Viešbučiai Mančesteryje

Planuojate kelionę į Didžiąją Britaniją, tačiau Londone jau ne kartą teko lankytis? Aplankykite kitus šios nuostabios šalies miestus. Mančesteris – vienas jų. Kaip žinote, nakvynė ir kitos pramogos šios šalies sostinėje nepasižymi pigumu, tačiau Mančesteryje tikrai rasite kiek pigesnės nakvynės vietų. Žinoma, visuomet rekomenduojame užsisakyti viešbutį Mančesteryje iš anksto – taip ne tik sutaupysite, bet ir gausite arčiau miesto centro. Pateikiame paklausiausias nakvynės vietas Mančesteryje.

Viešbučiai Mančesteryje

Booking.com

Ibis Styles Manchester Portland 3* – tai puikiai vertinamas viešbutis įsikūręs pačioje Mančesterio širdyje, greta Piccadilly Gardens parko bei vos už 5 minučių nuo Piccadilly stoties. Svečių patogiai viešnagei, visoje teritorijoje veikia nemokamas belaidis internetas. Viešbutyje įsikūręs puikus ir nuolat svečių lankomas baras bei restoranas. Viešbučio numeriai įrengti tematiškai – orų tema. Kiekviename jų rasite oro kondicionierių, televizorių, darbo stalą, vonios kambarį su visais būtinais higienos reikmenimis. 

Abel Heywood Boutique Hotel 4* – tai nuostabiai vertinamas viešbutis bei viena paklausiausių viešnagės vietų Mančesteryje. Įsikūręs šiaurinėje miesto dalyje, pačiame Mančesterio centre. Viešbutyje įrengtuose šiuolaikiškuose numeriuose veikia nemokamas internetas, oro kondicionieriai, rasite nemokamus kavos ir arbatos ruošimo rinkinukus, televizorių, rašomąjį stalą ir puikų vonios kambarį. Kas rytą svečiai kviečiami mėgautis puikiais pusryčiais bei užsukti pietų ar vakarienės. Taip pat rasite platų alaus, vyno ir kitų gėrimų pasirinkimą bare. Viešnagės vieta yra įsikūrusi vos už 14 km nuo artimiausio Mančesterio oro uosto, taigi šis, kaip ir kieti viešbučiai Mančesteryje, nesunkiai pasiekiamas.

Holiday Inn Mancheter – City Centre 4* – šis nuostabiai vertinamas viešbutis siūlo platų patogumų spektrą – terasą su puikiais vaizdais, treniruoklių salę, net 12 susitikimo kambarių bei puikius, šiuolaikiškai įrengtus numerius. Viešbutis įsikūręs pačioje Mančesterio širdyje, priešais Piccadilly traukinių stotį. Internetas veikia visoje teritorijoje. Numeriuose rasite oro kondicionierius, televizorių, vonios kambarius su būtiniausiais higienos reikmenimis ir plaukų džiovintuvu. Šeimai draugiškas restoranas kviečia išbandyti tarptautinę virtuvę ir paragauti gardžių patiekalų. Artimiausias Mančesterio oro uostas įsikūręs už 9,3 km nuo viešnagės vietos. 

Viešbučiai Mančesteryje

Velvet Hotel 4* – šis daugiau nei 9 balais vertinamas viešbutis įsikūręs bene centrinėje miesto gatvėje, kurioje rasite pagrindinius miesto barus, restoranus bei daugelį parduotuvių. Viešbutis įsikūręs vos už 5 minučių nuo Piccadilly traukinių stoties. Elegantiškais baldais apstatytuose kambariuose rasite televizorių, nemokamą bevielį internetą, moderniai įrengtą vonios kambarį, kuriame rasite prabangius higienos reikmenis. Taip pat numeriuose rasite pripildytą mini barą ir medicinos reikmenis. Restoranėlyje galėsite mėgautis britiškais patiekalais bei puikiais kokteiliais, vynų sąrašu, įvairių rūšių alumi ir kitais gėrimais. Vasaros metu, galėsite vakarieniauti lauko terasoje. Mančesterio oro uostas įsikūręs už 15 km nuo nakvynės vietos.

Roomzzz Manchester City 4* – prabangus ir puikiai vertinamas viešbutis įsikūręs pačiame Mančesterio centre, už 4 minučių nuo Pikadilio sodų. Stilingai įrengtuose apartamentuose veikia nemokamas bevielis internetas bei nemokami vietiniai skambučiai. Vos per 10 minučių pasieksite Mančesterio Piccadilly traukinių stotį bei pagrindines miesto gatves, kuriose apstu parduotuvių, barų ir restoranų. Numeriuose veikia oro kondicionierius, stovi prabangios lovos bei stilingai įrengti vonios kambariai. Apartamentuose rasite svetainės zoną su televizoriumi, sofa bei rašomuoju stalu. Kambariuose taip pat rasite moderniai įrengtą virtuvėlę su visa reikiama buitine įranga ir skalbimo mašina. Taip pat svečiams paliekami nemokami kavos ir arbatos ruošimo rinkinukai. Registratūra dirba visą parą, tad prireikus visuomet personalas bus pasiruošęs Jums padėti ir atsakyti į visus Jūsų klausimus. Viešbučio svečiai kviečiami kas rytą pusryčiauti.

Viešbučių Mančesteryje rezervavimas

Booking.com