Viešbučiai Minske

Nenorintiems keliauti pernelyg toli, bet siekiantiems aplankyti artimesnius kraštus, būtina apsilankyti Baltarusijos sitinėje Minske. Šiandien į šį miestą keliauja trumpų atostogų ne vienas lietuvis. Mat čia ne tik gražu pasižvalgyti po miestą ir aplankyti turistinius objektus, tačiau čia ir pakankamai pigu. Viešbučiai Minske taip pat nėra brangūs, tad jeigu planuojate trumpas savaitgalio keliones, nieko nelaukę, keliaukite į Minską! Pateikiame puikių nakvynės vietų sąrašiuką, kuriame galbūt išsirinksite Jums mielą ir jaukią vietelę nepamirštamai viešnagei.

Viešbučiai MinskeBooking.com

Aparthotel – tai viena paklausiausių ir pigiausių nakvynės vietų Minske. Apartamentų viešbutis yra įsikūręs vos už mažiau nei 1 km nuo Dinamo stadiono, netoliese ir pats miesto centras. Pro kambario langus atsiveria nuostabūs miesto vaizdai. Svečių patogumui veikia nemokamas belaidis internetas, o registratūra priima svečius ir teikia visokeriopą pagalbą visą parą. Kambariuose įkurtos svetainės zonos, veikia televizorius, svečiai gali naudotis virduliu. Apartamentuose įrengti erdvūs vonios kambariai, kuriuose rasite ir plaukų džiovintuvus. Už 41 km nuo viešnagės vietos įsikūręs Minsko oro uostas, prireikus, svečiai gali užsisakyti mokamas pervežimo paslaugas.

Hotel Minsk 4* – šį 4 žvaigždučių viešbutį svečiai itin mėgsta ir yra palikę gausybę puikių atsiliepimų. Šis viešbutukas yra įsikūręs pačiame Minsko centre, tad pagrindinės miesto gatvės su puikiais barais ir restoranais bus ranka pasiekiamos. Pačiame viešbutyje svečiai galės naudotis nemokamu belaidžiu internetu, užsukti į treniruoklių salę bei apsilankyti 2 restoranuose. Šiuolaikiškuose ir stilinguose kambariuose stovi televizoriai bei yra įrengti erdvūs marmuru puošti vonios kambariai. Viešbučio restorane kas rytą galėsite mėgautis gardžiais pusryčiais, o pietums ir vakarienei paragauti puikių baltarusiškų bei europietiški valgiai. Vos per 10 minučių nuo viešnagės vietos, pasieksite centrinę Minsko autobusų stotį.

Viešbučiai Minske

Garni Hotel 3* – šis pačiame miesto centre įsikūręs viešbutis yra vienas populiariausių Minske. Svečiai itin vertina puikų kokybės ir kainos santykį. Jeigu ieškote pigios, bet komfortiškos nakvynės – šis viešbutukas kaip tik Jums! Viešbutis įsikūręs visai arti Respublikos rūmų bei kitų lankytinų objektų. Šiuolaikiški ir elegantiškai įrengti viešbučio numeriai yra pritaikyti komfortiškam svečių poilsiui bei ilgesnėms atostogoms. Numeriuose veikia internetas, televizorius, oro kondicionierius, šaldytuvas bei įrengti puikūs vonios kambariai. Viešbučio restorane ruošiami svečių vertinami tradiciniai bei europietiški valgiai, o jeigu norėsite vakarieniauti mieste – visai čia pat gausybė gerų restoranų, kavinių ir barų. Vos už kelių minučių kelio nuo nakvynės vietos, rasite autobusų bei metro stoteles. Minsko oro uostas įsikūręs už 40 km nuo viešbučio. Jeigu atvykote automobiliu, jį galėsite pastatyti mokamoje viešbučio stovėjimo aikštelėje. 

President Hotel 5* – šis aukštos klasės viešbutis įsikūręs miesto centre, vos už 15 minučių nuo Nepriklausomybės aikštės. Puikiai vertinamas ir daug gerų atsiliepimų susilaukęs viešbutis, kviečia svečius komfortiškai viešnagei Minske. Žinoma, šis viešbutukas Jums kainuos kiek daugiau, tačiau už nepamirštamą poilsį sumokėti tikrai verta. Viešbutyje veikia nemokama treniruoklių salė bei baseinas. Svečiai gali naudotis nemokamu belaidžiu internetu. Stilingu interjeru pasižyminčiuose numeriuose veikia oro kondicionieriai, yra televizoriai, mini barai ir kiti patogumai. Svečiams suteikiama lyginimo įranga. Erdviuose ir moderniai įrengtuose kambariuose svečiai suras šlepetes ir nemokamus higienos reikmenis. Viešbutyje veikia restoranas Stolista, kuriame kiekvieną rytą keliausite mėgautis gardžiais pusryčiais. Jame taip pat ruošiami europietiški ir vietiniai valgiai. Čia rasite visas būtiniausias paslaugas: grožio saloną, SPA pramogas, kelionių agentūrą, automobilių nuomos punktą ir t.t.

Viešbučių Minske rezervavimasBooking.com