Viešbučiai Osle

Viešbučiai Osle

Ar kada pagalvojai, kad būtų smagu savaitgaliui leistis į vieną demokratiškiausių šalių – Norvegiją? Jeigu dar nė karto nebuvote Norvegijos sostinėje Osle, būtinai turite ten apsilankyti. Žinoma, tai viena brangiausių šalių, tačiau lėktuvo bilietai tikrai nebrangūs, o protingai susiplanavus kelionės maršrutą, neišleisite didžiulės sumos pinigų. Žinoma, vienas svarbiausių dalykų – gerokai iš anksto pasirūpinti nakvyne, kad netektų permokėti ar gyventi pernelyg nutolus nuo Oslo centro. Kad sutaupytumėte laiko, pateikiame puikiai vertinamų viešbučių sąrašą Osle, kuriame galbūt surasite sau tinkantį. 

Viešbučiai OsleBooking.com

CityBox Oslo 3* – tai puikiai vertinamas 3 žvaigždučių viešbutis Osle, kuris įsikūręs netoli Oslo centrinės stoties – vos už 250 metrų. Kaina viena žemiausių, o kambariai įrengti šiuolaikiškai ir komfortiškai. Numeriuose veikia nemokamas belaidis internetas. Kambariuose įrengti vonios kambariai su dušais bei kai kuriuose svečiai suras įrengtas svetainės zonas. Viešbučio teritorijoje, svečiai kviečiami apsilankyti poilsio zonoje su televizoriumi. Taip pat svečiai gali pasinaudoti mikrobangų krosnelėmis ar įsigyti užkandžių ir gėrimų iš automato. Netoli viešnagės vietos yra Oslo operos teatras, Karališkieji rūmai bei naktinis pramogų rajonas Aker Brygge.

Comfort Hotel Xpress Central Station 3* – tai labai gerai svečių vertinamas 3 žvaigždučių viešbutis Oslo centre, vos už kelių minučių nuo pagrindinės parduotuvių gatvės Karl Johans Gate. Viešbutyje svečių patogumui veikia nemokamas internetas bei yra savitarnos registracijos automatai. Numeriuose yra televizoriai, rašomieji stalai bei privatūs vonios kambariai su dušais. Viešbutyje dirba baras, kuriame galėsite užsisakyti gėrimų, užkandžius rasite parduotuvėlėje. Netoli viešnagės vietos centrinė stotis, Operos ir baleto teatras, o už 1 km kelio rasite Akeshiuso tvirtovę. 

Anker Hotel 3* – šis viešbutis įsikūręs visai netoli Oslo centro, vos už 15 minučių nuo pagrindinės parduotuvių gatvės Karl Johans Gate. Spalvingai įrengtuose viešbučio numeriuose svečiai suras televizorius, rašomuosius stalus, krėslus, vonios kambarius su dušais bei galės naudotis nemokamu belaidžiu internetu. Viešbutyje veikia baras su sodu, kuriame galėsite pasimėgauti gėrimais bei gardžiais lengvaisiais užkandžiais. Viešbutyje dirbantis aptarnaujantis personalas mielai Jums rekomenduos, kur skaniausia pavalgyti ar geriausia apsipirkti.

Viešbučiai Osle

First Hotel Millennium 3* – tai puiki vieta, įsikūrusi pačioje Oslo širdyje. Viena populiariausių Oslo nakvynės vietų įsikūrusi vos už 10 minučių nuo Oslo Operos ir baleto teatro, už 200 metrų nuo pagrindinės parduotuvių gatvės bei visai netoliese yra centrinė Oslo stotis. Populiariausi restoranai ir parduotuvės įsikūrusios visai netoliese. Moderniuose numeriuose rasite televizorius bei privačius vonios kambarius su dušu. Viršutiniuose aukštuose esantys numeriai turi privačias terasas, kuriose galėsite mėgautis puikiu panoraminiu vaizdu. Kiekvieną rytą patiekiami gardūs savitarnos pusryčiai. Viešbutyje veikia nemokamas internetas.

Scandic Victoria 4* – puikiai svečių vertinamas viešbutis yra įsikūręs itin mėgstamoje turistų centrinėje vietoje – visai netoli Oslo centrinės stoties ir Karališkųjų rūmų. Kiekvieną rytą svečiai kviečiami mėgautis gardžiais savitarnos pusryčiais. Šviesiuose ir šiuolaikiškai įrengtuose kambariuose veikia plokščiaekraniai televizoriai, nemokamas internetas, yra kavos bei arbatos virimo aparatai. Kai kuriuose kambariuose rasite sofas ir mini svetainės zonas. Viešbutyje dirba restoranas Victoria, kuriame galėsite atsigaivinti bei užkasti. Vos už 10 minučių nuo viešnagės vietos yra įsikūręs Nacionalinis teatras, populiari parduotuvių gatvė Karl Johans Gate. Už 300 metrų rasite Stortinget metro stotį, iš kurios galėsite pasiekti kitus lankytinus objektus. 

Viešbučių Osle rezervavimasBooking.com