuke yra viskas ko reikia jaukiai nakvynei: nemokamas belaidis internetas, restoranas, baras. Kambariuose galėsite naudotis televizoriumi bei vonios kambariu. Nuo nakvynės vietos oro uostas nutolęs 40 km.

Viešbučiai Malborke

Apartament Zapiecek 3* – šis puikiai vertinamas viešbutis yra įsikūręs pačiame miesto centre, vos už 1 km nuo Malborko pilies. Viešbutyje galėsite naudotis nemokamu belaidžiu internetu, televizoriumi, virtuvėle su šaldytuvu bei erdviu vonios kambariu. Apartamentuose yra du miegamieji, todėl puikiai tinka keliaujant didesnė žmonių grupėje ar šeimai. Oro uostą rasite už 72 km nuo apartamentų. Taip pat galėsite užsisakyti papildomai apmokamas pervežimo paslaugas. 

Grot Hotel 3* – įsikūręs itin vaizdingo vietoje Got viešbutis, kviečia savo svečius apsistoti viešnagei šiuolaikiškuose ir elegantiškuose numeriuose. Aptarnavimas dirba visą parą. Kiekvienas kambarys įrengtas taip, kad svečias jaustųsi komfortiškai visos viešnagės metu. Kambaryje yra palydovinė televizija. Viešbutyje veikia restoranas, kuriame dirba puikūs šefai ir gamina Lenkijos bei Europos virtuvės patiekalus. Kilus bet kokiems klausimams, registratūroje dirbantys darbuotojai Jums padės. Su jais galėsite bendrauti lietuvių, anglų, vokiečių kalbomis.

Hotel Centrum Malbork 3* – šis viešbutis įsikūręs Malborko centre esančiame prekybos centre. Atmosfera šiuolaikiška ir stilinga. Moderniuose numeriuose svečiams komforto jausmą suteiks oro kondicionieriai, nemokamas belaidis internetas, televizorius rodantis palydovinius kanalus. Kambariuose įrengti erdvūs vonios kambariai, o pro langus atsiveria puikūs miesto vaizdai. Kas rytą galėsite vaišintis savitarnos pusryčiais, kuriuos valgysite salėje po stikliniu stogu. Viešbučio registratūra dirba visą parą, tad prireikus, dirbantis personalas visuomet Jums skubės į pagalbą. Automobiliai statomi mokamoje saugomoje aikštelėje. Viešbutis iš ties patogioje vietoje, apsuptas lankytinu objektų: už 300 metrų pasieksite Miesto aikštę, 800 metrų – garsiąją kalavijuočių ordino pilį,  už 600 metrų – geležinkelio stotį. Visiems pageidaujantiems gali būti suteikiamos pervežimo paslaugs.

Viešbučių Malborke nemokama rezervacijaBooking.com