Viešbučiai Sopote

Dar nebuvusiems Sopoto mieste, patariama ilgiau nelaukti ir apkeliauti šį puikų Lenkijos mieste. Daugeliui Sopotas primena kitus Europos kurortus, kadangi jame įsikūrę daug prabangių viešbučių su aukšto lygio aptarnavimu, plaukioja daug prabangių jachtų ir vyksta daug kitų smagių pramogų. Kainos Sopote nėra tokios aukštos, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Jeigu dar neteko pabuvoti, kraukitės lagaminus ir ieškokite nakvynės su vaizdu į jūrą. Puikios atostogos garantuotos!

Viešbučiai SopoteBooking.com

Villa Sedan 3* – viešbutis įsikūręs pačiame Sopote senamiestyje, vos už kelių žingsnių nuo prieplaukos. Gražių vaizdų apsuptyje įsikūrusi nakvynės vieta vertinama puikiai, giriamas išsiskiriantis ir elegantiškas interjeras. Kambariuose veikia nemokamas internetas, televizorius, oro kondicionierius yra erdvūs vonios kambariai. Viešnagės metu svečiai kviečiami apsilankyti SPA centre. Viešbutyje veikiantis restoranas patieks Jums gardžius žuvies ir jūrų gėrybių patiekalus. Viešbutis yra įsikūręs turistui patogioje vietoje, vos už 200 me yra žymioji Monciak gatvė, o geležinkelio stotis už 500 metrų.

Sopot Marriott Resort & SPA 4* – Šis prabangus viešbutis įsikūręs vos už 50 metrų jūros, džiugina savo svečius nuostabiais jūros vaizdais bei pramogomis. Svečiai kviečiami apsistoti numeriuose su moderniais baldais, televizoriais, oro kondicionieriais. Apsistojus viešbutyje, svečiai kviečiami apsilankyti SPA centre, baseinuose bei saunose. Visoje teritorijoje veikia nemokamas belaidis internetas. Šis viešbutis tikrai paliks nepamirštamą įspūdį. Viešbutyje yra 4 baseinai, o vienas jų ant stogo. Mažaisiais poilsiautojais taip pat pasirūpinta – vaikams įrengta žaidimų aikštelė. Viešbutyje veikia keletas restoranų, pateikiami savitarnos pusryčiai.

Hotel Sopot 4* – tai dar vienas prabangus viešbutis kurortiniame Lenkijos mieste. Teritorijoje veikia SPA centras, svečiai gali naudotis nemokamu belaidžiu internetu. Puikiausia, kad viešbutyje gali apsistoti keliautoja su naminiais gyvūnais. Vos už 700 metrų pasieksite Sopoto vandens parką – ši vieta itin traukia daug keliautojų. Viešbutyje veikiantis restoranas tikrai vertas dėmesio – rasite tiek tarptautinių, tiek vietinių patiekalų. Viešbučio kambariuose veikia oro kondicionieriai, yra televizorius ir kiti patogumai. Artimiausias oro uostas yra įsikūręs už 10 km nuo šios viešnagės vietos.

Viešbučiai Sopote

Apartamenty Molo Residence 3* – tai viena populiariausių viešnagės vietų Sopote. Apartamentuose svečiai galės naudotis nemokamu internetu, virtuvėlė su visais patogumais. Apartamentuose galite užsisakyti pusryčius.  Taip pat galite vietoje išsinuomoti dviračius ir važinėti apylinkėmis. Gdansko oro uostas įsikūręs už 22 km nuo nakvynės vietos. Šis viešbutis įsikūręs turistams patogioje vietovėje, netoliese yra artimiausi lankytini objektai.

Sheraton Sopot Hotel 5* – šalia paplūdimio įsikūrusiame itin prabangiame viešbutyje, svečiai gali grožėtis nepakartojamais jūros vaizdais arba vaizdų į parką. Viešbučio komplekse veikia SPA centras su puikiu baseinu. Svečiai kviečiami išbandyti SPA procedūras, pailsėti, pasimėgauti masažais ir kitomis procedūromis. Erdviuose numeriuose yra oro kondicionieriai, televizoriai, vonios kambariai su dušais. Viešbutyje dirba du restoranai ir 4 barai. Juose galėsite paragauti puikių vynų ir kitų gėrimų bei pasimėgauti lenkiškais ir tarptautiniais patiekalais. Gardžiuositės šviežių jūrų gėrybių patiekalais. Viešbutyje įrengtas cigarų poilsio salonas – tikrai retas malonumas ir ne visur randamas. Už 2 km yra operos teatras, bei pagrindinė gatvė su barais ir parduotuvėmis. Visai netoise ir Gdansko senamiestis – už 12 km, todėl norintys pamatyti dugiau nei Sopotą tikrai nenusivils apsistoję šiame puikiame viešbutyje.

Viešbučių Sopote nemokama rezervacijaBooking.com