Viešbučiai Pernu

Jeigu ieškote dar neištyrinėtos vietos trumpoms atostogoms, rinkitės nuostabų Pernu miestą Estijoje. Pernu mieste rasite daug įvairiausių pramogų, nuo pasiplaukiojimo laivu iki jaukių kavinukių ir restoranų. Apsilankykite Pernu jaukiame senamiestyje, pasižvalgykite po senas bažnyčias. Pernu jaukus uostas taip pat vertas dėmesio ir ypač tinkamas romantiškiems pasivaikščiojimams. Pernu miestas gali būti ir trumpa stotelė aplankant kitus Estijos kampelius. Jeigu susižavėjote šiuo gražiu miestu, pats laikas išsirinkti ir komfortišką nakvynės vietą. Pateikiame sąrašėlį puikiai vertinamų viešbučių Pernu mieste. 

Viešbučiai PernuBooking.com

Sadama Street Villa – tai puikiai svečių vertinami svečių namai įsikūrę vos už 300 metrų nuo Pernu upės. Vos per 15 minučių nužygiuosite iki gražaus paplūdimio. Svečių namuose yra malkomis kūrenama sauna, kurioje svečiai kviečiami atsipalaiduoti ir maloniai praleisti laiką. Kambariuose veikia nemokamas internetas, įrengti erdvūs vonios kambariai, televizorius, veikia oro kondicionieriai. Pro kambario langus atsiveria nuostabūs sodo bei upės vaizdai, kuriais galėsite gerėtis kas rytą. Sode įrengtos kepsninės, kuriomis svečiai galės rengti kepsnių vakarėlius. Taip pat viešbutyje įrengtas baseinas, kuriame svečiai kviečiami atsipalaiduoti, o vėsią dieną mėgautis ramiu poilsiu bendroje zonoje prie židinio. Atvykusiems su automobiliu, rekomenduojama pasistatyti jį, visai netoliese esančioje nemokamoje stovėjimo aikštelėje. Vos per kelias minutes nuo viešnagės vietos pasieksite senamiestį.

Frost Boutique Hotel – tai vienas populiariausių viešbučių Pernu mieste, įsikūręs pačioje miesto širdyje. Netoliese rasite keletą gražių parkų bei pasieksite kitas lankytinas miesto vietas. Autobusų stotis vos už 5 km kelio nuo viešnagės vietos. Visoje viešbučio teritorijoje veikia nemokamas internetas. Viešbučio numeriai unikalūs ir stilingai dekoruoti, kad kiekvienas svečias jaustųsi jaukiai ir komfortiškai. Kambariuose veikia televizoriai, įrengti vonios kambariai su dušu, o kai kurie kambariai turi privačias terasas. Svečiai kviečiami išsinuomoti dviračius ir aplankyti Pernu apylinkes. Aktyvaus poilsio mėgėjai, galės pažaisti netoliese esančiame golfo lauke ar išbandyti tenisą. Viešbutyje kas rytą svečiams patiekiami gardūs pusryčiai. 

Viešbučiai Pernu

Boutique Hotel Rosenplanter – tai nuostabių svečių atsiliepimų sulaukęs viešbutis, įsikūręs Parnu centre. Vos už 1,1 km driekiasi puikus paplūdimys. Viešbutyje yra terasa su puikiais miesto vaizdais. Aplink viešbutį išsirikiavę lankomiausi miesto objektai. Viešbutyje veikia nemokamas internetas, yra baras ir puikus restoranas. Kambariuose veikia oro kondicionieriai, yra televizorius, virdulys, erdvus vonios kambarys su plaukų džiovintuvu ir nemokamais higienos reikmenimis. Viešbutyje galėsite užsisakyti pusryčius, kurie gali būti pristatyti tiesiai į Jūsų kambarį. Svečiai tiesiog dievina šią paslaugą! 

Parnu Hotel 4* – tai šiuolaikiškas 4 žvaigždučių viešbutis, norintiems apsistoti netoli miesto centro. Jaukus viešbutukas įsikūręs šalia miesto aikštės bei gausybės parduotuvių, barų ir restoranų. Svečiai rekomenduoja šį viešbutį tiems, kurie trokšta komfortiško ir jaukaus poilsio bei nori, kad visi objektai būtų ranka pasiekiami. Moderniuose numeriuose veikia televizoriai, yra privatūs balkonai iš kurių atsiveria puikūs miesto vaizdai, veikia nemokamas belaidis internetas. Viešbutyje yra įsikūręs sveikatingumo centras, kuriame svečiai kviečiami mėgautis poilsiu ir atsipalaiduoti sūkurinėje vonioje ir saunoje. Beje, apsilankymai rytais Jums nieko nekainuos! Kambariuose yra mini barai, erdvūs bonios kambariai su visais higienos reikmenimis ir plaukų džiovintuvu. Restorane kas rytą bus patiekiami savitarnos pusryčiai. Vos už 600 metrų nuo nakvynės vietos yra Pernu upė bei už 1,4km paplūdimys. Viešbutis turi savo privačia automobilių stovėjimo aikštelę.

Viešbučių Pernu (Parnu) rezervavimasBooking.com