Viešbučiai Roterdame

Roterdamas – tai miestas garsus ne tik savo išvystytu prekybos uostu, bet ir turistine infrastruktūra. Čia atrasite įvairiapusį laisvalaikį: muziejus, meno galerijas, teatrus, barus, klubus. Svajokliai galės leistis į svajingą pasivaikščiojimą pakrante, vakarėlius mėgstantys galės apsilankyti ne viename festivalyje. Vienas vertingiausių patarimų – skubėkite rezervuoti viešbutį. Viešbučiai Roterdamo miesto centre, puikiai vertinami bei turintys neaukštą kainą, išgraibstomi akimirksniu, tad skubėkite, kad netektų vėliau gailėtis ar permokėti. Kad išsirinkti būtų lengviau, pateikiame geriausiai vertinamus bei pasižyminčius ne itin aukšta kaina viešbučius.

Viešbučiai Roterdame

Booking.com

Premier Suites Plus Rotterdam 4* – tai vienas brangiausių variantų iš mūsų siūlomų sąrašėlio, tačiau tikrai vertas savo kainos. Ieškantiems prabangos ir išskirtinio aptarnavimo, rekomenduojame apsilankyti šiame nuostabiai vertinamame keturių žvaigždučių viešbutyje, įsikūrusiame pačiame miesto centre. Visai šalia rasite Roterdamo centrinę stotį. Svečiai kviečiami apsistoti dviviečiuose apartamentuose bei apartamentuose su miegamąja sofa, kurioje gali miegoti iki 2 vaikų. Šiuolaikiškai įrengtuose apartamentuose rasite televizorių, rašomąjį stalą, virtuvėlę, lyginimo lentą, lygintuvą bei kitus būtinus komfortui prietaisus. Viešbutyje veikia nemokamas internetas. Privatūs vonios kambariai yra išskirtinai erdvūs bei juose rasite plaukų džiovintuvą ir higienos reikmenis. Šio viešbučio Roterdame teritorijoje rasite visiems svečiams skirtą poilsio zoną su televizoriumi. Artimiausias oro uostas Hagos įsikūręs už 4 km nuo viešnagės vietos. 

NH Atlanta Rotterdam Hotel 4* – tai gerai vertinamas Art deco stiliaus 4 žvaigždučių viešbutis, įsikūręs Roterdamo centre. Apsistosite moderniuose kambariuose, kuriuose veikia nemokamas internetas, įrengti vonios kambariai, paruošti arbatos bei kavos rinkiniai. Kas rytą svečiai kviečiami valgyti sveikuoliškus pusryčius bei restorane gardžiuotis kitais patiekalais, užkandžiais bei gėrimais. Vos už 1,5 km nuo nakvynės vietos nutolęs žymusis Erazmo tiltas, o kitas populiarias vietas labai nesunkiai pasieksite iš metro Beurs stoties, kuri yra vos už 150 metrų.

Weena House – vos už 5 minučių kelio pėsčiomis nuo centrinės geležinkelio stoties įsikūręs šis labai gerai vertinamas viešbutukas. Viešbučio teritorijoje veikia nemokamas internetas, svečiams teikiamos pervežimo paslaugos bei svečiai gali statyti automobilį privačioje aikštelėje. Nakvynė dviem asmenims kainuos kiek daugiau nei 80 eurų nakčiai. Šiuolaikiškai įrengtuose numeriuose rasite televizorių ir kitus patogumus. Svečiai naudojasi bendru vonios kambariu. Kas rytą patiekiami lengvieji pusryčiai.

Easy Hotel Rotterdam City Centre 2* – šiame viešbutyje rasite svečiams su negalia pritaikytus numerius. Šiuolaikiškai įrengtuose kambariuose rasite oro kondicionierius, vonios kambarius, plaukų džiovintuvus. Gėrimus bei užkandžius galėsite įsigyti iš automato. Vos per kelias akimirkas pasieksite pagrindinę gatvę, kurioje rasite įvairiausių barų, restoranų ir kavinukių. Iš centrinės stoties keliaudami viešuoju transportu nuvyksite į zoologijos sodą. Senąjį uostą bei terasas pasieksite per 20 minučių pėsčiomis. 

Viešbučiai Roterdame

Hotel Breitner 3* – tai viena paklausiausių viešnagės vietų Roterdame bei labai puikiai vertinama svečių. Nakvynė šiame viešbutyje dviem kainuos apie 70 eurų nakčiai. Vos už 1,3 km pasieksite Roterdamo centrinę stotį, o į miesto centrą nukeliausite per 5 minutes. Vos per kelias minutes pasieksite metro, autobusų bei tramvajų stoteles, iš kurių pasieksite lengvai kitus miesto objektus. Visoje viešbučio teritorijoje veikia nemokamas belaidis internetas. Norintieji pasistatyti automobilį, turės papildomai susimokėti. Visuose kambariuose rasite televizorius, rašomuosius stalus, nešiojamuosius kompiuterius bei seifus.  Kas rytą svečiai kviečiami mėgautis savitarnos pusryčiais, kuriuose patiekiama šviežia duona, kiaušiniai, mėsa, kumpis ir kiti gardumynai. Viešbutis yra draugiškas naminiams gyvūnams.

Viešbučių Roterdame rezervavimas

Booking.com